Jump to content



Подсъзнанието може всичко


Препоръчани коментари

"Осмелете се да имате големи мечти. Осмелете се да вярвате, че ще успеете, с каквото и да се захванете. Осмелете се да вярвате, че вашите мисли и действия ще променят не само вашия живот, но и този на другите. Осмелете се да имате големи мечти"

"Всяко голямо постижение започва като мисъл. Често забравяме, че именно нашите мисли дирижират оркестъра на живота ни. Именно те определят каква музика ще звучи" - Джон Кехоу

Ми нека тази тема бъде за всички които вярват или не вярват, но искат да постигнат своите мечти чрез закона на привличането. Може всеки да споделя техники, неговия опит в сбъдването на желания и такива му работи :)

 

Законът на привличането - е най-мощния закон във Вселената, който гласи: Сходните неща се привличат. Всичко във Вселената е Енергия с определен вид вибрация и Закона на привличането пренареждата енергията, според вибрацията която тя има. За да разберем най-добре ЗНП е най-добре да гледаме на себе си като на магнит, който привлича същността на това което мислим и чувстваме.

"Поискай и ще ти бъде дадено" - израз дори от Библията.

ЗНП се състои работи в 3 стъпки:

1. Поискай (Вие) - разберете какво искате и го поискайте от Вселената. Визуализирайте, мечтайте за него до най-малкия детайл.

2. Повярвай (Вселената) - Чувствайте се така сякаш вече имате, притежавате това което искате. Мислете, говорете така все едно вече сте го получили, представете си как се чувствате дори от този факт. Дори и да трябва да се самозалъгвате, че това се е случило.

3. Получи (Вие) - Бъдете готови да го получите. Обърнете внимание на знаците от Вселената, които ще ви помогнат по пътя към вярната посока. Позволи му да се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Подобни неща четох в "Тайната" и в "Мета Тайната".

Даваха примери с излекували се хора от рак и други.... забогатели и прочие... Мисълта им била насочена да вярват, че вече имат това, за което мечтаят. И всеки ден преди да се осъществат желанията им били благодарни за това, че са си постигнали целите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Желания по Новолуние:

 

Как да пишем желания по Новолуние и по времето на най-мощния период по Жан Спилър

 

Напишете вашите желания до 8 часа след започването на Новолунието. Тогава е най-силния период, но може и до 48 часа след започването му. Трябва луната да не е в "Без курс" задължително! Пише се на лист хартия, до 10 желания. Отделяйте желанията едно от друго, дори да изглеждат свързани по някакъв начин. Примерно "Искам да се отърва от навика да пия и пуша." Трябва да са като две отделни за всяко едно. Опишете вашите желания колкото се може по-подробно.

 

Примерна формулировка на желанията: "Искам да...", "Бих искала/желала да...", "С помощта на Вселената/ангелите-пазителите/Бог, аз получавам/искам/имам...", "Аз получавам...", "Аз имам...", "В процес на получаване съм на...", "Искам/имам възможност да..."

Бях чела, че "В процес на ..." и "Имам възможност да..." правят желанието само до етап на на получаване на възможност то да се осъществи, но не и самото желание. Като съм чела наляво, надясно повечето ги пишат така сякаш вече то се е сбъднало и са получили това което имат. Ако някоя област примерно здраве е важна за вас, пишете по няколко желания.

Не може да се пишат желания за други хора. Може де, но само дотам доколкото по един или друг начин зависите и вие. Примерно "Искам да намерим правилния подход, с който да накарам .... да...."; "Искам да мога да кажа правилните думи на...., с който да предизвикам .... (примерно любов, мир, разбирателство) в нашите отношения"; "Искам да се превърна в канал, по който да протича информация за ..... (здраве, любов, обучение) на ....."

 

Прочитате списъка, ако има нещо което искате да промените не е нужно да го пишете наново, задраскайте или добавете. И завършвате така:

"ТОВА, ИЛИ НЕЩО ПО-ДОБРО, ПОЛУЧАВАМ В НАЙ-БЛАГОПРИЯТНИЯ ЗА МЕН МОМЕНТ, ПО СЪВЪРШЕН НАЧИН, БЕЗ ВРЕДА ЗА НИКОГО!"

