Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

COOLT: Елена Паришева и Ивелин Попов: Не държим децата ни да са обременени с това колко сме успели ние

 

Много интересно интервю, Елена ми се издигна в очите още повече. Искам да запише нещо ново. :crybaby:

 

Накрая Петя й вика "До нови срещи" и тя "Едва ли" :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

COOLT: Елена Паришева и Ивелин Попов: Не държим децата ни да са обременени с това колко сме успели ние

 

Много интересно интервю, Елена ми се издигна в очите още повече. Искам да запише нещо ново. :crybaby:

 

Накрая Петя й вика "До нови срещи" и тя "Едва ли" :roll1:

 

Давайте да правим петиция Елена да се връща! :feminist_en:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И петиции да правите , мъжа и няма да я пусне да се върне :beware_mods:

Неин е бил избора да спре. Каза, че ако попадне на хубава песен и я усети, ще я запише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неин е бил избора да спре. Каза, че ако попадне на хубава песен и я усети, ще я запише.

Аз доколкото помня, беше давала някакво интервю и каза , че мъжа и не и дава , иска да си гледа децата :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз доколкото помня, беше давала някакво интервю и каза , че мъжа и не и дава , иска да си гледа децата :gun_bandana:

Е, гледай интервюто в COOLT, та да видиш :3fdb8960598fa63e:

Той мъжа й много глупав изглежда, надали я спира :1000 (29):

 

Елена не иска и двамата да са известни, за да не влияе на децата им. Страх я е от клюките, дето ще почнат да пишат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да прави , каквото иска ..

Тя губи със сигурност много , защото хората я искат :)

Поне тези тук !

Не се знае дали нямаше да залезе ала Джена ... тя към края, последната година и половина преди да се откаже беше зациклила и само песента с Преслава стана хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена Паришева да вземе да запише една хубава стойностна песен, а пък нека да не ходи по участия, но да прави поне нови песни, защото е млада все още, има хляб в нея, нека да не си пропилява таланта.... а пък и не я виждам без Пайнер.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаме Елена обратно в Пайнер! Да смаже с хит до хит и да гази наред!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си луда ма! Иди ти с един иберийски испански в Латинска Америка, да видим кой ще те разбере със 100% правилния ти испаски. Правилно се бил гороил испанския само в Испания... пффф :mf_surrender:

Най-правилният испански се говори там, където комуникацията се усъществява напълно без проблем. Нелепо е да се твърди, че в Испания се говори най-добре испански, като то е адаптиран за полуострова, както и латиноамериканския испански е адаптиран за техните си хора. Спри да хегемонизираш езика. Испанският не принадлежи на Испания, както английкият не принадлежи на Англия вече. Да са мислили за езиците си, преди да са ги разпространявали току така. Те вече не са тяхни. :gun_bandana: А примера с ученето на български в Македония е абсурден, като става дума за различни варианти.

Може ли някой да даде откъси от тия моменти, където твърдите, че Галин се държи така с Хари или с който и да е. Понеже от отдвана гледам, че ги спрягате заедно, а пък аз не съм забелязвал никога нищо подобно. 1000%20(29).gif

Айде да си мериш приказките, първо! Кво ми се репчиш такова?! Има хиляда начина да изразиш мнение, единият от тях е възпитаният. Следващият е компетентният.

Седнал да ми говори на мен къде е правилен испанският, доживях!

Пий един липов и брой до 10, бавно.

За нищо!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странна тая работа с Елена, уж никой не я спира да се завърне, а реве по предавания все едно нещо й пречи да го направи - wtf?! :mf_surrender:

Може нещо с Пайнер да не са ОК. А и както написаха по-рано днес, последните песни на Елена никак не бяха хитове, беше тръгнала надолу. Имаше хитове докато беше гадже с Драганински.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...