Jump to content



Online: Татяна ft. Наско - Малко коте


Препоръчани коментари

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отврат, това е най-жалката певица. Готова е да направи и изпее всичко, само за да бъде актуална и интересна. :gun_bandana: Дано се откаже, наслушахме се на котета, кучки, боклуци и бивши от нея.

Клипът също е отврат. Текстът няма да го коментирам, то почти няма такъв - 5 фейсбук лафчета и едно лафче за котетата, което се изтърка по-бързо и от нея. Ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъното !

Поредна песен в която не пее , а псува и използва вулгарщини . Да не съм чул от Петку повече , че ТатянЪ не била боклук . Евтин боклук ...

Абсолютно.

Това все едно е песен на Деян Неделчев - Съчки събирам, Ферма за сперма - същите буламачи, същия "стил".

То не е дъно, то е яма на дъното това.

Тея изобщо си нямат идея какво пеят, какво снимат, какво искат да правят с кариерите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпня като всичките и проекти в последните 5-6 години...

Дънките черно - белите обаче на тоя педал в клипа са зверски, някой знае ли какви са да ги намеря?

 

http://www.xo-store.com/collections/menbot...ant=23667840583

 

Изчерпани са........, но е възможно да пуснат нова партида, ако повече хора проявят интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какъв е този двоен стандарт. Песните на ломската с циничните текстове, псувните и вулгарните клипове много ви харесват, а тази не. Ако я беше изпял оня миндил сигурно щеше да е "хит". Песента е забавна и закачлива....каквато и е и целта. Интересно се е получило като цяло. На мен ми харесва като за лятото.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.xo-store.com/collections/menbot...ant=23667840583

 

Изчерпани са........, но е възможно да пуснат нова партида, ако повече хора проявят интерес.

оо жестоки са! В Али експрес дали няма да ги има :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готино и свежо парче, осмиващо доста от българския народ дето парадират с някакви неща, а всъщност нищо нямат. Много актуално. Радвам се, че Татяна е решила да експериментира, защото поп фолка нещо тъпчеше на едно място. Коментарите са на двете крайности или я определят за мега хит или за дъно, но поне всички ще научат за тази песен по една или друга причина. Самата мелодия е много модерна и танцувална. Татяна във видеото е уникална, а този Наско е мега колоритен. Радвам се, че Татяна е новатор в новия си проект и изкара нещо отличаващо се от всичко което се пуска в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какъв е този двоен стандарт. Песните на ломската с циничните текстове, псувните и вулгарните клипове много ви харесват, а тази не. Ако я беше изпял оня миндил сигурно щеше да е "хит". Песента е забавна и закачлива....каквато и е и целта. Интересно се е получило като цяло. На мен ми харесва като за лятото.

1) Ломска е 26 годишна пикла / Тьотя 40+

2) Ломска пее от 6 години / Тьотя от 14

3) Ломска е циганка / Тьотя българка ( уж)

4) Ломска не е семейна / Тьотя Е

 

Стига ли ?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Ломска е 26 годишна пикла / Тьотя 40+

2) Ломска пее от 6 години / Тьотя от 14

3) Ломска е циганка / Тьотя българка ( уж)

4) Ломска не е семейна / Тьотя Е

 

Стига ли ?!?

 

Не, тва са глупави аргументи.

 

П.п. И престани да наричаш Татяна 40+ бе, на 37 е все още, колкото и да те е яд на нея. Стига си се излагал и писал небивалици. И пак питам кое е пошлото? Текстът е хумористичен, тва че не си го разбрал не е нейн проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Ломска е 26 годишна пикла / Тьотя 40+

2) Ломска пее от 6 години / Тьотя от 14

3) Ломска е циганка / Тьотя българка ( уж)

4) Ломска не е семейна / Тьотя Е

 

Стига ли ?!?

+1

 

С малката разлика, че нещата, които предлага Теди са яки и не са направени без умисъл и идея (изключвам последната песен).

А това нещо няма нито добра мелодия, нито готин текст, за пеенето като коза, дори няма нужда от коментар. Нямаше да има толкова критики, ако имаше нещо хубаво , за което да се хванеш. При Теди има як ритъм, намахан рапърски текст, забавно видео, изпяване с хъс, а тук какво имаме....

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Ломска е 26 годишна пикла / Тьотя 40+

2) Ломска пее от 6 години / Тьотя от 14

3) Ломска е циганка / Тьотя българка ( уж)

4) Ломска не е семейна / Тьотя Е

 

Стига ли ?!?

 

Какво значение имат семейното положение, възрастта, националността и т.н. когато става въпрос за музика? Една песен или е хубава или не е, независимо дали си на 26 или на 46 или от колко години пееш. Плюс това текстът на Татяна е цвете в сравнение с текстовете на 26 годишната.

 

Както и да е. Мисълта ми е, че този хейт е насочен към Петко повече, отколкото към песента на Татяна. Същата работа като с проектите на Камелия, които се плюят за да се засегне Фокса. Не го разбирам това.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение имат семейното положение, възрастта, националността и т.н. когато става въпрос за музика? Една песен или е хубава или не е, независимо дали си на 26 или на 46 или от колко години пееш. Плюс това текстът на Татяна е цвете в сравнение с текстовете на 26 годишната.