Поставяте дата и запазваме списъка с желания. Направете така, както вие го чувствате! Не е важно да знаете къде го слагате или да го четете. Някой го слагат близо до себе си, в портмоне, чанта.. до леглото.. други го прибират някъде и забравят за него. Дори е добре да не е пред вас, защото един вид вие пускате желанията. Докато като е пред вас, сте се вкопчили в тях. Просто направете това, което вие чувствате.

Най-силния мощен период: Всеки от нас има астрологичен период който продължава няколко седмици всяка година, когато имаме достъп до най-мощните енергии и записването на желания в този период действа най-силно. ТОЙ НЯМА НИЩО ОБЩО С НОВОЛУНИЕТО!

Изчисляване на вашия най-мощен период - https://www.janspiller.com/granddaddy-power-period/

Правилата са същите. Но тогава може да пишете до 40 желания. Запишете повече от 1 желание за всеки мощен ден и не пишете повече от 10 желания за всеки мощен ден.

Включете желание в списъка по време на вашия най-мощен период за освобождаване на всякакво безпокойство, което би могло да възникне през този период. "Искам лесно да премахна всички страхове, или лоши неща, които могат да възникнат през месеца след моя мощен период."

 

При всяко сбъдване на желание от списъците, трябва да БЛАГО-ДАРИТЕ от сърце!!

 

По време на Новолуние се прави и карта на желанието. - Карта на желанията линк

Като най-силна е при Новолуние в Овен.

 

Този месец и аз не можах да разбера, ама имаше две Новолуния в началото на месеца и сега края. Следващо новолуние е на 30.10. Започва от 19:38. Намира се в Скорпион. Първите 8 часа са най-силни.

 

Темите засягащи Новолунието в Скорпион и примерни желания:

Какво да си пожелаем, когато има НОВОЛУНИЕ в СКОРПИОН:

МОЩ, ПРОМЯНА, ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА КРИЗИ, СЕБЕУСЪВЪРШЕНСТВАНЕ, СЕКС/ДУШЕВНИ ПАРТНЬОРИ, ФИНАНСОВИ ПАРТНЬОРСТВА, ИЗБЯГВАНЕ НА СХВАТКИ

 

СКОРПИОН управлява СИЛАТА, включваща: ТАЙНИТЕ, СЪЗНАВАНЕ, НУЖДИТЕ И ПОДБУДИТЕ НА ДРУГИТЕ, ПОЛИТИКА, ПСИХОЛОГИЯ, ОБАЯНИЕ

 

Примерни желания за усилване на личната сила:

"Желая да мога лесно да пазя тайни."

"Желая да мога ясно да осъзная истинските нужди на тези, които са значими за мен.""Желая да мога лесно да работя с политици в моята работа по начин, който е благотворен за мен и за другите"

"Желая да ми хрумват правилните идеи, свързани с взаимното разбирателство в моите взаимотношениял."

"Желая да мога да използвам силата си конструктивно."

"Желая да има много обаяние в моите връзки."

"Желая лесно да привлека, разпозная и започна работа с правилния за мен човек, който да улесни моето психическо изцеление."

 

СКОРПИОН управлява ТРАНСЦЕДЕНТНОСТТА,

включваща:ТРАНСФОРМАЦИЯТА, ЕЛИМИНИРАНЕ НА СТАРИЯ "БАГАЖ", ПРОМЯНА, ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, ОПРОЩЕНИЕ

 

Примерни желания за насърчаване на промяната:

"Желая да се осъществи положителна трансформация в областта на........"

"Желая лесно да се освободя от "стария багаж", свързан с...../моето детство/всички предишни връзки/"

"Желая да мога уверено да приема промяната в областта на ....."

"Желая да ми е лесно да възстановя връзката си с ....., до постигане на взаимна подкрепа, разбиране и уважение.

"Желая уверено да мога да приема промяната в областта на....."

"Желаяда ми е лесно да прощавам по начин, който ми дава сила.""Желая да мога да придобия сила, като престана да обвинявам другите за моето положение."

"Желая да навлезе положителна промяна във връзката ми с ......"

