Jump to content



Цветина VS Лорена


Коя от двете песни?  

148 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Първо да уточня, че песните, които поставям една срещу друга не са заради случайно щукнала ми идея, ами:

-Двата проекта излязоха в един и същи ден

-Двете мацки са дебютантки

-Двете са двете крайности на попфолка - Цвети е симпатично и талантливо цигане, което ясно си личи, че има някакви принципи и чекненето и по клипове и е чужду, а Лорка по пример на най-добрата си приятелка решила да се изявява като залага на познатото оцково звучене, бедните гласови данни и яко чекнене и скандални текстове

-Песните е въртях сходно като се има впредвид, че едната е в непопулярен канал, а другата в Хит-а ( поне вече са 2 сантиметра над дъното, където бяха до миналия месец )

 

 

Интересно ми е коя ще бъде по предпочитаната, защото до Диамант много хвалихте Цветина, а сега дори не се сещате за нейната песен за калсацията, докато Лорена сте ми я набутали и в 10ката на форумската класация. Уж ви е писнало от Оцко, уж ви е писано от манекенки певици, а накрая стане ли въпрос за избор, предпочитате точно това, срещу което уж негодувате...

 

И защо някак в този форум сякаш не се оцени така, както се оценява в тубата като коментари и гледания... Това е попфолк песен, а не Все ми е тая. Вече изпитвам непоносимост към оцковия аранжимент. Натоварва яко, защото е правен на калъп с негативна енергия...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Цветина НЕ е циганка, а е от арабски произход.

И естествено, че предпочитам нейната песен.

Ти щото и проследи родословието 5 поколения назад...

 

Разбиа се, че има някакъв ромски корен, но това не е важното. Не е лошо да си циганка. Лошо е да си циганка като Софка и Роксана - мръсни гадни циганки. ма не всички са такива :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Иначе очакванията ми се потвърдиха... Дъ бест е много зарибяаща, много различна и приятна попфолк песен, надъхана, няма гнусна чалга, въпреки иначе бързия ритъм

 

Браво на момичето, че се бори само и не залага на пошлотията!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена - "Все ми е тая"

Харесва ми гласът й, доколкото може да се разбере, по- плътен е. Песента много бързо се запомня. На Цветина тази песен "The Best" я чух два пъти и не мога да си я пусна трети - не ме зариби. Не мисля, че само Лорена залага на провокация и голотии, на Цветина пък самото излъчване в лице й е такова, макар, да не се е съблякла (поне споед моите възприятия) , а в устните така като гледам е сложила нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ахахаха

 

Оцковият аранжимент бил правен с негативна енергия! :1000 (29):

 

Това как го разбра, набоха се и получи прозрение ли?

Нем - той не прави отдавна музика, за да има вложена позитивна такава. Чуй аранжиментите му без вокал. Като се натовариш, усещаш негативната енергия. Няма как музика направена по подобен начин и на конвейер да излъчва позитивна такава. Е на Цветина дори и Оцковото парче излъчва добра енергия, защото се усеща хъса и таланта на момичето - няма нужда от замазване на фалшиво пеене с аутотуюн и други ефекти. А и самия текст е надъхващ, позитивен - за силната и смелата жена, която е над поршетата и материалното

 

 

Фалшивите никове свършиха първите 5 минути и Цветина лека по лека изравни. Браво на таланта!!!

 

The Best VS Все ми е тая

Цветина - The Best [ 13 ]

Лорена - Все ми е тая [ 13 ]

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Лорена песента е по-яка от конкретните 2 .

Но Цветина пък има 3 супер силни песни , и доста по-добър глас . На визия също е по-яка от Лорена .

 

Но конкретно за 2те песни - Лорена - Все ми е тая

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нем - той не прави отдавна музика, за да има вложена позитивна такава. Чуй аранжиментите му без вокал. Като се натовариш, усещаш негативната енергия. Няма как музика направена по подобен начин и на конвейер да излъчва позитивна такава. Е на Цветина дори и Оцковото парче излъчва добра енергия, защото се усеща хъса и таланта на момичето - няма нужда от замазване на фалшиво пеене с аутотуюн и други ефекти. А и самия текст е надъхващ, позитивен - за силната и смелата жена, която е над поршетата и материалното

Фалшивите никове свършиха първите 5 минути и Цветина лека по лека изравни. Браво на таланта!!!

 

The Best VS Все ми е тая

Цветина - The Best [ 13 ]

Лорена - Все ми е тая [ 13 ]

 

 

Един поздрав да ви направя с "Диамант", ама записано в друго студио без ефекти, пак си личи, че си го може...

 

Tsvetina - Diamant (live).wav

http://dox.bg/files/dw?a=f4bbfd47bd

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветина, разбира се - песента е много по-музикантска от правената по конвеир "Все ми е тая", а и момичето си личи, че може да пее. Парчето на Лорена зарибява, но най-вероятно ще писне бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на Лорена е отвратителен... Хич не мога да ме грабне песента, колкото и хитово звучене да има. Моят избор е Цветина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая година има много дебютанти, които кефят с някои от песните си:

- Лорена

- Цветина

- Зоя

- Вилислав

- Ашкар - песента не е лоша

- Джулиано

- Джулия

- Моника В.

 

На този етап, Оцко добре се справя. Само онзи Георги е издънка и като песен и като визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип Цветина, но песента на Лорена е по-добра в случая. Гласувах за "Все ми е тая".

Много хубава няма що, с тази базова музика сглобена с два семпъла, курвенския текст и гадното изпяване. Оцко ви е промил мозъците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...