Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо определяш песните им като хитове? Реално Галин е с "На Египет фараона" само тая година. Другите не се откроиха.

На Фики Вертолета стана хит + рекламата около Издислав.

На Галин всичките песни са му хитове, просто "На Египет фараона" му е най-откроилия се хит, защото е най-различен от останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин всичките песни са му хитове, просто "На Египет фараона" му е най-откроилия се хит, защото е най-различен от останалите.

Тук много често се бъркат понятията на думите "хит" и "известна песен". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прическа и поведение ала 2008-2009 - кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...54783291144424/

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

След като Боби и Емануела решиха да останат само приятели след финала на шоуто, чалга диви се надпреварват за вниманието му, тъй като млад, богат, и перспективен мъж се намира доста трудно. Вражда между Емилия и Татяна пък имало от доста време насам, тъй като двете никак не се харесвали още от музикалното училище в Широка лъка.

 

Сигурно Емата е била отличничка, а Тотя само по кравите тичала и се пръскала от яд. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук много често се бъркат понятията на думите "хит" и "известна песен". :D

Ами не знам ама на него дори и най-изтърканите и банални песни му правят поне по 6-7 милиона- върхът за певици като Яница, например. Това ако не е хит... :D

Но има един основен проблем и при Фики, и при Галин- нямат хитови балади. Това за мен е недопустимо за големи имена и смятам, че трябва да направят нещо по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но има един основен проблем и при Фики, и при Галин- нямат хитови балади. Това за мен е недопустимо за големи имена и смятам, че трябва да направят нещо по въпроса.

Е Фикрет вече има. :dontknow: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прическа и поведение ала 2008-2009 - кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...54783291144424/

Ивка като някаква монахиня, която си казва молитвата. :roll1:

 

Ами не знам ама на него дори и най-изтърканите и банални песни му правят поне по 6-7 милиона- върхът за певици като Яница, например. Това ако не е хит... :D

Но има един основен проблем и при Фики, и при Галин- нямат хитови балади. Това за мен е недопустимо за големи имена и смятам, че трябва да направят нещо по въпроса.

Е, как, ИЗДИСЛАВ! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че участията се разпределят. Съответно, всяка една от топ певиците може да получи повече. Ако Пайнера реши, участията на Жалка може да даде на Деса или тези на Преслава да отидат при Емануела. Дори и реалити форматите - можеше да не бъдат Преса и Емануела.

 

Факт е, че първата след капките беше с кофти рейтинг, а Емануела уцели в десятката. Само, че беше на ръба и тя да се прецака покрай напиването. Много на ръба беше всичко.

 

За мен, като цялостен принос бих дал Идол на Деса и Певица на Емануела. Преса си е спазарила Видеоклип, най-вероятно защото не е имала такава награда. Мария ще получи нещо покрай дуетите си в Гърция... ако мъжът й има пари.

За всекиго ще има по нещо. А пък Анелия изобщо не ми се връзва за голяма награда - Певица или Идол. Емилия също. Галена е аут.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прическа и поведение ала 2008-2009 - кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...54783291144424/

 

Ако се кандидатира за президент много ще й ходи!

А и ще спечели, това е 100% сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся ми стана гадно за Преслава и новата й песен. Толкова е яка, а се очертава да мине много вяло...

 

Същия случай и с Да ти олекне. Тия песни, ако се бяха пуснали преди 10-15 години, щяха да мачкат яко.

 

Супер много са се изкривили представите за качествена музика в последно време. Това ни причиниха Оцко и Пашев.

 

А Кели вижда накъде духа вятъра и побърза да заяви, че песента не му харесвала и че била копие на предните от Драганински. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся ми стана гадно за Преслава и новата й песен. Толкова е яка, а се очертава да мине много вяло...

 

Същия случай и с Да ти олекне. Тия песни, ако се бяха пуснали преди 10-15 години, щяха да мачкат яко.

 

Супер много са се изкривили представите за качествена музика в последно време. Това ни причиниха Оцко и Пашев.