 

СКОРПИОН управлява КРИЗИТЕ,

включващи:ПОЕМАНЕ НА РИСКОВЕ ЗА ПРИДОБИВАНЕ НА ВЛАСТ, НАТРАПЧИВИ ИМПУЛСИ, ОБСЕБВАНИЯ, НАПРЕГНАТИ ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ, ЖИВОТ НА РЪБА

Примерни желания за намаляване на стреса по време на кризи:

"Желая да мога да реагирам на кризите с ясно, компетентно мислене и действие.""Желая навикът ми постоянно да създавам напрежение и кризи в живота си, напълно да ме напусне."

"Желая навикът ми да влизам в бедствени ситуации напълно да ме напусне."

"Желая да мога да поемам този конструктивен риск, който да ми даде ново усещане за сила."

"Желая да мога да изявявам своята напрегнатост по начини, които не застрашават другите."

"Желая да мога да забелязвам напрежението на другите, без да го поемам лично.""Желая моята/моите ...../обсебеност/натрапчив импулс/ по отношение на ..... напълно да ме напусне."

"Желая да мога да обменям енергийна мощ с другите по начин, който е благотворен и удовлетворяващ за мен."

СКОРПИОН управлява СЕБЕУСЪВЪРШЕНСТВАНЕТО,

включващо:ДОБРОТО СРЕЩУ ЗЛОТО, СИЛА, САМОДИСЦИПЛИНА, АНГАЖИРАНОСТ, ДЪЛБОЧИНА НА ХАРАКТЕРА

 

Примерни желания за поощряване на себеусъвършенстването:

"Желая да мога да избера доброто пред злото:висшият път на почтеността, който е най-добрият за мен във всяка област от живота ми."

"Желая да мога лесно да се изпълня със сила и да извърша промените в живота си, които напълно в мой интерес."

"Желая да мога да проявявам самодисциплина в областта на ........

"Желая да извърша себеусъвършенстването си, като преодолея..... /пушене/ пиене/ преяждане и т.нт./"

"Желая да мога да приема собствената си емоционална дълбочина."

"Желаяда се ангажирам напълно, за да постигна успех в....."

"Желая страха ми от ангажираност лесно да се разсее."

 

СКОРПИОН управлява ОБВЪРЗВАНЕТО,

включващо:СЕКС, ВСЕПОГЛЪЩАНЕ, ДУШЕВНИ ПАРТНЬОРИ, ДЪЛБОКИ ЕМОЦИОНАЛНИ ВРЪЗКИ, ВЗАИМНО УТВЪРЖДАВАНЕ

 

Примерни желания за култивиране на положително обвързване:

"Желая да направя сексуалността във връзката ми с....... по-страстна, улесняваща създаването на по-силна връзка между нас.""Желая да мога да ценя тези хора в моя живот, които са важни за мен, и да им давам пълната си подкрепа.""Желая склонността да бъда погълнат от другите, лесно да се разсее.""Желая да привлека, разпозная и преживея щастлива душевна връзка с партньор."

"Желая да мога да кажа правилните думи на ....., които да създадат ситуация на взаимно разбирателство и подкрепа."

"Желая яснота и мъдрост, които да ми покажат правилната посока за създаване на щастлива душевна връзка с партньор."

"Желая да мога да се разбирам с ......, изграждайки своята любов и връзка всеки ден по начин, който е благотворен за нас като индивиди."

"Желая да мога лесно да кажа правилните думи на ............., което да създаде атмосфера на дълбока емоционална привързаност."

 

СКОРПИОН управлява ФИНАНСОВИТЕ ПАРТНЬОРСТВА, включващи:

 

ЗАЕМИ, ДАНЪЦИ, ДЪЛГОВЕ, СТИПЕНДИИ / ДАРЕНИЯ, ЗАВЕЩАНИЯ И НАСЛЕДСТВА, ДОГОВОРИ И БИЗНЕС

 

Примерни желания

"Желая да мога да кандидатствам и получа заем, който е в мой най-добър интерес."

"В моите финансови преговори с..... искам да се почувствам напълно уверен по положителен начин."

"Желая склонността ми да протакам приключването на моите данъчни задължения лесно да ме напусне.""Желая да могада предприемам тези действия, които директно да ме освободят от данъци."

"Желая да мога да използвам цялата си сиал и мощ, за да се оттърва от задълженията по кредитните ми карти по удовлетворяващ начин."

"При унаследяването на ....., искам да мога да кажа подходящите думи на тези, на които е необходимо, че да се стигне до разрешаване на ситуацията по справедлив за всички участващи начин."

