Jump to content



Online: Лорена ft. Галена - Все ми е тая


Препоръчани коментари

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама тва не е ли най-добрата приятелка на Галена? :1000 (29): След гаджето на Софи Маринова, бфф-то на Галена, кого да очакваме? Кръщелницата на Преслава или братовчедката на Анелия? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи.

Не знаех, че и тая имала претенции да бъде певица. Брей, Оцко си направи компания и толкова нови таланти се появиха, че чак ми става жал за Пайнер... Оцко направо ги мачка по графа бездарници. Ани Хоанг пасти да яде. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкоооооо! Брутална песен, брутална, това ако го беше изпяла Яница щеше да е мегахит, в неин стил е... Най-добрата песен на Оцко в Hit Mix, просто в десетката.

Певицата ме кефи, много е яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелелелел нямам думи! Това ако беше изпято от Яница , Преслава, Анелия, Емануела и Галена щеше да е огромен хит.. Тази Оцкова фирма пробива дъното направо. Ани Хоанг и Кристиана са за Виенската опера спрямо това. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е !

Адски много прилича на Otilia на външен вид!

 

Забеляза ли, че Оцко е взел мелодията от "Да видя какво е" накрая и я е сложил в песента, там дудуците дето свирят :D Изобщо не е променил и един тон даже. Просто е същата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава визия, добро сценично поведение като за първи клип, също и глас изглежда, че има, на мен ми харесва темброво! Песента е суперхитова, много е яка, няколко пъти си я пуснах един след друг! Готино включване от Галена!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за яката песен :mf_surrender: За съжаление няма грам ама грам харизма с тази женица. Не от всяка добра приятелка става певица! Да си намери друго поприще на изява и препоръчвам аз!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста хитово звучене, добро миксиране ... но певицата си е Хит Мюзик отвсякъде ... ще си се слуша само тя.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебют на 2016!!! Страхотна е песента. Най-добрата за тази година която е правил Оцко и изпълнителката много ми харесва. Прилича ми на Отилия наистина. Включването на Галена е страшно яко. Браво! Тотален хит! И видеото е супер като за първо. Най-накрая нещо добро и конкурентноспособно в тази компания!!! Да продължава със същият хъс. Това определено е една от най-яките песни това лято.

 

Колкото са ти бързи колите - с тая скорост ми се махай от очитееееееееее! :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена кога ще спре да бъде толкова добра и да помага на бездарници?

Хем лидерка на поп фолка, хем помага на тия бездарници. WTF :mf_surrender:

На едно ниво са с тая.

 

Ужасен проект. Поредната моделка "пропя" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето защото се кефите на такива проклети бездарнички и бездарници... за това поп фолка ще затъва заради такива като тях и такива като вас

Преди 1,2 години беше тръгнал към хубаво, а сега....

Срам ме е, че слушам поп фолк заради такива като вас

На тези бездарници и бездарнички трябва да им се забрани със закон да пеят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето защото се кефите на такива проклети бездарнички и бездарници... за това поп фолка ще затъва заради такива като тях и такива като вас

Преди 1,2 години беше тръгнал към хубаво, а сега....

Срам ме е, че слушам поп фолк заради такива като вас

На тези бездарници и бездарнички трябва да им се забрани със закон да пеят!

 

Кво ти пука? Песните им и без това не стават хитове.

 

Нека има и такива като тях, на които да се смеем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...