 

А Кели вижда накъде духа вятъра и побърза да заяви, че песента не му харесвала и че била копие на предните от Драганински. :3fdb8960598fa63e:

 

Оцко и Пашев с какво са виновни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Кели вижда накъде духа вятъра и побърза да заяви, че песента не му харесвала и че била копие на предните от Драганински. :3fdb8960598fa63e:

Не е вярно, още като излезе не бях във възторг, но чаках да се появи с по-добро качество - те взели че още гласове наблъскали един върху друг :gun_bandana: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо се наложи някакъв стандарт всяка една песен, която се пуска да е бесен хит, да трупа милиони гледания и да се припада по нея... Преди години се пускаха всякакви песни, някои от тях не толкова успешни, но харесвани от някаква част от хората. Голяма част от тези проекти се помнят и до днес без да е имало истерия по тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манге, манге, аман, аман, туту,туут, калие, парние :whistling:

 

И за това ли са виновни? Че правят комерсиална музика, която се харесва?

Правите се, че не слушате Оцко и Пашев ама избухвате на "Пей, сърце", а не на "Без теб". :dontknow:

Какво са виновни те, че техните песни се харесват повече от тези на другите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко и Пашев с какво са виновни?

 

Промиха мозъците на младото поколение. Създадоха някакви рамкирани нагласи и очаквания във феновете за това кое звучи хитово и кое не. Стана така, че други композитори започнаха да ги копират само и само да се впишат в представата за актуално.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин всичките песни са му хитове, просто "На Египет фараона" му е най-откроилия се хит, защото е най-различен от останалите.

 

Галин няма никакво развитие през изминалата 2016. Набарал е точната формула за хитове, но за мен с подобни гнусни комерси за клуба, не заслужава дори номиация. Миналата год заслужаваше повече. Песните му нямат никаква стойност, а и клипира само комерси. Фики го отвя отвсякъде с Друг ме бъркаш, албум, талант и различни проекти. Фики влезе във всеки един дом дори с опита му на аглийски. На Галин само слушаме обещания за различни неща, но нивото при него пада главомолно. Галин прави музика за плебосите - издига в култ материалното и нуждата от него.

 

Онзи ден по Бтв глеах, че за разлика от преди 4-5 год, когато рисковата възраст да се пристрастиш към наркотиците беше 20-30, е паднала на 14-18. Държавата ни е на 1 място за най лесно сдобиване с дрога. И след като феновете му са в този таргет, за мен е недопустимо и обидно да се толерират проекти като Царят на купона, в който пропагандата и промиването на детски мозъци и подтикваето към употребата им е водещо. С какви очи използва един от болните проблеми на обществото, за да печели пари от това. Самия той освен анаболи, други хапчета на дали консумира. Развитието при него тази год е нулево. Вижте му творчеството и ми кажете - това ли е Певеца на годината, който искате... Клиповете му са 2 нива надолу от предиши като Роклята ти пада и Сменям ти адреса. Освен за готини коли, алкохол и наркотици , ще чуем ли нещо по сериозно.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промиха мозъците на младото поколение. Създадоха някакви рамкирани нагласи и очаквания във феновете за това кое звучи хитово и кое не. Стана така, че други композитори започнаха да ги копират само и само да се впишат в представата за актуално.

 

Оцко прави и много различни песни с различни вокали и т.н (пример: Кристиана - Цяла нощ (руски вокали) ; Димана - Викай смело (английски) )

Но когато някоя отиде при него и му каже: Може ли песен като на еди коя си? Той си върши работата. Проблема е генерален, в изпълнителите не в композиторите. Всеки залага на сигурно. Защото нямаш ли някакъв що-годе хит веднага отпадаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз песента на Преслава, когато беше във вид на запис от залата, я слушах постоянно. Мисля, че след първоначалния отзвук, който беше, че е по-меланхолична и няма шансове за голям хит, Преслава се е уплашила и е влизала да презаписва и крайния резултат е тази безумна какофония, която издаде с клипа. Аз се кефя на такова наслагване на звуци попринцип - затова е обожавам песните на Оцко, точно заради тази подплътеност на саунда, но при "Без теб" резултатът е плачевен. Не може да имаш изпровизации, главен вокал, беквокал, "дано на тебе да ти е по-добре", бийт и инструмент на едно. И това не е само в някоя част на песента, ами всяка една секунда има поне 5 различни неща, звучащи едновременно. Тази песен си е най-голямата излагация на Преслава, дори с "Аматьорка" и "Ти да видиш" не се беше приела толкова зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...