Jump to content



Ново правило в Чат мания


Подкрепяте ли правилото?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Забранени са двойното постване и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители (пр. Рики Мартин).

 

Краен срок за гласуване: 16.11.2016

 

При положителен резултат, новото правило ще бъде въведено в следващата Чат мания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така формулирано ми харесва. Нали думата натрапване не е просто вметната там и ако се пише веднъж за Рики Мартин, няма да последва бан - но ако се прекали, ще се санкционира рязко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ЗА, само вижте последните страници от чата, 19/20 поста са "Рики-Малума-Рики-Малума-Рики-Малума-Рики-Малума". Никакво чувство за мярка няма Таня. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частта "натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители" ама грам не ми допада поради простата причина, че не е формулирано правилно и затова, че група от няколко келеши ще бъдат колектив и ще се баннват хора заради тяхното "мнение". Зайка можем да си я центрим заради флууд. За мен това правило е излишно - гласувах с НЕ.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Частта "натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители" ама грам не ми допада поради простата причина, че не е формулирано правилно и затова, че група от няколко келеши ще бъдат колектив и ще се баннват хора заради тяхното "мнение". Зайка можем да си я центрим заради флууд. За мен това правило е излишно - гласувах с НЕ.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, бъдете по-толерантни и спрете да се опитвате да потискате свободата на словото! Как пък на мен не ми пречат Рики и Малума? Проблемът е във вас, а не в нея, релаксирайте, медитирайте, пуснете си музика и балансирайте нервите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че сме достатъчно толерантни, след като Таня единствена има тема за любимеца си, в която си пише сама. Нека я ползва по предназначение, не е нужно и в чата 9 от 10 поста да са за Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласна с аргументите на отбор "Не", аз също гласувах с тази опция.

Все пак това е спам тема и всъщност единствената по-свободна тема в форума откъм правила, не виждам как може да се забраняват определени теми/личности/ала бала, какво значи "безинтересни на останалите потребители"? Пък и както каза Боровинката - Рики, Малума и така нататък далеч не са най-досадното нещо в тоя форум. Това като опит за обективно разглеждане на въпроса.

Лично на мен не ми пречи, даже са ми забавни нейните постове, но ако не ми се чете просто скролвам, все пак никой не ме кара насила да чета постовете на zai4eto82, както и вас. Как на мен не ми пречи, а пък вие все се оплаквате, ще кажеш сън не спали да четат в Чат манията - ненормални, колкото щеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, да. Темата е спам, но и всичко си има някакви граници. Дори спама. Не можеш да изписваш по една страница и всичко да е едно име и един клип. На вас може да не ви пречи, но на мен лично ми писва. Нищо не пречи да има такова правило. Да не се публикуват 2,3 поста с еднаква информация.

 

ще кажеш сън не спали да четат в Чат манията - ненормални, колкото щеш!

Така реагирах и аз за вашата революция в ******.** :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей, не въвеждайте правилото, но щом това се отчита за флууд, защо до сега не взимахте мерки? В правилата пише, че не се толерират спама и флууда, а в Чат Мания до преди няма и 24 часа точно това се правеше?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей, не въвеждайте правилото, но щом това се отчита за флууд, защо до сега не взимахте мерки? В правилата пише, че не се толерират спама и флууда, а в Чат Мания до преди няма и 24 часа точно това се правеше?! :mf_surrender:

Щото е тема за спам и флууд. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чат мания не е отделена тема от Рамания, че да не важат правилата там.

Както може да се банва за обида, така и за спам и за флууд. Рамания си има и група във фейсбук, ако толкова й се пише за Рики да ходи там.

 

Нямам нищо против Таня, историите й и т.н. Дори Рики не би ми пречел, ако не го виждам 24/7 на екрана на телефона или компютъра си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори в най-баналния чалга спор поне участват повече от един човек, а не са монолози като 20-те поредни поста на Таня. А и когато конфликтът Кама-Деса примерно стана твърде досаден, им се направи тема и им се забрани да се карат в скандалите. В случая Таня вече си има тема (даже втора, след като в първата е изписала 200 страници почти сама), така че от какъв зор да превръща и Чат манията в Рики-мания? Не казвам да й се забрани изобщо да го споменава, но по цели страници да изписва сама за Рики е прекалено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чат мания не е отделена тема от Рамания, че да не важат правилата там.

Както може да се банва за обида, така и за спам и за флууд. Рамания си има и група във фейсбук, ако толкова й се пише за Рики да ходи там.

 

Нямам нищо против Таня, историите й и т.н. Дори Рики не би ми пречел, ако не го виждам 24/7 на екрана на телефона или компютъра си.

Слънце, точно това значи. Идеята на чат темата е да се спами по всякакви теми. Обясни ми как това, което всеки ден пишеш там, не е флууд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся колкото хора, толкова и интереси. Кой определя какво ни е интересно на болшинството? Невъзможно е.

Друга е темата всеки втори пост да е: Еди кой си са го пуснали в 5:15 и сега в 6:25 пак. Довечера ще го чакам в 10:20. Кажете ми ако го чуете пак къде и в колко (??).

 

Разбрах, че е върховен, разбрах, че другите не струват и да се пукаме от яд. Добре де, чат подфорум е, нещо друго разправяй. Това го разбрахме!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся колкото хора, толкова и интереси. Кой определя какво ни е интересно на болшинството? Невъзможно е.

Друга е темата всеки втори пост да е: Еди кой си са го пуснали в 5:15 и сега в 6:25 пак. Довечера ще го чакам в 10:20. Кажете ми ако го чуете пак къде и в колко (??).

 

Разбрах, че е върховен, разбрах, че другите не струват и да се пукаме от яд. Добре де, чат подфорум е, нещо друго разправяй. Това го разбрахме!

а

А, баш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...