"Желая да мога да завърша собственото си завещание."

"Желая да ми хрумнат правилните идеи за това как да се свържа с.... и да ги накарам да ми върнат парите, които ми дължат."

 

СКОРПИОН също управлява ЗЛОУПОТРЕБАТА С ВЛАСТ, включваща:

 

ОТМЪЩЕНИЕ, РЕВНОСТ, ТЕЖКИ ПРИСЪДИ, РАЗРУШИТЕЛНИ ИМПУЛСИ, БОРБИ ЗА ВЛАСТ, ИЗОСТАВЯНЕ, ПОДОЗРЕНИЕ, ВИНА

 

Примерни желания, които помагат да се освободим от всякаква склонност към злоупотреба с влас и сила:

"Желая всяка склонност да се включа в борба за влст да ме напусне лесно."

"Желая страхът от изоставяне напълно да се разсее от мен."

"Желая цялата вина по отношение на ..... бързо и изцяло да ме напусне."

"Желая цялата ми ревност да изчезне напълно."

"Желая да ми е лесно да не съдя себе си и другите."

"Желая всички разрушителни импулси напълно да се махната от мен."

"Желая да мога да използвам силата си конструктивно във всички ситуации."

ПО ОТНОШЕНИЕ НА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ЗДРАВЕТО, СКОРПИОН управлява:

 

РЕКТУМ, ДЕБЕЛО ЧЕРВО, ПИКОЧЕН МЕХУР И ОТДЕЛИТЕЛНИ ОРГАНИ, ПРЕДМЕНСТРУАЛЕН СИНДРОМ И МЕНСТУРАЦИЯСЕКСУАЛНИ ЖЕЛАНИЯ,ПОЛОВИ ОРГАНИ, /мъжки и женски/

 

Примерни желания за укрепване на доброто здраве в областите на тялото, специфично управлявани от СКОРПИОН:

"Желая да постигна пълно изцеление в областта на....... / посочените области от тялото, управлявани от Скорпион/."

"Желая лесно да привлека, разпозная и започна работа с подходящите за мене лечители, което да възстанови .... за пълно здраве."

"Желая да привлека правилната информация, което да доведе до пълно премахване на склонността ми да....... /телесно страдание свързано с посочените органи, управлявани от Скорпион/."

"Желая да мога да предприема действията, които да доведат до успешното възстановяване на ....... / област от тялото, управлявана от Скорпион/, за пълно здраве и хармония."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подобни неща четох в "Тайната" и в "Мета Тайната".

Даваха примери с излекували се хора от рак и други.... забогатели и прочие... Мисълта им била насочена да вярват, че вече имат това, за което мечтаят. И всеки ден преди да се осъществат желанията им били благодарни за това, че са си постигнали целите....

 

Да, точно. Всичко е на този принцип. После ще видя за линк към книгата ще сложа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тема на годината!

И аз много вярвам в подсъзнанието и в силата на позитивната мисъл. Много съм чела по тези въпроси. И определено ще се пишат желания този път.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да прочетете "Силата на самоувереността" на Брайън Трейси. Заслужава си - книга, която ще ви научи как да излезете от зоната на страх и да вървите и сбъдвате по-лесно целите, които си поставяте!

 

Защо някои хора успяват повече от други?

Защото вярват в собствените си сили.

Защото си поставят големи цели и не се страхуват от трудностите и препятствията.

Защото притежават нужната доза самоувереност и самочувствие.

 

Всичко прекрасно, постигнато някога, е дело на осмелилите се да повярват, че носят в себе си нещо, което ги издига над обстоятелствата.

 

"Брус Бартън"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че има такава тема. Бих попитала авторката дали има нещо против да пишем и за астрология тук, тъй като нещата са много свързани, а съм забелязала, че и на повечето потребители се интересуват от това.

Честно да си призная не вярвам супер много в тези неща и не съм ги правила досега, но нищо не ми пречи да опитам на следващото новолуние (или пълнолуние беше?), а ако се случат нещата, мога само да се радвам.

Извинявам се, че към момента не допринасям реално за развитието на темата, а само изказвам мнение :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрън-дрън. Не мисли, а действия се искат.

 

Науката въобще доказала ли е съществуването на подсъзнанието? Ако да - някой да даде доказтелства.

