Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пф, сега гледам вчерашния епизод. Тоя Вальо хубаво, че си показа къв тъпанар е. Как го е яд на Боби не е истина. ТЪпаци пълни са Ути, Христо и Вальо. Смешници. Ей това са най-дразнещият вид мъже в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло Миглена е най-главната фаворитка на масата хора, но пък Емануела има и доста нейни си фенове, така че според мен шансовете им са равни... Всеки друг вариант ще бъде недопустим на база изявените предпочитания на публиката, които съм наблюдавал.

Аз съм за някоя от тях двете или евентуално Боби, но ще видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има ли друг сезон след този?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мацита, може ли един нормален линк за гледане на живо в чужбина, понеже гледам от едно място, което забива и ми изкарва по 300 реклами на минута. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мацита, може ли един нормален линк за гледане на живо в чужбина, понеже гледам от едно място, което забива и ми изкарва по 300 реклами на минута. Благодаря!

AdBlock, маци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мацита, може ли един нормален линк за гледане на живо в чужбина, понеже гледам от едно място, което забива и ми изкарва по 300 реклами на минута. Благодаря!

 

http://www.bg-gledai.tv/nova-tv-za-chujbina

 

Виж дали ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...