Jump to content



Online: Емилия - Специално за всяка


Препоръчани коментари

Безапелационен хит!

Първия път си казах - блудкава.

След второто слушане обаче зарибява.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така.... изглежда повече от перфектно, но.... накрая развли всичко с тая визия тип "Елза Парини". Светльо ли ги измисля тия травеститски визии? Може да има афинитет към травестити, защото точно на травестит прилича Емилия в последната сцена. Милата не се ли е погледнала в огледалото? То не само перуката, ами и черна блестяща рокля облякла, като от на Лайза Минели на гей парад.

 

Това си помислих и аз - таман Топузаковица я беше озаптила и я беше привела в модерен и стилен вид, и се появи "Влюбенов" със свитата му другарки и превърнаха Емилия в чучело... Да отвори интернет и да види как може да е ексцентрична и модерна, не да вади визия от Илиянци!!! :mf_surrender: Но пък визията на белия фон много й отива, в тази посока трябва да върви!

 

Песента започва супер, интродукциите са здрави, и после на куплета става зле, на припева хептен. Толкова немелодична песен скоро не е имало, да си смени композитора, и най-вече текстописеца :feminist_en: Мисля си, че след като излезе Пауза и я чу, можеше да преправят малко песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е Топузаковица? Да не са скарани? Вече Ема не снима фотосесии за марката и?

 

Не са скарани, скоро бяха пускали снимка заедно. Доколкото виждам, носи нейни дрехи в ежедневието, на сцена и по клипове вече не, явно й е втълпено да се довери на други "професионалисти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познато като музика, пято като текст .. Жалко, исках нещо тотално в другата крайност, пак хитово, но уви .. Надявам се следващата вече да няма нищо общо с Пашев.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента музиката естествено позната до болка,текста сме го слушали,приятно видео и много красива ЕМИЯЛИЯ! :Vishenka_05: Божествена е,само визията й с перуката не ми допада. Пак да кажа Емилия е много красива. :aj:
Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че "Калифорния" не става - тя направо е мегахит пред тази. Не знам как Емилия се е съгласила да изпее това нещо, което няма да има и месец живот. Иначе е адски красива, но това не прави песента по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е истинската Емилия - безлична, безинтересна, безидейна, следваща вълната. Всичко добро, което има в творчеството си, е изключение.

 

 

И, разбира се, и тази тъпанарка не можа да мине без ЦИГАНСКИ в буламача си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно харесвам проектите на Емилия, но този път останах разочарован. Музиката е директно копие на "Кали - Пауза". Клипа ми идва скучен. Текста също не е нищо особено.

 

И аз точно за песента на Кали се сетих.Нещо не ме грабна. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее какви лоши коментари сте написалиии!!! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Не разбирам кое не ви харесва - музиката е хубава, текста описва много добре живота на Ема с Коко и е супер подходящо да я пусне точно сега в навечерието на раждането на второто им дете. Последната визия на Ема признавам, че е ужасна, но през останалото време кърти. От първо слушане ме грабна и не съм очаквала такъв негативизъм към проекта. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее какви лоши коментари сте написалиии!!! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Не разбирам кое не ви харесва - музиката е хубава, текста описва много добре живота на Ема с Коко и е супер подходящо да я пусне точно сега в навечерието на раждането на второто им дете. Последната визия на Ема признавам, че е ужасна, но през останалото време кърти. От първо слушане ме грабна и не съм очаквала такъв негативизъм към проекта. :dontknow:

 

Един свестен коментар най-после...:)

Емилия разцепи...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста готина. Иска 2-3 слушания, тъй като текста е доста идеен и сравнително сложен за средното ниво на бърза чалга песен.

Както винаги Ема залага на интересна тематика, интересно поднесен текст и думички.

Ако песента има прилики с друга - това е вина на композитора. Сега ще слушам на Кали, туй като нямам време да следя цялата чалга и още не съм чул въпросната Пауза.

Последната визия не е добра, това беше ясно от преди месеци. Другите визии са изключително приятни, особено на белия фон е невероятна.

Песента ще се завърти най-вече заради хитовото бийтче и с времето ще се наложи. Текстът е смислен, не е поредната простотия за секс, принцеси, курвентии, мачкане, и т.н.

 

На първа страница потребител е заклеймил бялата перука и визията с нея, а от графиките му виждаме Преса с още по-идиотската руса коса в последния й клип, изглеждайки като пълна мангалка. Айде бъдете обективни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста готина. Иска 2-3 слушания, тъй като текста е доста идеен и сравнително сложен за средното ниво на бърза чалга песен.

Както винаги Ема залага на интересна тематика, интересно поднесен текст и думички.

Ако песента има прилики с друга - това е вина на композитора. Сега ще слушам на Кали, туй като нямам време да следя цялата чалга и още не съм чул въпросната Пауза.

Последната визия не е добра, това беше ясно от преди месеци. Другите визии са изключително приятни, особено на белия фон е невероятна.

Песента ще се завърти най-вече заради хитовото бийтче и с времето ще се наложи. Текстът е смислен, не е поредната простотия за секс, принцеси, курвентии, мачкане, и т.н.

 

На първа страница потребител е заклеймил бялата перука и визията с нея, а от графиките му виждаме Преса с още по-идиотската руса коса в последния й клип, изглеждайки като пълна мангалка. Айде бъдете обективни.

 

важното е, че с тая перука Преса поне прилича на жена, а Емилия на травестит.

 

Както казах - останалите визии са перфектни и спасяват положението

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва, макар и да не е нищо особено като цяло. Стандартна песен за сезона, според мен ще стане хит.

Клипът също е добър, Емилия е страшно красива, с изключение на някоя и друга визия. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...