Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ааааа Джена е плашеща на снимката ... :mf_surrender:

Няма много вкус, да ... и да има пари и всичко, като не ти идва отвътре няма как да стане. В последно време си развали и песните.

То да е само на снимката, ама тя нямам спомен да е излезнала на концерт и да съм казал Евала постарала се се! Винаги като най- големия плашипутарник

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка история е тая вече ..

Да бе, кво й има на Преса... по-скоро Слави ги претупва супер много. Нито интервютата са интервюта, нито нищо. Няма никакъв смисъл от гостуванията там. Поне си направиха ПР взаимно с майтапите за връзката им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анджелина срещу Лорена

 

ВОЙНАТА В КОМПАНИЯТА НА ОЦКО Е БЕЗМИЛОСТНО ЖЕСТОКА

 

Отношенията в димитровградската компания винаги са предизвикали силен интерес. По стъпките им върви и музикалната фирма на Оцко – Хит Микс Мюзик, където бушува първата война. Тя е между плеймейтката Анджелина и звездата на компанията Лорена.

 

Последната се радва на небивал интерес от страна на заведенията из страната, а второто й парче „Жена за лудницата“ мина милион гледания. Това изобщо не се понравило на русата фурия, която няма все още няма участия и обикаля с Ангел, за да я забележат.

 

20-годишната половинка на Любо Бентлито не можела да преглътне успеха на Лорена и поръчала статии в кафяви медии, с които да оплюе колежката си, споделят запознати. Това едва ли ще има ефект, тъй като изпълнителката на „Все ми е тая“ неведнъж е казвала, че не чете жълти медии и коментари, а предпочита да радва публиката и се съсредоточава върху проектите си.

 

Анджелина индиректно скача и на фризьора си. В поръчковата статия се препоръчва на Лорена да отиде бързо на гримьор и фризьор, а всеизвестен факт е, че и двете имат общ коафьор.

 

Secret.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

2006

2012

1016

 

230M.jpg

5927619p.jpg

galena-11-1.jpg

Като ше сравняваш, тури и онези снимки преди или в началото на Пайнер, дето мяза на кебапче.

Не, че има еволюция няк'ва. Травестее здраво на тия снимки. Преди поне беше апетитна...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета, че искате нови лица у фирмата. Ако искате революция в бранша, гуурете му на Митко за кака Лока. Нема сбърка ако ме вземе :whistling:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета, че искате нови лица у фирмата. Ако искате революция в бранша, гуурете му на Митко за кака Лока. Нема сбърка ако ме вземе :whistling:

Само ако направиш дует с Рики!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена била хубаво направена :D Колко изкривена представа за красота имат чалгарите. Тая прилича на мумия.

Чалгарка ли ме нарече? :gun_bandana: :D

На мен носът й много ми харесва, а най-красивото нещо в нея са очите - Стефчо ги е наследил. И е стилна, не ми е идеал за жена, но си е много хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена била хубаво направена :D Колко изкривена представа за красота имат чалгарите. Тая прилича на мумия.

Виж си аватара и после пак коментирай Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарка ли ме нарече? :gun_bandana: :D

На мен носът й много ми харесва, а най-красивото нещо в нея са очите - Стефчо ги е наследил. И е стилна, не ми е идеал за жена, но си е много хубава.

Емануела, Анелия, Андреа, Камелия, Преслава и Емилия са ми много по-симпатични и не изглеждат толкова изкуствено. Галена е като восъчна фигура и не мога да я възприема за красива. Има нещо противно в нея и ме отблъсква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж си аватара и после пак коментирай Галена. :3fdb8960598fa63e:

Андрю е едно малко подпухнало топче, ама пак ми харесва. Очите й са точно каквито харесвам, носа й е леко дълъг, руса коса, хубави черти....Мен си ме кефи. На теб като не ти харесва не ми гледай аватара. :D Аз не съм тръгнал да налагам моето мнение, че е красива...а вие точно това правите. Всеки с вкуса си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

това, че ги мачка всичките ;)

Кого мачка? Десислава има по-добър клип, Емануела и Анелия по-силна година с повече хитове от нея, Преслава има повече фенове и се възприема по-добре от хората, повече участия, по-висок хонорар, по-интересна е още на хората. За глас всички в топ-а я мачкат. Тая година й е най-слабата от 2013 насам. Пък и аз и признавам успехите и като цяло ме боли оная работа, щото Андреа вече не е топ и не е конкуренция с никой. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андрю е едно малко подпухнало топче, ама пак ми харесва. Очите й са точно каквито харесвам, носа й е леко дълъг, руса коса, хубави черти....Мен си ме кефи. На теб като не ти харесва не ми гледай аватара. :D Аз не съм тръгнал да налагам моето мнение, че е красива...а вие точно това правите. Всеки с вкуса си.

A за фолкпевица и грам не става..

Да не говорим визуално , че е заприличала на дядо КОЛЕДА :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кого мачка? Десислава има по-добър клип, Емануела и Анелия по-силна година с повече хитове от нея, Преслава има повече фенове и се възприема по-добре от хората, повече участия, по-висок хонорар, по-интересна е още на хората. За глас всички в топ-а я мачкат. Тая година й е най-слабата от 2013 насам. Пък и аз и признавам успехите и като цяло ме боли оная работа, щото Андреа вече не е топ и не е конкуренция с никой. :D

Кой клип на ДесиСлава е по-добър?

"Друг Живот" а.к.а "Боже прости" или "И на всички като теб" а.к.а "Точно никога", "Дай ми", "Пантера"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой клип на ДесиСлава е по-добър?

"Друг Живот" а.к.а "Боже прости" или "И на всички като теб" а.к.а "Точно никога", "Дай ми", "Пантера"

"И на всички като тебе" прилича на един клип на Елена, но нищо общо с тея дето си изредил на Галена.

А Преслава срам няма, че си е изправила косата! Всички копират Галена, истински лидер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...