Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Е, не е като Ивана да я е бутнала. Роксана беше най-харесвана в първия сезон на Гласът, реално най-много шум се вдигна около нея и дори и с най-слабите си изпълнения печелеше зрителското гласуване. На финала я сложиха трета, защото предполагам вече са ѝ били опечени нещата с Пайнер, но не е като да е влязла там незаслужено. В интерес на истината тя има голям потенциал, а вече 5 години си го пропилява със слаби кючеци и още по-незапомнящи се комерси. Реално за 5 години тя няма нито една широка известна песен, била тя и простотия.

 

Факт, че Ивана си умираше за нея и тя съдейства да се случи това. Имало е и други успешни и нашумели, които не са в Пайнер.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поли от година и половина вече няма отърване от нея. На всички възможни места я набутаха. Миналата година на Детската Евровизия, след това Капките, Евровизия, сега Гласът на България... не се ли усеща, че е досадна?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да й простя на Ивана как намърда мангалката в Пайнер. Не че съм расистка, но има толкова много талантливи българи, които нямат възможност за изява и развитие, дори и от тези, които се явиха тогава, а тя помогна точно на тая, за да злепоставя още повече иначе пропадащия жанр. Все едно ломската мастия и другите боклуци не ни стигат.

 

И аз така... Не ми харесва Роксана и не защото е циганка, а просто ми е странна и нещо в нея ме дразни. Дори не прави кой знае колко добри песни.

 

Поли Генова е треньор 2 в шоуто тази година.

 

Ужас, защо точно тяяяяяяя? :mf_surrender:

Нещо в поведението на Поли ми е лигаво и мисля, че ще ме дразни, но да видим ... Яд ме е че Миро няма да е треньор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли само в супата ми я няма!

Поли и на детската Евровизия в Малта тази неделя ще има изпълнение. Вече е икона в Евровизия :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе се радвам, че Трифонов няма нищо общо. Винаги успява да направи всичко супер циганско и евтинджос.

 

И дано да няма чалга. Но се надявам да се пеят много български песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли и на детската Евровизия в Малта тази неделя ще има изпълнение. Вече е икона в Евровизия :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе се радвам, че Трифонов няма нищо общо. Винаги успява да направи всичко супер циганско и евтинджос.

 

И дано да няма чалга. Но се надявам да се пеят много български песни.

На мен пък ми омръзна да гледам поп певци, вживяващи се като капацитети, да са навсякъде участващи и оценяващи.

Слави може да е чалгар и да се държи като феодал, но бендът му е добър, а и слагаше разнообразни треньори, даваха се и разнообразни задачи.

Да вземат да направят един мюзик айдъл пак. Като гледам, сега в Гласа на бг няма да се пее поп-фолк, което е... тъпо. Зо поп-фолк говорим, не за чалга. От прекалено много места е това вето вече. Какво им пречи - има толкова представителни фолк песни. В цялата тая работа има някаква цензура, която според мен се налага от по-горни инстанции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми омръзна да гледам поп певци, вживяващи се като капацитети, да са навсякъде участващи и оценяващи.

Слави може да е чалгар и да се държи като феодал, но бендът му е добър, а и слагаше разнообразни треньори, даваха се и разнообразни задачи.

Да вземат да направят един мюзик айдъл пак. Като гледам, сега в Гласа на бг няма да се пее поп-фолк, което е... тъпо. Зо поп-фолк говорим, не за чалга. От прекалено много места е това вето вече. Какво им пречи - има толкова представителни фолк песни. В цялата тая работа има някаква цензура, която според мен се налага от по-горни инстанции.

И мен много ме дразни. Не може в Пееш или лъжеш да каниш хора като Емил Кошлуков, Гала и Джуди Халваджиян да коментират музика...Какво? - Глория, Анелия, Преслава, Азис, та дори Есил Дюран не могат да коментират музикално предаване ли? Това е абсолютна пародия. По всички предавания едни и същи персони се мъкнат. Те тия новите попаджии само с това се издържат- нито някой ги слуша, нито някой ги знае- канят ги по предаванията да запълват бройка и те си мислят, че някой реално се интересува от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен много ме дразни. Не може в Пееш или лъжеш да каниш хора като Емил Кошлуков, Гала и Джуди Халваджиян да коментират музика...Какво? - Глория, Анелия, Преслава, Азис, та дори Есил Дюран не могат да коментират музикално предаване ли? Това е абсолютна пародия. По всички предавания едни и същи персони се мъкнат. Те тия новите попаджии само с това се издържат- нито някой ги слуша, нито някой ги знае- канят ги по предаванията да запълват бройка и те си мислят, че някой реално се интересува от тях.

Абсолютно. Аз обожавам да слушам Кошлуков, но чак да коментира музика - айде моля, в повече идва. Но какво да ти кажа... като почнат да бутат едни имена, ги бутат до втръсване. В най-оборотните години за фолкаджиите, пак не са преекспонирали никой от тях, дори и Ивана и Преслава - тях си ги преекспонираха в техните среди и медия. Докато сега попаджиите буквално само дето от чешмата не се потекли. А това, че в музикалните предавания са забранили фолк, само доказва поп гилдията колко са злобни. Никога, ама никога фолкизпълнител не е скочил срещу колега от попбранша.

