Jump to content



Ново правило в Чат мания


Подкрепяте ли правилото?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не!

Аз не знам какво толкова периодично се скача срещу Зайчето... Толкова ли години, откак се подвизава във форума не свикнахте с нея? Какво ви пречи момичето? Пише й се за Рики, ами нека си го прави. Като на някои им е толкова неприятно просто да подминават постовете й! А някои от съфорумците стигат доста далеч в изказванията си за Таня. Айде, по-спокойно с квалификации от рода на "луда", изказани под една или друга форма!

Лично аз се кефя на Зайчето - приемам постовете й от забавната страна. Не я ли разбрахте вече, че тя е колоритен потребител. Стига сте й налагали някакви излишни ограничения (там, където не са нужни, де). Голямо мрънкане срещу нея, голямо нещо - егати досадата.

Давай, Зайче, продължавай да бъдеш себе си и да не ти пука от вечно мрънкащите тук! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ся колкото хора, толкова и интереси. Кой определя какво ни е интересно на болшинството? Невъзможно е.

Друга е темата всеки втори пост да е: Еди кой си са го пуснали в 5:15 и сега в 6:25 пак. Довечера ще го чакам в 10:20. Кажете ми ако го чуете пак къде и в колко (??).

 

Разбрах, че е върховен, разбрах, че другите не струват и да се пукаме от яд. Добре де, чат подфорум е, нещо друго разправяй. Това го разбрахме!

И за това я наказах. Флууд му се вика и няма нужда от ново правило.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чат мания е за създадена за флуд и спам, но и аз чат. Зайка не си чати - тя води еднакви монолози с досадна и безмислена информация, която поства по 100 пъти на ден. Това дразни.

 

Ето, че повечето потребители са "ЗА" новото правило, защото им е писнало от нея. Нали си има тема, да си пише там за Рики.

 

И никой нямаше да тръгне да прави анкети, ако не беше прекалила. Разбирам веднъж, два пъти да постне нещо за Рики, ама по 20 пъти на ден едно и също...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...