Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

1.32 Пак в роля ! :mf_surrender:

- Аз съм най-голямата фенка на Преслава!

:Vishenka_05:

 

Нека Галена и феновете й не забравят тези думи :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоци да събере стотинки да си махне стриите и после да си снимка корема ;)

 

Тя не се срамува да е естествена както виждаш. Друга е с комплексите. :Vishenka_05:

 

Та какво щеше да казваш за корема на Преслава не разбрахме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да пропуснем 20 см и Каква уста?!, които са най-скандалните песни на 2008 :1000 (6): :1000 (29): Аз този албум го преоткрих чак 2012, ама наистина е много добър!

''Каква уста'' за мен е една от най-скандалните нейни песни.

В началото само как казва ''Мила, това почва да е нахално'' - жестока! Текста е на Гогов все пак.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, защо Галена си е правила операция на ушите? А Преслава да не би да има незаконно дете и да е била секцио, че да си крие корема?

:mf_surrender:

Висналата кожа от 100 кила къде се е изпарила?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Висналата кожа от 100 кила къде се е изпарила?

Когато отслабна беше 26-27 годишна, не мисля, че й е било голям проблем да ги изразходи във фитнеса тези килца.

А за Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава от какъв зор ги следва?

Ми кво да следва в Инстаграм? Гримьори, фризьори, фотографи, дизайнери, модни блогъри, пластични хирурзи, кифли и т.н. Аз примерно следвам един доктор със 109 хил. последователя. Да не би всичките 109 хиляди да са си правили операции? https://www.instagram.com/drseymuraliev/?hl=bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

кожата не е сланина да се стопи

Преслава не е отслабвала от 120 кг... прибира се, ако се отслабва постепенно, а при нея точно така се случи, просто хората забелязаха изведнъж. Виж точно на клипчето с награждаването на Галена - не е слаба, не е пълна, а си е точно пищна. Година по-късно беше значително по-слаба, а на по-следващата да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зорлян плача под звуците на ''От утре'' и ''Двама'' на Райна!

 

А аз съм пуснал "На всики обичани преди". :Vishenka_05:

 

Коментирай какво да е заглавието на новият и поп-фолк албум? "Ако е - да е", "Написано с любов" или "Виновен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

кожата не е сланина да се стопи

 

Кожата може да се стегне със спорт и най-вече с плуване. Стига си се правил на много открехнат. По-добре замълчи, достатъчно се изложи за днес.
Link to comment
Сподели в други сайтове

кожата не е сланина да се стопи

Не говори глупости. Не е на 50 години, че кожата й да виси и да не може да я махне.

 

Преслава не е отслабвала от 120 кг... прибира се, ако се отслабва постепенно, а при нея точно така се случи, просто хората забелязаха изведнъж. Виж точно на клипчето с награждаването на Галена - не е слаба, не е пълна, а си е точно пищна. Година по-късно беше значително по-слаба, а на по-следващата да не говорим.

Хората забелязаха изведнъж и то точно през 2013, когато си ряза отново от бюста и се показа по бански.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е отслабвала от 120 кг... прибира се, ако се отслабва постепенно, а при нея точно така се случи, просто хората забелязаха изведнъж. Виж точно на клипчето с награждаването на Галена - не е слаба, не е пълна, а си е точно пищна. Година по-късно беше значително по-слаба, а на по-следващата да не говорим.

когато губиш рязко тегло се получават стриите и висването. При Преслава се случи рязко точно в една година

 

presi.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кожата може да се стегне със спорт и най-вече с плуване. Стига си се правил на много открехнат. По-добре замълчи, достатъчно се изложи за днес.

айде бе :1000 (29):

Със сигурност съм по-запознат от теб, понеже имам консултант до себе си

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз съм пуснал "На всики обичани преди". :Vishenka_05:

 

Коментирай какво да е заглавието на новият и поп-фолк албум? "Ако е - да е", "Написано с любов" или "Виновен".

Ами от сегашните песни само ''Написано с любов'' ми стои окей.

Другите са ми леко скучни. Да видим бъдещите сингли.

Дано най-накрая пусне ''Още 5-6 минути''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

когато губиш рязко тегло се получават стриите и висването. При Преслава се случи рязко точно в една година

 

presi.jpg

Да, за една година се забеляза значително, защото е дребничка. Тя свали максимум 10 кг в рамките на въпросната година, а здравословното е по 1.5-2 кг на месец. Т.е. тя е можела да сваля и по 800 грама на месец и да й се прибере всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина как напъхването на чалгата по клубовете лиши имена като Райна от шанса да се развиват. Не знам какво точно стана при нея- не успя да хване навреме влака ли, не е достатъчно разчупена за съвременната чалга ли... но е факт, че и днес продължава да прави и добра продукция, която просто не й се оценява. Двете балади от 2016 са прекрасни, клиповете също... Убеден съм, че публиката щеше да им обърне по-голямо внимание ако самата Райна беше по-актуална т.е ако имаше и дискотечни хитове.

За мен най-доброто от нея ЕВЪР си остава "Гасне пламък"- нейната златна емблема от ретро времената!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за една година се забеляза значително, защото е дребничка. Тя свали максимум 10 кг в рамките на въпросната година, а здравословното е по 1.5-2 кг на месец. Т.е. тя е можела да сваля и по 800 грама на месец и да й се прибере всичко.

да, но тя при всички случай беше минала прага 24-25г. когато може да остане без последствия от килата. Най-малкото меките тъкани щяха да й виснат, който нито с плуване нито с дъмбели могат да се приберат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си ги гледал тия очи,

казвам ти изпускаш толкова много.

20 сантиметра леко слезни

и продължавай надолу.

:3fdb8960598fa63e:

Шедьовър :1000 (19): Поделя си наградата за най-дебилно-скандален текст с "Троста листа любов" :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...