Снощи например на бенефиса на Златните момичета гост беше Графа - отделили му бяха 2 цели песни, беше безкрайно неадекватен и досаден на сцената. Защо трябва да са навсякъде, не мога да разбера. Имат си трибуна. Това, че от 2012 определени имена от попа и рапа дръпнаха яко, не значи да погребват фолка. Нито е професионално, нито е в интерес на една разнообразна програма на предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръчмарските песни не стоят никак добре на голяма сцена. Всяка жаба да си знае гьола. И стига вече с този куку бенд. Те са толкова клиширани и вече еднообразни.

 

Има толкова красиви български не-чалга песни. Те какво поле на изява имат, за разлика от кафанските шансони?

 

Аз сега понаглеждам руският Голос (държа да отбележа, че не обичам руснаците) - ами какви песни, какви изпълнения, какво ниво. Там ги режат на салата за пеене, за което тук не на крака, ами на колене ще паднат от възхвала. Дано през този сезон стандартът да е по-висок - както на самата продукция (по-голяма сцена, например), така и в музикално отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръчмарските песни не стоят никак добре на голяма сцена. Всяка жаба да си знае гьола. И стига вече с този куку бенд. Те са толкова клиширани и вече еднообразни.

 

Има толкова красиви български не-чалга песни. Те какво поле на изява имат, за разлика от кафанските шансони?

 

Аз сега понаглеждам руският Голос (държа да отбележа, че не обичам руснаците) - ами какви песни, какви изпълнения, какво ниво. Там ги режат на салата за пеене, за което тук не на крака, ами на колене ще паднат от възхвала. Дано през този сезон стандартът да е по-висок - както на самата продукция (по-голяма сцена, например), така и в музикално отношение.

Не е ок пеят "Ако те няма", "Само мене нямаш", "Лъжа е", "Аз съм с теб", "Хиляди слънца", "Обич за двама", "Ако те има", "Бедни и богати", "Носталгия", "Следи от сълзи", "Добре, че вали", "Не виждам", "Само една", "Две очи разплакани" примерно ли? Защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ок пеят "Ако те няма", "Само мене нямаш", "Лъжа е", "Аз съм с теб", "Хиляди слънца", "Обич за двама", "Ако те има", "Бедни и богати", "Носталгия", "Следи от сълзи", "Добре, че вали", "Не виждам", "Само една", "Две очи разплакани" примерно ли? Защо?

 

Някои от тези са си поп песни. Разбира се много зависи и от аранжимента, и от изпяването. Ако не държат да вият и тресат, може да се получи.

 

Бедни и богати, Орхан Мурад и подобни - категорично не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на България

1 hr ·

Азис е звезда не само в България, а и на Балканите. С последната си песен той дори бе забелязан от престижния “Ню Йорк Таймс”. Но първо бе аплодиран у нас заради своя глас.

Твоят глас също може да ти донесе световен успех. Пребори се за сбъдване на мечтите си и наградата от 50 000 лева.

http://glasat.btv.bg/casting/

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЗИС ЛИ ЩЕ Е ЖУРИ? :О

Това не е индикатор, те постоянно постват всякакви песни, само и само да си рекламират кастинга. Но да, хубаво е, че са постнали и поп-фолк песен има някаква надежда все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще бъде Азис или Глория все ми е тая, но нека да има и представител от поп-фолка :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Щом казваш, ще има.....

 

Верно ли Камелия ще е третия? Който поддържа страницата "Всичко ново около поп фолка" да си признае веднага шега ли е или не.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Продуцент на предаването е bTV, а не 7/8? Хм...

 

 

Именно, именно.... :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАМЕЛИЯ ВЛИЗА В НАДПРЕВАРАТА ЗА ОТКРИВАНЕ НА НОВИЯ "ГЛАС НА БЪЛГАРИЯ"

 

Певицата с много лица - Камелия, е следващиата голяма музикална звезда у нас, която ще седне на треньорския стол в четвъртия сезон на най-очакваното шоу през 2017 по bTV - „Гласът на България”. Тя ще се впусне в търсене на новия „глас на България” като един от менторите в шоуто и ще премери сили с Владимир Ампов – Графа и Поли Генова. Първият етап от кастингите започва тази неделя, 27 ноември, в София. Повече информация за тях има на glasat.btv.bg.

 

„Битката винаги е голяма, когато става въпрос за гласове. Голямото ми желание е да се намери глас, който да има реализация, който да се развие, да се популяризира, да направи своя собствена кариера. Трябва да се запомня, да носи своя идентичност. На песента трябва да й дадеш живот, автентичност, да й вдъхнеш собствена енергия. Това прави нещата още по-трудни, така че ушите трябва да са на 200 градуса. Много е важно гласът да бъде специфичен, идентичен, да бъде нов, да бъде различен” – споделя Камелия. Певицата разкри и още любопитни неща за това какви жертви изисква оцеляването на музикалната сцена у нас, до къде може да стига провокацията и какви са музикалните й плановете пред Антон Хекимян днес. Целият разговор от „Тази сутрин” можете да видите тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече бях сигурен , че ще минат без чалга. Много се радвам, много умно решение, поне ще се отличават с нещо от Х фактор и ще спечелят още повече аудитория. Както и Камелия си каза, тя не може да ги научи на хармония и пеене, но пък за шоубизнес и сценично поведение би била много полезна. Ще стане шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...