Jump to content



Online: Анелия - Дай ми още


Препоръчани коментари

Един клип снимала там и вече щяла да приема исляма :roll1: Плача...

Ма то хич не е смешно, положението е плачевно. Не знам откъде се пръкна това изчадие на антимултикулти пропагандата, ама са й супер нелепи изказванията и съветвам модераторите да я очистят, както навремето са правили с неудобните, хаха

То кръчето му не стъпало в Истанбул, ама тръгнало да сее омраза. А точно това е едно от условията, които трябва да се спазват в публичните форуми.

 

И клиповете са два! :D Като пусне и турската версия - стават три...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не сея омраза, изказвам мнение. Защо, не може ли?

 

Да, няма да ми стъпи крака в Истанбул. но, макар че имам особено мнениеза запада, по бих приела да се снимат клипове в Амстердам, Париж, Лондон, Москва.........там поне няма джамии. Може Версайския дворец също да е строен с робски труд, но поне там не е имало харем, а жените са живяли свободно и са правели собствени избори в живота.

 

Клип в Амстердам звучи добре, само да не е при червените фенери. "Принсенхрахт", Вонделпарк (водния парк) и други места са много подходящи за снимки. А пък представете си български видеоклип, сниман във Версайския дворец или по улиците на Лондон...........

Направи си тема ако искаш за Турция, пропагандата, исляма, кланета, Вазов и прочие в някой друг раздел, но тук или пиши само за песента и клипа на Анелия, или не пиши изобщо!!!

По темата: Има нещо много зарибено в парчето. На мен напомня на дуета на Джена и Андреа. На места ми идва в повече мазното, припевът е слаб, но като цяло ми харесва.

Истанбул е прекрасен град и можеше къде-къде по красив клип да стане.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Приликата с "В твоите очи" е очевидна и според мен нормална, защото са на един автор.

Нормално е да се случват такива прилики, особено когато песните са на един и същи автор.

 

Иначе само за клипа съм малко разочарован, да, добър е. Но, може би очаквах малко повече от монтажа и заснемането в двореца.

Ама, като цяло - добър проект. Браво за старанието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър проект, харесва ми. Песента е смесица м/у "Пак ли", "Твоите очи" и "Оставаш сам", но въпреки това е най-добрата на Анелия за годината.

 

Точно преработена версия на Оставаш сам е. Ганев ли е автора?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа да и на "Оставаш сам" много прилича. Иначе и мен супер много ме зариби на ден я слушам по няколко пъти.

 

Нямам търпение да видя каква ще е турската версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва не съм я спрял.. :Vishenka_05:

 

Отсвира ми напомня ми на това:

Песента не спирам да я слушам нон-стоп! В първия миг ,като я чух точно тази песен на Андреа и Джордан ми изплува в главата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Искам те, полудявам" не съм се зарибявал толкова по песен на Анелия. Много ми харесваа настроението, което носи. Мелодична и приятна песен. За притесненинте ще кажа, че няма да приемам ислям след зарибяването по песента.

Клипа има добри кадри, но дори Анелия, която е страшно красива, някак не задържа вниманието... и все пак песента е 10 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излиза туркиш версията....Аня има мангалски маниер на пеене и ще е супер с турски текс!!! Очаквам дори да ми хареса повече от това.

Мисля,че Анелия добре закова позиции тая година...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста започна да ме зарибява, трябваше малко време да свикна. В началото не ми хареса изобщо, но към днешна дата не мога да я спра. Браво на Анелия, много добри проекти тази година, като този може би е най - пипнатия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...