Jump to content



Online: Деси Слава - И на всички като тебе


Препоръчани коментари

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубава песен и силен клип, най-добрият на Десислава откакто е в "Пайнер". Със сигурност има няколко по-качествени песни и клипове, които заслужават награди тази година, чак тогава може да сложим Десислава, но важното е, че тя самата започна да се старае за проектите си.

Виждам прекалени истерии от феновете ѝ, песента и този тип пеене вече сме ги чували, а изкривяванията около тялото ѝ в клипа също са доста кофти... Също така ефекта "видеокасета" го гледахме в #МамаУраган предния месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много високо ниво!! Голям гаф от страна на Пайнер, че й прецакаха премиерата. Ако беше с песента, бумът щеше да е още по-голям. Но нали все ревете, че не слагат нови песни в дисковете, все едно така си го купихте. :mf_surrender:

 

Иначе едно голямо Браво на всички замесени, през цялото време гледах със зяпнали уста, както се казва :1000 (29): Песента не ме зарибява много, приликата с Фики ме дразни доста, но с тоя клип просто няма как да не се слуша. Най-добрият клип на Десислава евър! Брилянтна работа, много съм впечатлен!!

 

п.п. И ето, че поговорката "С какъвто се събереш, такъв ставаш" се оказва вярна, положителното влияние от страна на Галс се усеща. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми беше по-симпатична, преди да видя неподходящия за нея клип. Превъртах и не мисля да го пускам пак. Представях си нещо по-лежерно и пъстро. Песента може би пак ще ми захареса.

+

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е абослютно копие на ''С друг ме бъркаш'', но все пак е зарибяваща. Има вероятност да стане голям хит!

При клипа го има ефкета УАУ, но се е вдъхновила от поне няколко клипа на Галена.

-Пантера - дрехи

-Дай ми - бой и бавни сцени при някой кадри.

-Една жена - атмосфера

-Мама ураган - странните кадри все едно камерата на скайп. (-А.)

 

Добро, но никак самостоятелно!

Няма как да мине ''Не го прави''!

 

А Жалка се е инспирирала оттук:

 

Като цяло, очаквах Деса да го запрати с инвалидната количка на долния етаж :1000 (29): :1000 (29):

 

Иначе, за мен нещата седят по следния начин

В друг живот

Не го прави

И на всички...

 

Песента ми е леко скучна, но с клипа може да си я пусна и друг път.

 

Определено в Пайнер има много добри проекти и въобще не сгреши, че се върна. Нещата са растящи. Та тя прави по-добра продукция от 2002ра, когато беше на върха.

 

За мен ДЕса е Идол на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милички, Мамаураган е на светлинни години пред тоя син и наподобяващ на поне 5 клипа на Галя, какъв клип на годината пак бълнувате :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е БРУТАЛИЗЪМ!!! Деса направо изравни със земята 90% от колежките си в Пайнер :3fdb8960598fa63e:

 

Много ме кефи, когато играе образът на лошото момиче, много и отива! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто брутализъм! Кралицата ги разби с Клипа на годината! Ще са ми нужни още няколко гледания, за да го схвана пълноценно!

Песента е още по-зарибяваща, когато е допълнена с такова видео!

Чакането определено си заслужаваше- Браво на Деси, Стенли и целия останал екип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава пръсна! Всичко е уникално яко, песента ми е любима! :happyppl: Обаче... някой да напише куплетите, че не разбирам какво пее на места. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо с потенциал от нея, откакто е в "Пайнер" (изкл. "В твоите очи").

Единствено текста, най-вече прекалената му простота, не са ми много на ниво. Иначе, доста добър проект!

 

Феновете на Десислава обаче не е зле да не прекаляват с хвалебствията и "изхвърлянето", никога не прави добро впечатление. Дори отблъсква в повечето случай - точно, както опитите за интриги и насъскване, които злобеещите индивиди опитват да използват върху лесно манипулируемите групи от обществото тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак ми стоят несъвместими този лековат текст, пълен с жаргони, и този хард клип.

Направо са абсурдни,не знам как може да има толкова положителни коментари ???! ! :mf_surrender:

Все едно хевиметъл в чалга клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Десислава обаче не е зле да не прекаляват с хвалебствията и "изхвърлянето", никога не прави добро впечатление. Дори отблъсква в повечето случай - точно, както опитите за интриги и насъскване, които злобеещите индивиди опитват да използват върху лесно манипулируемите групи от обществото тука.

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да види кака Лока в корсет и кожа, и да вземе да я имитира :girl_witch:

 

Айде не ми се нахвърляйте! Много добър проект. Песен, клип, жена... Само изпълнението е такаааа, банално, копирано, безинтересно. Тая може повече, що трябва да взима от други места?!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Стенли, както обикновено прекрасно видео с много хубаво заснемане и ефекти. Просто си личи, когато работи професионалист.

 

Песента става, но ми идва като претоплена след "С друг ме бъркаш".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да стигнеш от "Бели нощи" до "Майната ти"... Нещо не е както трябва.

Въпросът е Десислава ли е на ниво Яница или Яница е на ниво Десислава?

Днес белите й нощи няма да ги пеят, слушащите в 5 ми го наври и в 6 го извади :mf_surrender: ДесиСлава е решила да е актуална сред най-активните потребители на жанра, не само сред феновете си. Засега успява да балансира нещата, затова излезе и В друг живот, В твоите очи, Болка в минути...предполагам, че след този сингъл ще пусне Поискай от мен и пак ще има баланс. Друг е въпросът, че този модел да се сервират песни, които се очакват не е правилен. Ако всички започнат да предлагат по-качествени текстове, публиката ще се адаптира към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...