Jump to content



Online: Екстра Нина - Добре съм


Препоръчани коментари

Най-хубавото нещо в клипа е самата локация, обичам този язовир и това вилно селище :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Екстра Нина все едно за пръв път се снима във видеоклип, как аматьорски и шари погледът и се чуди на моменти накъде да гледа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, но гласът нещо не е обработен/смесен както трябва на места. На някои места в клипа също така е неадекватна, явно е отвикнала от снимане. Добре изглежда иначе като цяло, като изключим мокрите кадри накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра Нина заби скандален шамар на Ивана, Глория и дори на Камелия!

Много по-добро от ''модерните'' проекти на Глория и тези на Ивана! Триста пъти по-силна от ''Добре дошла'' на Кама примерно.

Единственото слабо нещо са куплетите, но припева е супер зарибяващ.

Това ако го пееше по хитова изпълнителка щеше да е сериозен хит!

Критиките към текста ги разбирам, но не знам за какво очаквате да пее една 50 годишна жена ? За пишки и чекии ли ?

Можеше да го изпипат повече, но идеята е окей.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра Нина заби скандален шамар на Ивана, Глория и дори на Камелия!

Много по-добро от ''модерните'' проекти на Глория и тези на Ивана! Триста пъти по-силна от ''Добре дошла'' на Кама примерно.

Единственото слабо нещо са куплетите, но припева е супер зарибяващ.

Това ако го пееше по хитова изпълнителка щеше да е сериозен хит!

Критиките към текста ги разбирам, но не знам за какво очаквате да пее една 50 годишна жена ? За пишки и чекии ли ?

Можеше да го изпипат повече, но идеята е окей.

Аз не видях някаква смислена критика относно текста. Нека говорим в конкретика. Кои моменти и защо не ви допадат? Може би имате някакви свръхочаквания, което също ме учудва. Не разбирам. Не пее така модерните текстове за "кучки" и наркотици, от които се оплакваме ежедневно, нито пък другите банални линии "бий ме, обичам те", "Смачкай ме" и т.н. Имаме едно позитивно послание. Може би конкретни думи и фрази са ви издразнили, но кои? Смятам, че ще е по-полезно да се посочат примери, за да се имат предвид в бъдеще подобни критики. Говоренето наизуст на никого не помага. Според мен една градивна обратна връзка би била взета под внимание, но досега не видях такава.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...