Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако правим сравнение между Преслава и Деси Слава с песента "Излел е Дельо хайдутин".. моля ви се, смехотворно е..

Койо му е смехотворното? Коя показа повече глас на концерта? Коя показа неадекватност?

Харесвам Деси, а ме карате да я хейтя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не се почувствам горд, като чуя Деси как пее нещо фолклорно, коя друга кажете ми, коя друга така ще запее... :Vishenka_05:

Фолклорното изкуство не започва с Деси Слава, голям талант е, но не е единствената. Това, че ти си слушал само нея е друга тема. Сам си сложил светиня в народната музика!

 

QNKA_RUPKINA.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Десито пее фолклорно да знаеш :3fdb8960598fa63e:

 

Това е автентичен фолклор. Не разни сватбарски чикии.

 

Не знам коя друга би се престрашила да пее с Янка Рупкина и квартет Славей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за награди.Десислава е имала много награди и много върхове в кариерата си, понеже някой са били в детската градина, не ги помните.Не ме и интересува дали ще вземе някакви награди, защото хубавата музика, която прави тежи повече от статуетката.И друго- всичко е преходно, свикнете че някой ден любимият ви изпълнител няма да в топ на класациите.Това е закономерност, която я има и в природата, така че хабите злоба напразно.

 

Най верния коментар от изписаните последната година в раманиа. Прекалено са зомбирани, за да асимилират съдържанието му.

 

 

Нека не подценяваме постигнатото от нея. Все пак успя да набара богат наивник.

Дано да го задържи. Почти и беше набил шута, но го върза с второ копеле

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да го задържи. Почти и беше набил шута, но го върза с второ копеле

 

Бива да хейтиш, ама това вече е върхът. Още не се е родило, а почваш с квалификациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Койо му е смехотворното? Коя показа повече глас на концерта? Коя показа неадекватност?

Харесвам Деси, а ме карате да я хейтя.

Фолклорното пеене на Преслава е смехотворно - неправилно и бедно на орнаментики, но да, на последния концерт Преслава се представи по добре.

 

Иначе Преса да си търси гласа в тайната стаичка в Плаза. Господ и даде много, а тя пиля наред

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое е страхотното , че спира на всяка фраза да си поема въздух и то не където трябва ..

И по-лоши изпълнения съм чувал ...

 

Пошегувах се малко .. :3fdb8960598fa63e: иначе наистина гласът на Преслава от 2012 година насам нещо не и е наред, както е било преди.....по едно време имах чувството, че от цигарите, преди да науча от наркотиците и т.н .. да вземе да спре и цигарите и да качи още някой килограм, че като се сетя за периода 2012 - 2014 направо се плаша...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има 11.6 милиона на "Нека да е тайно" и останалите около 19 милиона са си самостоятелни. А на Анелия, между другото, самостоятелните са й по-малко от 18 милиона, всичко останало е дуети.

С две самостоятелни песни има 19 милиона, а ДесиСлава има с четири самостоятелни песни пак толкова. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , помня го ..

Ужас пълен , и тогава слагаше много странни аватарчета и коментарите му бяха едни - ужас , ужас :D

 

Ами от Северна България ще какво може да очакваш (Русенският край) :3fdb8960598fa63e:

Райна да започне да пее хитовете си, че ме е яд адски много на нея! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнали да ми слагат ДесиСлава за певица на годината, която я сложиха да пее преди Малина и Мария :D :D :D

Най- тъпа излагаща се пачавра може да я сложат !!!

Една Мария пя в пъти по хубаво от нея на последния концерт, а за визия да не говорим Деса като изхвърлена пи*ка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами от Северна България ще какво може да очакваш (Русенският край) :3fdb8960598fa63e:

Райна да започне да пее хитовете си, че ме е яд адски много на нея! :mf_surrender:

С подобни заключения обиждаш дори мен. И аз съм от този край. Не е проблема от къде е, а в това, че вместоо Вазов се е образовал с Амет, Наргиз , Севджан и подобни. за такива си има лаф -

 

bcc.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма, моля ти се, какво разправяш пародия отвсякъде..

 

Слави теб не те слагам в това число, а за въпросния!

затова ти казвам да не засягаш на регионално ниво. никой не е виновен за това къдее роден, но всеки отговаря за това каква личност ще стане

 

аз изчезвам вече, че загубих 2 часа ценно време за олигофрени. а и кво да ги обиждам тука наказаните от господ... живота малко ли ги тъпче всеки ден, че и аз да ги сривам...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С две самостоятелни песни има 19 милиона, а ДесиСлава има с четири самостоятелни песни пак толкова. ;)

Така е, Анелия разби с двата си големи самостоятелни хита тази година. И двата ме кефят много. Това не променя факта, че Десислава разби по свой си начин, с комбинация между балади и комерси- нещо, което никоя друга не направи. Половината от тези 19 милиона на ДС са от най-гледаната самостоятелна балада в канала на Планета и достойното й продължение, излязло в края на годината. Горе-долу са наравно двете изпълнителки.

 

Иначе предлагам на другите да не спорите коя как се била справила на еди-кой си концерт, какъв глас имала... По-скоро коментирайте как би ви дошъл един дует Десислава-Преслава? Според мен би могло да бъде нещо запомнящо се и да остане във времето!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брех фенове на Камелия коментират гласови възможности.1000%20(29).gif

То се вижда по концерти кой пее и кой се носи като народна песен и не знае къде се намира. Трябва да и намалят дрогата на тая

Link to comment
Сподели в други сайтове

С този клип ви желая спокойна нощ, понеже някои споменаха, че Деси не можела да пее..нека първо да си отпушат ушите, че явно имат ушна кал и тогава да коментират..лека вечер! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и ти го направи по рано.

И а го правя с Галош

Тук царят общи настроения...

За мен добри певици са Кама, Мария и Алисия. Другите имат хубави и лоши песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнали да ми слагат ДесиСлава за певица на годината, която я сложиха да пее преди Малина и Мария :D :D :D

 

много пъти и се е налагало първо тя да пее

 

за да не се получава така

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли извън форума мразите певиците, които плюем тук? :helpsmilie:

 

Аз лично никого не мразя.Не слушам поп-фолк както едно време но от време на време следя какво се прави.Най-много следя Десислава, но харесвам и Преслава, талантлив и можещ изпълнител е.Става ми странно обаче че фенове на изпълнителки които не блестят с особени гласови данни, разбират от музика и музикалност...

Link to comment
Сподели в други сайтове

До вс. вас мили ДЕСОВИ.Не сте ли гледали лятото нейни интерв. как споменава колко е благодарна на Галена,за помощта и за осъществяването на отново се родих и майната ,също и за роклята на в друг живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе предлагам на другите да не спорите коя как се била справила на еди-кой си концерт, какъв глас имала... По-скоро коментирайте как би ви дошъл един дует Десислава-Преслава? Според мен би могло да бъде нещо запомнящо се и да остане във времето!

Дано направят дует точно те двете.. определено ще се получи ,особено някоя силна балада...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуети? Та тя има само един за 2016. И сега като се замисля, Десислава всъщност е единствената с 4 самостоятелни песни за годината.

Има 11.6 милиона на "Нека да е тайно" и останалите около 19 милиона са си самостоятелни. А на Анелия, между другото, самостоятелните са й по-малко от 18 милиона, всичко останало е дуети.

 

А от кои песни и ги изкара 32? От В друг живот, Отново се родих, и Майната ти ли?

 

И да се казва, че Деса е на едно ниво с Анелия тази година е СМЯХ, Анелия има 2 мегахита, Деси - 0.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...