Jump to content



Online: Райна - Нахално хубава


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами.. за хубава, хубава песничка.. но много безлична!

Няма нищо което да те кара отново да си пуснеш песента, нищо запомняащо :3fdb8960598fa63e:

Да, не е боклук но не е това, това.

И тъкмо си мислех че Райна спря в клиповете да вклучва сцени с бял фон и ето - изненада!

Пожелавам и успех, но не вярвам да се забележи.

Предната и беше много по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, пожелавам успех на проекта :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, как ме изненадааа. Всичко ми харесва- музика, текст и особено испанската част и танците. Браво! Уникална песен! :P

Почивния ми ден стана още по-хубав. :g2: :g2: :g2: :happyppl:

 

Сега някой да я качи на mp3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер свежото парче от Райна. Испанските вокали къртят, именно това е, което зарибява в песента + комерсиалният отсвир. Брутално красива Райна, с балета е топ. Като минус отчитам не особено изпипания текст. Можеше да се постараят малко повече, както и монтажът на клипа. Да спре да снима със Скерлев и да заложи отново на Моллов. Със сигурност прави крачка назад след "Написано с любов", но такъв шедьовър трудно може да бъде надминат. Интересна е тенденцията при Райна, последните и 3 песни да започват с буквата "Н". И аз се чудя защо все още не пуска "5-6 минути", която и е сигурния хит? Може би я пази за албума есента. Всъщност, септември месец ще пуска нова песен. Успех на проекта. Супер различен на фона на всичко, което се пуска в момента. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер свежото парче от Райна. Испанските вокали къртят, именно това е, което зарибява в песента + комерсиалният отсвир. Брутално красива Райна, с балета е топ. Като минус отчитам не особено изпипания текст. Можеше да се постараят малко повече, както и монтажът на клипа. Да спре да снима със Скерлев и да заложи отново на Моллов. Със сигурност прави крачка назад след "Написано с любов", но такъв шедьовър трудно може да бъде надминат. Интересна е тенденцията при Райна, последните и 3 песни да започват с буквата "Н". И аз се чудя защо все още не пуска "5-6 минути", която и е сигурния хит? Може би я пази за албума есента. Всъщност, септември месец ще пуска нова песен. Успех на проекта. Супер различен на фона на всичко, което се пуска в момента. :Vishenka_05:

 

А албума есента ли ще е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен можеше да стане брутален хит ако имаше един силен и запомнящ се припев.

Като минус отчитам това - заспал припев.

Както много написаха тук много приятна песен но липсва нотката която да те накара да си я пуснеш пак и пак.

Райна е много красива в клипа.

Гледанията като за нейн проект също са добре.

Дано се забележи, заслужава го.

И все пак се надявам да се стегне! През годините е имала много по-силни песни дето дори клип са нямали.

Испанския вокал наистина е добър и самата тя има много добро произношение.

Докарва доста добре испанското з и с.

Жалко за слабия припев. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много ме зариби! Да си призная от първо слушане не останах впечатлен.

Силно се надявам да се хареса и да се завърти по клубовете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готино парче! Адмирации към Райна, че не се старае да е в масовката и не търси краткотрайни проекти за да грабва по - голямо внимание от страна на чалга "консуматорите"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...