Jump to content



Мнението ви за Хит Микс Мюзик и Оцко до момента?


Препоръчани коментари

Измина половин година от както Оцко създаде тази прословута "музикална компания" . Какво мислите за нея и за мениджмънта на Оцко като цяло до момента?

 

Според мен Оцко си повярва твърде много. Помисли си че ако стартира негова си музикална компания и телевизия всички Пайнерки ще долетят при него като "пиленца при батко", а свърши със сбирщина бездарници и "пеещи" моделки и дори не успя разпространи телевизията си подобаващо. Самият той се изтърка и започна буквално да копира песни с готови шаблони. Композициите му нямат нищо общо с това което бяха преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е това, което си мислех, че ще стане. Песните му в канала са просто дъното - има няколко силно казано хита, направени по неговия шаблон. Просто връща чалгата към дъното с покъртителните песни преди 15 години. Да се отказва, докато е време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си го написал. Нищо. Просто човекът е на по-високо ниво от Ара-Диапазон в момента, щото прави по някоя приятна негова си мелодия. Единственото, за което може да се похвали, че дава шанс на нови изпълнители, част от които спорни като талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо, ама изобщо не ми харесва. Най-харесвам песните на Вилислав, Зоя Мутишева, Ангел и Крум. Половината бездарници са събрани вътре- остава и Атанаска Тушева да отиде там и картинката е пълна. Клиповете са пълен евтинджос- не могат да стъпят на малкия пръст на Пайнер. Общо взето, много шум за нищо. Да се отказват докато още имат време!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата най-вероятно щяха да бъдат различни ако Даяна и нейния спонсор бяха останали в играта, но към момента е пълна пародия.

Единствената песен, която можеше да се слуша е тази на Зоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Вилислав и Зоя стават и до някъде затвърдените имена Крyм и Криса

 

Междyдрyгото само аз ли забелязвам че Оцко дава сyпер яки песни и готови хитове на бездарници

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакванията бяха много и големи, оправданията под нула. Нито хубави песни, нито добри, актуални и хитови имена. Пълна загуба на време, пари и усилия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението ми е, че не беше изобщо добра идея да я прави тази компания, но той много си е повярвал след като започна да прави песни за изпълнители от Пайнер и видя, че и там му се получават нещата. Прави по някоя хубава песен в момента за някой и това е. По-добре да си работи за Пайнер, там нещата му се получаваха.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко реши да си повярва чак когато се изтърка и стилът му омръзна. Както и очаквах, нищо не стана от тази негова фирма - като цяло е сбирщина на бездарници с банални песни. Дори не си разпространи телевизията както трябва и почти никой оператор не я предлага - какво да говорим повече. В Пайнер беше по-добре за него, но за жанра и за нас е по-хубаво, че Пайнерците вече не пускат по 100 негови творения на месец, а започнаха да правят по-разнообразна музика, включително балади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло нищо особено, даже и не го следя този канал или фирма, нищо интересно. Жал ми е само за песни като "Бонбон", която щеше да получи заслужено внимание, ако бе изпята от Фики и за "Диамант", която би идеално пасвала на една Галена, да речем. Това са двете му наистина добри попадения от година насам. Другото е яко семплиране и цигания!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Оцко не е изгубил нюха си и може да прави брутални неща, но за момента не иска да хаби хубави мелодии за бездарниците във фирмата му. Аз съм сигурен, че и той съжалява за това, че реши да прави фирма. Това няма как някога да е успешно, и 100 години да минат, тия ще си останат все така безлични, бездарни и нелепи... Абсолютно дъно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Оцко не е изгубил нюха си и може да прави брутални неща, но за момента не иска да хаби хубави мелодии за бездарниците във фирмата му. Аз съм сигурен, че и той съжалява за това, че реши да прави фирма. Това няма как някога да е успешно, и 100 години да минат, тия ще си останат все така безлични, бездарни и нелепи... Абсолютно дъно!

Според мен не съжалява, че е направил фирма. Съжалява по скоро, че е приел тези бездарници. Единствено на Кристиана, Зоя и Крум прави що-годе малко по-различни песни.

Иска ми се Камелия и Андреа да се възползват и да си платят за РАЗЛИЧНА песен от Оцко, която да дъни клубовете цяла година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставам с впечатление, че който му извади 3-4 бона може да се пробва там...

Има няколко проекта, които слушам, но или клипа, или текста или изпълнителя куцат...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено песента на Зоя Мутишева ми хареса и то много. Само в нея виждам някакъв потенциал.Всички останали бездарници не стават за нищо!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мили деца, не искам да ви разочаровам, но старите кучета като мен този филм вече сме го гледали и то два пъти. Първата прожекция беше с един образ Токича, който вие дори и не знаете. Той си направи под фирма в Пайнер - "Про Мюзик". От там обаче тръгна прочутата днес Анелия, тогава беше точно толкова известна колкото Лорета днес. След това имахме "Хит Мюзик" - където пропяха моделите на Жени Калканджиева. Момичетата бяха много хубави, песните също, имаха си и "Хит ТВ" - Бойко Брайков и Илиян Михов манажираха нещата с руски пари. Парите свършиха, свърши и компанията. Споделям ви и едно клипче от миналото - Даяна Челяри. Хубава певица, потънала в забрава заедно с "Хит Мюзик"

 

 

 

http://vbox7.com/play:3eb414d1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не го знаем Токича, като му кажеш името и веднага се сещам за Гергана, която след него не е същата. Сещам се, че се казваше Payner Pro Music фирмата, не само Pro Music. Не знам защо се отказа , не се занимава май вече с музика.

А за Хит Мюзик бъдещето е светло, по простата причина, че където има Оцко, има хитове. Сори, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не го знаем Токича, като му кажеш името и веднага се сещам за Гергана, която след него не е същата. Сещам се, че се казваше Payner Pro Music фирмата, не само Pro Music. Не знам защо се отказа , не се занимава май вече с музика.

А за Хит Мюзик бъдещето е светло, по простата причина, че където има Оцко, има хитове. Сори, ама...

 

Хит Мюзик беше от нашето време, днешното на Оцко е Хит Микс Мюзик май...

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, да, подробности, но то е ясно за коя фирма става въпрос.

Мислъта ми е, че Оцко е най-хитовия композитор във поп-фолка без значение на кой му харесва и на кой-не. Факт е, че роди цели кариери на изпълнители (най-ярката му звезда - Емануела, макар, и в момента да не работи с нея), а на купища изпаднали треторазрядни им направи хитове и накара хората поне веднъж на ги чуят.

Соня от времената на "Маслинката" нямаше хит, вижте какво стана с "Правена съм за ръцете ти'. Доста дебютантни бяха забелязани и преди, и сега точно с неговите песни.

Дори Татяна получи бис с две негови песни! Дори тя!

Има още десетки примера на "Преди-След" на много изпълнители, за сравнение с това преди и след работата им с него.

Докато беше в Ara Music направи много хитове, след 2012 освен Алисия и чат-пат някой покрай нея, друг хит там няма. Емануела и тя по едно време сдаде багажа с Биолчеви мелодийки като "Трий ме", дето дори мини-хитове не ставаха.

Вижте и положението в Payner сега след Оцко, когато почти не се правят там негови песни. Най-силното нещо в Пайнер тази година е "Пей сърце", това след "Хабиби" е най-коментирата и хитова песен, и пак на кой-Оцко.

Фирмата му рано или късно ще има голям успех и причината ще бъде самия той като композитор. Само Оцко може да направи тотални хитове на неизвестни и дебютиращи изпълнители-за справка Цветина и Лорена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...