Jump to content



Online: Нелина - От щастието най-боли


Препоръчани коментари

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много хубава, наистина. Само не ми допада това, че липсва рима точно в рефрена, а някакви думички са насъбрани там и стои много недоизпипано.

Иначе носи леко настроение от "Болка в минути", както по-горе казаха.

 

Относно клипа - съвсем леко ми напомня на "Пясъчни кули" в част от кадрите. Иначе страхотно са уловили морето, такъв тип цветове обожавам, само някои сцени с Нелина са доста аматьорско заснети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала за текста и уникалното изпяване. Това е зверска балада, дано се оцени и да има успеха, които заслужава. За мен, балада на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна е наистина, най-хубавата балада тази година. Браво на Нелина. И народната й песен за България преди седмица, сега и тази. Настръхнах!

 

Това щеше да е песен емблема за жанра, ако я беше изпяла преди 10 години, но уви... За това ми е най-жал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак това очакваш от Нелина - смислен текст, приятна мелодия и страхотно изпяване. Браво, на мен си ми е много ударна даже.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладите на Пашев са доста еднотипни, но за сметка на това са адски въздействащи. А и когато е изпята от такъв мощен глас, резултатът е невероятен. Много красив клип и страхотно присъствие от Нелина, съчетани с невероятно въздействаща и ударна песен. Анастасия се е постарала страшно много за текстът, а и има голяма емоция в самия проект. Дано се оцени! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без грешка. Впечатлен съм. Браво на Нелина за решението да пусне балада, имаме нужда от още и още такива песни със смисъл, които директно те разтърсват и завладяват, че фолка си отива тотално иначе с "продукцията" на "актуалните" имена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста е малко изтъркан, слушали сме за забравените от Бог поне в няколко други песни.

Така ли? В коя друга песен директно се е пяло точно на тематиката от тази на Нелина, със същите изразни средства при това?

Изтъркани са текстовете за кучки, боклуци, бивши, пантери, аматьорки и подобни. Анатема за такива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песен и клип, а не извращенията на разни "лидерки".

 

Такива мелодични песни навремето бяха нещо нормално, а сега са рядкост, за съжаление. Силна мелодия, клипът е много стилен и добре направен, макар и без огромни средства. Само текстът в някои отношения не ми допада, но като цяло ми харесва.

 

Π.Π. На някои моменти ми заприлича на Деса в лице, но веднага след това отбелязах огромната разлика между стегнатата кожа на Нелина и подпухналото от ботокс лице на доста по-младата ѝ колежка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато чакаш Теди и... пуснат Нелина :(

Сбъркал си емотиконката, повод за радост е.

 

Страхотна песен, огромно браво! :notworthy: Клипът също е много красив и стилен. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая хубава песен по Планета. Вярно е, че има елементи от други Пашеви балади, но като цяло е супер да чуеш негова песен, изпята и от глас като Нелина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? В коя друга песен директно се е пяло точно на тематиката от тази на Нелина, със същите изразни средства при това?

Изтъркани са текстовете за кучки, боклуци, бивши, пантери, аматьорки и подобни. Анатема за такива!

Е веднага се сещам за Софи Маринова "Дай ми животе да страдам за някого, някой и аз да обичам", на Галена "Лоша ли съм господи, все за мен забравяш ти, все за други щастие". Естествено, че не са със същите "изразни средства", но има и други песни на тази тема, но то в чалгата вече няма някаква любовна тема, която да не е засегната.

 

п.п. Мисля, че гледанията й не вървят зле, ще се изкефя ако стане масово известна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? В коя друга песен директно се е пяло точно на тематиката от тази на Нелина, със същите изразни средства при това?

Изтъркани са текстовете за кучки, боклуци, бивши, пантери, аматьорки и подобни. Анатема за такива!

 

 

 

 

Проекта е стойностен, не го отричам, написал съм го вече "ако има повече такива песни, има надежда за поп-фолка'', НО текста е клише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...