Jump to content



Online: Симона Загорова - Моето момче


anelia

Препоръчани коментари

Като за дебют е добре. Има интересни моменти в песента. Текстът е банален.

За доброто на Симона ще е да се разграничи от средата на майка си. Ок, поп, но защо и тя по Планета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като за дебют е добре. Има интересни моменти в песента. Текстът е банален.

За доброто на Симона ще е да се разграничи от средата на майка си. Ок, поп, но защо и тя по Планета...

 

Ми къде другаде, те там са си като вкъщи с родата. Едва ли някой ще предостави ефир на Симона в някоя друга телевизия, особено с такава песен. :1000 (29): Освен ако Гло не развърже кесията, но така като гледам напоследък няма какво да развързва, а мнимият чужденец нещо се изгуби от картинката. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми къде другаде, те там са си като вкъщи с родата. Едва ли някой ще предостави ефир на Симона в някоя друга телевизия, особено с такава песен. :1000 (29): Освен ако Гло не развърже кесията, но така като гледам напоследък няма какво да развързва, а мнимият чужденец нещо се изгуби от картинката. :1000 (29):

 

Руже, явно още си сърдита на Глория ... :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руже, явно още си сърдита на Глория ... :D :D

 

Обективна съм, вече за мен е една от всички и като ми харесва нещо казвам, като не ми - пак казвам. А цялата история със Симона е комична. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Росене, когато някой не се изкаже ласкаво за проект на Глория, непременно трябва да е сърдит на Глория ли?

Ружа беше най-голямата почитателка Глория. И да й беше останала такава, пак щеше да е обективна за разлика от другите й фенове, които като такива никога не са имали мнение и отношение към кариерата на Глория, радват се като циганета на баница на всичко и всъщност клечат на още сто певици.

Трибуната на Планета не е достатъчен трамплин за Симона, но нека си троши главата още, щом е решила. Аз ако съм на нея, и пет минути няма да стоя до фустата на майка си при тоя талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Росене, когато някой не се изкаже ласкаво за проект на Глория, непременно трябва да е сърдит на Глория ли?

Ружа беше най-голямата почитателка Глория. И да й беше останала такава, пак щеше да е обективна за разлика от другите й фенове, които като такива никога не са имали мнение и отношение към кариерата на Глория, радват се като циганета на баница на всичко и всъщност клечат на още сто певици.

Трибуната на Планета не е достатъчен трамплин за Симона, но нека си троши главата още, щом е решила. Аз ако съм на нея, и пет минути няма да стоя до фустата на майка си при тоя талант.

 

Всички сме почитатели на Глория, Стеф. Няма ти си повече , а аз съм по малко фен. ;)

:girl_witch:

Не обичам да ме Росеносват, все едно ми се караш. А ти караш ли ми се? :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Хубаво е че Симона не пуска поп-фолк песни. Аман от тея гнусни чалга песни. То освен да пиеш на тях за друго не стават напоследък. Хубава поп песен изкара. Със сигурност не е това големият й дебют, но е на правилният път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, но аз очаквам от Симона да е следващата кралица на чалгата, а с такива песни няма как да стане. За Глория са ок, но тя е на съвсем различен етап от кариерата си. Освен това ми се струва, че е време да поизлезе от под полата на майка си, това с еднаквите клипове, които излизат в един и същи ден ми се струва прекалено. Ще е грехота ако Симона похаби огромния си потенциал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи парчето, само не съм сигурен, че да снима към дебютната си песен еднакво видео с тези на мама е добра идея. Поне най-накрая пусна самостоятелно парче, все пак е напредък. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите са готини, бриджовете също, ама припева е малко скука, особено с това Обичам те/Целувай ме...

Дано песента се завърти и по други медии/радиа.

Това си е ТВ версия и като част от проекта на Глория, не виждам проблем че е еднакво с на майка й. Все пак не са официални видеоклипове и както казах,едва ли това видео ще се завърти по друга ТВ.

 

Както казахте по-горе - ако Симона иска да прави поп кариера, е добре час по-скоро да се разграничи медийно, сценично и творчески от майка си. От интервюто си личи,че това няма да се случи, защото тя яко я предлага в комплект с нея по концерти и празници на населени места :D

 

За жалост виждам в Сими втора Теди Кацарова - докато не се оцени за баровец, ще ни занимава с опити за кариера, а след това ще се появява само на юбилейните концерти на мама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая как имитира майка си, обаче... Стойки, пози, мятане на коси, погледи, пеене... Копие.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая как имитира майка си, обаче... Стойки, пози, мятане на коси, погледи, пеене... Копие.

Е майка й е, освен това е най - голямата в целият бранш. Нормално е да я имитира, но няма да й донесе успех според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

, особено с това Обичам те/Целувай ме...

 

ЦеУвай ме, искаш да кажеш! Това днешно време е задъУжитеУно в бранша. Или тази генерация просто се раждат с този дефект. СкорУ ще го сменят в бг граматиката.......

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има логика Глория да взима дъщеря си по участия с нея, да се учи, да трупа опит и т.н. Стораро малко ли е мъкнал Фики по сватби и дискотеки?

 

Въпроса е , че Симона прекалено много копира Глория , вярно, майка, но копието ми се струва ненужно. Едното е жена на средна възраст, другото е младо момиче. Трябва да си намери своя стил и да си го следва, не да се опитва да се прави на "малката Глория".

 

Не е лоша песента, но със сигурност на Симона и трябва друга ТВ, друга трибуна и друга песен с друг клип. И задължително - друга визия. Като иска да се занимава с поп...

 

А ако е решила да премине във фолк средите предлагам един кючек с Джамайката... би имало добър ефект, той е актуален :D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е ТВ версия и като част от проекта на Глория, не виждам проблем че е еднакво с на майка й. Все пак не са официални видеоклипове и както казах,едва ли това видео ще се завърти по друга ТВ.

Не е въпросът толкова в това дали ще се върти по друга ТВ или не - просто това е официалният й дебют като самостоятелен изпълнител, първата й солова песен, така че беше хубаво да си има отделен клип, нямащ нищо общо с майка й. Независимо дали в чалгата или попа се цели, за да има някакъв шанс да й се обърне внимание на нея самата, трябва да се разграничи от майка си в творчески план - с ТВ версии снимани заедно с тези на Глория това трудно ще стане. Най-добре щеше да бъде, ако се изявяваше по поп телевизиите, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Симона. Хубав първи самосоятелен сингъл - музикален и не толкова комерсиален. И все пак вярвам, че може и по добре. Трябва да промени поведението и стайлинга си, защото Глория е само една и има опасност да не успее да излезе от сянката на майка си. Успех , Симона :)

Припева верно е много елементарен... Да го смени :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А то пък като клипа ти струва 30 хиляди примерно, а песента е 2 лева - голяма работа. :mf_surrender:

Двете песни на Глория даже са много хубави. Просто сегашното звучене кънти в главите на всички чалга фенове и тези на Глория не им харесват.

Видеото ли е най-важното, да ги въртяха по 4-5 телевизии - ОК, ами то по 2 само ги пускат, имайки предвид, че само една от двете присъства в списъка на кабеларките и на тв операторите. В нашите съседки снимат супер малко клипове - особено гърците и румънците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...