 

Както и да е. Мисълта ми е, че този хейт е насочен към Петко повече, отколкото към песента на Татяна. Същата работа като с проектите на Камелия, които се плюят за да се засегне Фокса. Не го разбирам това.

Ами не е тъй. На мен не ми хареса още като я чух.

Предчувствах, че няма да става като видях и снимката й с циганина. Зорлян ме може да се хареса.

Това е най-слабото лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, за теб знам. Говоря за по-голямата част от коментарите. Иначе не си обяснявам факта, че разни недоразумения се издигат в култ, а други далеч по-поносими и нормални, се плюят. Не ми звучи логично.

 

Иначе не твърдя, че песента е върха на музикалното изкуство или че е много хубава. Възприемам я като една развлекателна, лековата песничка за лятото със закачлив текст. Тя с тази цел е и направена. Едва ли някой е очаквал да се вземе на сериозно.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните и на Теди и на Тотя не са изкуство, но дори не знам защо ги сравнявате.

Едната цепи клубовете и си прави всичко сама(освен клиповете и аранжиментите), другата едва я пускат в дискотеките и все за боклуци пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение имат семейното положение, възрастта, националността и т.н. когато става въпрос за музика? Една песен или е хубава или не е, независимо дали си на 26 или на 46 или от колко години пееш. Плюс това текстът на Татяна е цвете в сравнение с текстовете на 26 годишната.

 

Както и да е. Мисълта ми е, че този хейт е насочен към Петко повече, отколкото към песента на Татяна. Същата работа като с проектите на Камелия, които се плюят за да се засегне Фокса. Не го разбирам това.

Ми ако беше ми схванала мисълта щеше да ме разбереш .

Годините разбира се нямат значение , на 40 може да си прост и да се опитваш да се правиш на вървежна 26 г. пикла - да Татяна опитва да влезе в нисшата на Теди . Годините нямат значение , но когсто си от 15 г на сцена някак си се очаква от теб продукция на по-високо ниво . Аз по тъпи текстове от последните 4 на Татяна бе съм чувал . Дори при Ломска има няАкъв замисъл . При Тотя са нахвърлени цинични изрази , които не подхождат на 40г човек , още повече жена , още повече майка . Щяла да направи всичко в леш , среден пръст и мерси , дърта пастърма .... На мен ми е жалка ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ако беше ми схванала мисълта щеше да ме разбереш .

Годините разбира се нямат значение , на 40 може да си прост и да се опитваш да се правиш на вървежна 26 г. пикла - да Татяна опитва да влезе в нисшата на Теди . Годините нямат значение , но когсто си от 15 г на сцена някак си се очаква от теб продукция на по-високо ниво . Аз по тъпи текстове от последните 4 на Татяна бе съм чувал . Дори при Ломска има няАкъв замисъл . При Тотя са нахвърлени цинични изрази , които не подхождат на 40г човек , още повече жена , още повече майка . Щяла да направи всичко в леш , среден пръст и мерси , дърта пастърма .... На мен ми е жалка ....

 

Ми не я слушай като ти е жалка, щом не се сещаш ти казвам, че всеки има вкус. А защо очакваш 40 годишните жени дя са лелички, това ако си свикнал да го гледаш в твоето обкръжение си е твой проблем. И би ли ми обяснил как Камелия която е на 50 като се прави на тийнейджърка те кефи, а като с 10 години по-младата Татяна го направи си възмутен. Нещо ми издишат коментарите ти (не бих казал аргументи, защото това са думи хвърлени без смисъл в пространството).

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кадрите в цял ръст на онзи асфалт колената й са мега червени и ожулени. Явно първо е правила кадрите на колене на морето и плажа ... Много зле ...

 

Абе няма значение закачливия текст или тъпата фраза Малко коте секс има ли... Основният проблем е мелодията и тъпия аранжимент.

 

Само пича става.

 

Май Нелина ще е с хитя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не я слушай като ти е жалка, щом не се сещаш ти казвам, че всеки има вкус. А защо очакваш 40 годишните жени дя са лелички, това ако си свикнал да го гледаш в твоето обкръжение си е твой проблем. И би ли ми обяснил как Камелия която е на 50 като се прави на тийнейджърка те кефи, а като с 10 години по-младата Татяна го направи си възмутен. Нещо ми издишат коментарите ти (не бих казал аргументи, защото това са думи хвърлени без смисъл в пространството).

Ма няма да ти обяснявам , като на малоумен. Който трябва ме е разбрал , от теб такова нещо на тема Тьотя - не очаквам .

Относно Камелия - нито е пяла такива простотии , нито ще ги пропее , нито би заснела циганина от клипа на боклучката. Тя не е обсебена да е актуална със 5те си минути слава . Късно се е сетила дъртата пастърма да се конкурира с Тедито .... не може да и заеме нисшата , посмъртно .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...