Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Фоксе недей да радваш много

 

Яница е трябвало да бъде жури в ''Гласа на България'' но заявила, че вместо познатия за всички стол искала трон на кралица и минерална вода бутилиранапо време на пълнолуние.

След като било непосилно такъв трон за кралицата се спряли на Камелия

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
И с какво схемата е по-различна?

1 сезон - Миро - Мариана Попова - Ивана - Кирил Маричков

2 сезон - Миро- Вики Терзийска - Преслава - Йордан Караджов

3 сезон- Миро - Орлин Горанов - Десислава - Наско от БТР

4 сезон - Графа - Поли Генова - Камелия - Иван Лечев

 

И в четирите сезона схемата е една - поп певец, поп певица, поп фолк певица, рок певец.

Толкова си смешен и инфантилен в стремежа си да изкараш всяко едно нещо, до което Камелия се докосне, в уникално и неповторимо, че не е истина.

 

Не говоря, за профила, на съдиите. Идеята на съдателите е била не е съдиите, да са звездите на формата, а участниците? Слави го правеше обратно нарочно.

 

Това е промяната, а аз се чудя как не съм видял това твое нещастно постче толкова време....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря, за профила, на съдиите. Идеята на съдателите е била не е съдиите, да са звездите на формата, а участниците? Слави го правеше обратно нарочно.

 

Това е промяната, а аз се чудя как не съм видял това твое нещастно постче толкова време....

 

От една страна е хубаво, че Камелия ще я гледат по - често по телевизията особено дето са 30+ нагоре, понеже си мислят, че е спряла да пее или че не я засичат по Планета, второ интересът ще е само първата вечер, казвам само първата, след това ще е мъртвило..а пък и по - младите гледат Нова тв, защото има по-интересни предавания, като Капките, София ден и нощ и какво ли още не.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От една страна е хубаво, че Камелия ще я гледат по - често по телевизията особено дето са 30+ нагоре, понеже си мислят, че е спряла да пее или че не я засичат по Планета, второ интересът ще е само първата вечер, казвам само първата, след това ще е мъртвило..а пък и по - младите гледат Нова тв, защото има по-интересни предавания, като Капките, София ден и нощ и какво ли още не.. :3fdb8960598fa63e:

 

Това, че на някакви келеши под 25 години им се гледат чикиджийски предавания, за свалки по Нова ТВ не значи, че БТВ няма да ги размаже с рейтинг.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че на някакви келеши под 25 години им се гледат чикиджийски предавания, за свалки по Нова ТВ не значи, че БТВ няма да ги размаже с рейтинг.

 

Ама фокс, гледай реално, както ти казват другите понеже гледам, че има и тема коя е най - гледаната всеки който питаш ще ти каже, че Нова е по-интересна, отколкото Бтв.. защо не приемаш истината..не мога да те разбера. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама фокс, гледай реално, както ти казват другите понеже гледам, че има и тема коя е най - гледаната всеки който питаш ще ти каже, че Нова е по-интересна, отколкото Бтв.. защо не приемаш истината..не мога да те разбера. :3fdb8960598fa63e:

 

Нова ТВ беше по-интересна, през 2014 и 2015 години, като взеха половината звезди, на БТВ барабар с шефа. Ама като хората разбраха, че в Нова ТВ, са се събрали предимно "соросоиди", платени от "Америка за България" веднага обърнаха палачинката през 2016-та. Резултатите са налице - БТВ ги громи навсякъде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трибуквието, Нова може да е по-интересна, но това не я прави по-гледана.

 

То и първия сезон на Гласа не струваше, спрямо този на Х-Фактор, ама е беше около 2 пъти по-гледан.

 

И изобщо, ко завиждате че Кама я викнаха да оправя бакиите, натворени от Трифи и Фатмето, в музикалния формат? Нали Кръглата понеже участия няма колкото и награди да и подари Митака, ще се бута пълнеж у Капките?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И изобщо, ко завиждате че Кама я викнаха да оправя бакиите, натворени от Трифи и Фатмето, в музикалния формат?

 

Ами да, то е очивидно, че затова се отвори и другата тема "Деса-Кама". Те просто не могат, да не ползват Камелия, за да пробутат в дискусиите Фатмето. Такива са били, такива ще си останат. И не знам, защо модераторите още държат онази тема отворена? Според мен го правят нарочно, за да привлекат мен в дискусията, че да живне форума така, както БТВ веднага избраха Кама от чалгата, в момента в който Слави Трифонов известен още с това, че не го е огряло през 2000 година, не е вече продуцент, за да може неговият приятел продуцент от Димитровград, да си пробутва стоката, в национални риалитита. Иначе, за да сме по темата както е призовал модераторският екип, да покажа и още нещо. Значи не само форматът "Гласът на България" и БТВ вдигат интереса към себе си с пикантни новини по въпроса, но и Пеевски ги цитира, за да вдигне умрелият интерес към своят вестник "Монитор"....

 

Камелия черпи Графа със зеленьош

Link to comment
Сподели в други сайтове

А предбрачен договор ще има ли? Не за друго, ама да не й вземе милионите някой ден...

 

Нещо сте объркали човека. За 20 години в публичното пространство Камелия не е дала и прашинка сигнал, че не е коректен човек. Всичко друго е прах в очите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, различна е сцената тоя път, по-добра.

Само аз ли още се чудя какво ще прави Камелия в този формат. За Х фактор съм съглесен да е журЕ, ама за ГЛАСЪТ на България. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...