 

Иначе желания ще се пишат тоя път на новолунието. Аз вярвам в силата на вселената. Датата е 30 октомври, часът - 19:40.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще ви напиша някое друго ритуалче, което си пазя на компютъра или съм имала резултат от него.

 

пеликан

Този пеликан е за търсене на работа. Бях без работа в един период, прочетох за него и си казах "Що пък да не? Нищо не губя". Изпринтирах го и го укачих на стената. Само след няма и две седмици ми предложиха работа по специалността ми (без дори аз да търсех).

Поставя се над печката в кухнята на северна стена (ако печката не е до северна стена няма значение, важно е да над котлоните). И туй е то. Другото което е трябва след намирането на работа, задължително да се махне!! Защото един вид то продължава да търси работа. Аз не го направих... И след няколко месеца 1-2 съкратиха майка ми от работа на която беше над 10 години и то ей така изневиделица. Пак не го махнах де. Тя бързо, бързо си намери. А аз напуснах онази работа сама и пак получих предложение от друго място по специалността ми. После бая време бях без работа, че го махнах де.

Чела съм и за други случаи в които наистина работи.

Една мудра за изпълняване на желания, която колкото откачено да звучи действа! - Кубера

38.jpg

Палецът, показалецът и средния пръст са събрани, а безименния и кутрето са свити към центъра на дланта. Ефекта зависи не от продължителността, а от интензивността на изпълнението.

Намисляте си желание и го произнасяте на глас 3 пъти, като при всяко произнасяне на глас стискаме пръстите един към друг. Поне 2 пъти дневно.

 

И това направо копи/пейст му давам:

Предлагам Ви 100% -ов вариант за получаване на допълнителни суми пари, който аз и много мои познати използваме успешно вече 5 год. /и никога не ни подведе/

Технологията е проста – като всичко велико.

В деня и часа на новолунието /снабдете се с календар/, необходимо е да се вземат произволни купюри и да се поставят на места, където нямат достъп неупълномощени лица /любопитните деца, съпрузи, свекърви / или на открито.

След 3 дни, в часа на поставянето им, е необходимо да приберете събралите силата на растящата Луна купюри и бързо да отидете да ги похарчите / за покупки, заплащане на услуги, връщане на кредити – въобще вкарайте вашите купюри в руслото на паричния поток/

След завършване на ритуала, спокойно чакайте кога посетите от Вас зърна ще дадат урожай. Обикновено се появява под формата на неочаквано пари (премия, откриването на дълго забравени неприкосновени запаси, връщане на отписани заеми и т.н.).

Ето няколко правила:

Задължителни:

1.Парите не трябва да забравяте несъбрани, с това ще им покажем своето безразличие, а те не обичат това,

2. Парите не трябва да се „притесняват” по време на тридневният им растеж.

3. Парите трябва да бъдат похарчени в пълен размер. По-добре добавете още малко от Вас

Не особено задължителни:

1. Практиката показва, че резултатът не се променя, ако промените часът. Например, вместо в 2 часа през нощта, ги поставите на определените места след събуждането си

Желая Ви добри зърна и богат урожай!!!Този метод работи всеки месец, така че ще имате целогодишен асистент по паричната ведомост

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че има такава тема. Бих попитала авторката дали има нещо против да пишем и за астрология тук, тъй като нещата са много свързани, а съм забелязала, че и на повечето потребители се интересуват от това.

Честно да си призная не вярвам супер много в тези неща и не съм ги правила досега, но нищо не ми пречи да опитам на следващото новолуние (или пълнолуние беше?), а ако се случат нещата, мога само да се радвам.

Извинявам се, че към момента не допринасям реално за развитието на темата, а само изказвам мнение :D

 

Ми те нещата са свързани да. То самия факт, че и за желанията се изчислява по луната, в коя зодия е и т.н. Кой за каквото иска да пише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз писах на няколко новолуния миналата година. :1000 (29):

 

Новолунията до края на 2017 г. + подробности за всяко по отделно:

30 октомври 2016, 19:38 часа, 07º 44' Скорпион - http://bven.blog.bg/poezia/2010/11/05/pomo...skorpion.630431

29 ноември 2016, 14:18 часа, 07º 43' Стрелец - http://bven.blog.bg/poezia/2010/12/05/pomo...-strelec.645964

