Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да подгреем преди новия ХИТ :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Само Андреа може без музикална компания зад гърба си да направи над 5 милиона, кралица. <3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Андреа може без музикална компания зад гърба си да направи над 5 милиона, кралица. <3

Андреа се оказа класа над Камелия.Без Пайнер само тя успява досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа се оказа класа над Камелия.Без Пайнер само тя успява досега.

Май само тя успя да си изземе цялата продукция от Пайнер без да им плаща нищо и да си я върти, където реши, а в тубата й има хитовете също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само тя успя да си изземе цялата продукция от Пайнер без да им плаща нищо и да си я върти, където реши, а в тубата й има хитовете също.

Не е взела всичко. Мисля, че си е взела само "Най-добрата", "Докрай" и "Пробвай се". Другото просто е на Кости и има голяма вероятност Пайнер да нямат права върху тези композиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е взела всичко. Мисля, че си е взела само "Най-добрата", "Докрай" и "Пробвай се". Другото просто е на Кости и има голяма вероятност Пайнер да нямат права върху тези композиции.

 

Всичко си е взела ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е взела всичко. Мисля, че си е взела само "Най-добрата", "Докрай" и "Пробвай се". Другото просто е на Кости и има голяма вероятност Пайнер да нямат права върху тези композиции.

И "Тук до мен" е взела, пък виж едвали е така, защото тя си направи канал паралелно с Пайнерския, но не й направиха мръсотия да й го затрият, отделно Пайнерските й клипове ( не само на песни от Кости) стоят там и Пайнер не смеят да ги бутнат. Искам, искам не е на Кости, но и нея съм я засичал по ФЕН ТВ, някой от форума беше казал, че и ТВ версиите й ги дават по Фен, дори тези от Приказките! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама Андреа има качени всичките си клипове в канала си, Пайнерската й продукция не е банната от YouTube както е при Камелия.

А и също всичките й Пайнерски клипове ги има "чисти"(без лога и плочки) в канала й във випбокс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвате ли, че Емануела не е гостувала при Слави от много време - най-новият клип с нея, който намерих, е от 2012. А едно време беше абонат, даже и на турне с него ходи. 100% са се изпокарали. :1000 (29):

 

Емануела да се скара със Слави? :scratch: Това е просто невъзможно. Тя е толкова миниатюрна и незначима пред него, че той просто не я забелязва, за да има въобще за какво да се кара с нея. Така са почти всички чалгарки без Глория и Ивана, за които Пайнера е помолил преди време да не ги ебава и Дългия е обещал, както и Камелия и Лияна, при които е имал много голям мерак. Това са, другите въобще не са го вълнували, никога. Ако е правил нещо общо с тях, то е било с користна цел.

 

И му кажете на Мелето, че Кама никога не е спирала да ходи на пайнерски церемонии/концерти заради нещо, освен поради липса на песни, за разлика от "Нов фолк".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се разрових и наистина си е взела всичко. :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

А Камелия не мисля, че трябва да я обвинявате за това... Не знам колко струва да вземеш цялата си продукция от 1998 до 2013, но със сигурност няма да е малко :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се разрових и наистина си е взела всичко. :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

А Камелия не мисля, че трябва да я обвинявате за това... Не знам колко струва да вземеш цялата си продукция от 1998 до 2013, но със сигурност няма да е малко :1000 (29):

 

Не бъркай Андра с Кама. При Камелия проблемът е много, много, много по-сериозен отколкото си го представят чалгарите, защото тя има фактури.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя няма кво да вземе...има 3 хита накръст от 2002 ра

 

133 обявени участия за 2016, поне 30 банкета настрана и близо 600 000 лева оборот и през 2016 година. :1000 (19): Затваряй плювалника "десов"..... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

133 обявени участия за 2016, поне 30 банкета настрана и близо 600 000 лева оборот и през 2016 година. :1000 (19): Затваряй плювалника "десов"..... :gun_bandana:

Ако ще и 2 млрд/които са Само твои измислени сметки/ пак е с 3 хита милата завалийка

 

Оказа се Андрея не толкова балон за разлика от Бездария

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще и 2 млрд/които са Само твои измислени сметки/ пак е с 3 хита милата завалийка

 

Какви 3 хита бре? Ти не излизаш никъде анонимко елементарна, та ще даваш мнение по въпроси, по които нямаш и представа. Я се скрий някъде на тихо и топло.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 3 хита бре? Ти не излизаш никъде анонимко елементарна, та ще даваш мнение по въпроси, по които нямаш и представа. Я се скрий някъде на тихо и топло.

Хахах а ти ли излизаш бе у вашто умряло село.

КАМЕЛИЯ В ДИСКОТЕКА НЕ СЪМ Я ЧУВАЛ С ГОДИНИ.

Изключвам Луда по тебе хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко бяха искали на Деса за продукцията й през 2003-та?

 

60 000 лева и не ги даде....

 

Справка: На Кама не е казвал цена. Толкова е бил бесен и яростен пенсионера, че и е заявил как ще я изтрие от чалгата завинаги. :1000 (19):

 

Няма да търся онова интервю, в което дъртия ревеше: - Ще види тя, какво е без мен! :1000 (29):

 

Е, 2 години по-късно видя. Над 1 200 000 оборот, чисти над 1 000 000, интервюта редовно, всеки месец с корица, "Гласът на България" въпреки него и те така... :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утешаваме ли се във форум за музика и хитове ,а не за счетоводство с някви измислени сумички,поради липса на хитове и интерес към Бездария???

:1000 (29):

Пълен крах му викам аз

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, 2 години по-късно видя. Над 1 200 000 оборот, чисти над 1 000 000, интервюта редовно, всеки месец с корица, "Гласът на България" въпреки него и те така... :1000 (30):

Кориците във фейсбук не са нещо особено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кориците във фейсбук не са нещо особено...

 

Не са корици във фейсбук, а в списания. Дори не и се налага да комуникира с Емилия Стоянова, че да и прави полегнали статии както го прави цял Пайнер. Камелия е толкова добре пазарно капитализирана, че не и се налага да прави каквото и да е, за да е в топа по участия и хонорари, защото всеки в клубовете знае какво може да очаква, когато е тя там. Не си заслужава дори да се споменава, за тоталният успех, на нейният продукт "Виво Монтана" в риалити на БТВ. На пропагандно ниво ТВ Планета и сайта на Пайнер въобще не и липсват, защото всичко управлява сама от стената си във фейсбук. Направи здрав хит есента и колкото и тук да се правят на разсеяни и да ми говорят за трафици вече е ясно, че това си е хит и без екстра, като канала на Пайнер. В крайна сметка на Камелия не и се налага да се черви и да отбягва въпросите като:

 

- Защо е празна "Армеец арена"?

- Къде са ви хитовете, като я няма публиката?

- Кога ще спрете да се изхвърляте в чалгата, като нямате и турне?

- Докога ще се правите на народни певици, като си изкарвате парите с чалга?

 

И т.н. и т.н. Знаете ли колко мъка има в това мълчане на Пайнер в последните 2-3 години? Искат горките да се похвалят, ама няма с какво....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...