29 декември 2016, 08:52 часа, 07º 59' Козирог - http://bven.blog.bg/poezia/2011/01/04/pomo...-kozirog.661411

28 януари 2017, 02:07 часа, 08º 15' Водолей - http://bven.blog.bg/poezia/2011/02/03/pomo...-vodolei.678754

26 февруари 2017, 16:58 часа, 08º 12' Риби - http://bven.blog.bg/poezia/2011/03/04/pomo...e-v-ribi.698623 (Пръстеновидно Слънчево затъмнение)

28 март 2017, 05:57 часа, 07º 37' Овен - http://bven.blog.bg/poezia/2011/04/03/pomo...e-v-oven.721733

26 април 2017, 15:16 часа, 06º 27' Телец - http://bven.blog.bg/poezia/2011/05/03/pomo...-v-telec.740310

25 май 2017, 22:45 часа, 04º 47' Близнаци - http://bven.blog.bg/poezia/2011/06/01/pomo...bliznaci.757740

24 юни 2017, 05:30 часа, 02º 47' Рак - http://bven.blog.bg/poezia/2011/07/01/pomo...ie-v-rak.774962

23 юли 2017, 12:45 часа, 00º 44' Лъв - http://bven.blog.bg/poezia/2010/08/09/poje...c-avgust.588610

21 август 2017, 21:30 часа, 28º 53' Лъв - http://bven.blog.bg/poezia/2010/08/09/poje...c-avgust.588610 (Пълно Слънчево затъмнение)

20 септември 2017, 08:29 часа, 27º 27' Дева - http://bven.blog.bg/poezia/2010/09/08/pomo...t-lunata.602373

19 октомври 2017, 22:11 часа, 26º 35' Везни - http://bven.blog.bg/poezia/2010/10/07/pomo...t-lunata.616647

18 ноември 2017, 13:42 часа, 26º 19' Скорпион - http://bven.blog.bg/poezia/2010/11/05/pomo...skorpion.630431

18 декември 2017, 08:30 часа, 26º 31' Стрелец - http://bven.blog.bg/poezia/2010/12/05/pomo...-strelec.645964

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше ли резултат?

Честно казано имаше, но не мисля, че е от писането. Преди всичко си зависеше от мен и дали аз ще направя нещо, за да ми се осъществят желанията. Моите се въртяха все около една тема. Само ги пречупвах през темата на знака на Новолунието и в кой дом ми попада то. Първо писах на Новолунието в Близнаци (юни месец). След това още няколко месеца, докато ми омръзна. Имаше шанс да се изпълнят в края на миналото лято и една част януари месец тази година, но не стана. Изпълниха се това лято. Като си намерих листчета миналия месец, основното и най-важното, което исках, е станало. Някои по-дребни неща не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крис:

И аз писах на няколко новолуния миналата година. :1000 (29):

 

Новолунията до края на 2017 г. + подробности за всяко по отделно:

30 октомври 2016, 19:38 часа, 07º 44' Скорпион - http://bven.blog.bg/poezia/2010/11/05/pomo...skorpion.630431

29 ноември 2016, 14:18 часа, 07º 43' Стрелец - http://bven.blog.bg/poezia/2010/12/05/pomo...-strelec.645964

29 декември 2016, 08:52 часа, 07º 59' Козирог - http://bven.blog.bg/poezia/2011/01/04/pomo...-kozirog.661411

...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оп, мерси! Не прочетох правилно...

Надявах се да има в знака на Телец, но явно ще се задоволявам с наличното... :(

 

То има, но просто вървят общо взето както си вървят зодиите. Така, че догодина април месец :) Но не гледай това дали ти си същата зодия, а нещата които обхваща, когато Новолунието е в този знак. Който иска за любов - да пише сега, когато е в Скорпион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То има, но просто вървят общо взето както си вървят зодиите. Така, че догодина април месец :) Но не гледай това дали ти си същата зодия, а нещата които обхваща, когато Новолунието е в този знак. Който иска за любов - да пише сега, когато е в Скорпион.

Да,да... знам. Аз чакам Теле не защото съм Телец а защото искам това, което дава. :D

Ама и другите опции не са зле - Да има! :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тези които ще пишат желания днес напомням :) Днес от 19:38 започва новолунието. Първите 8 часа са най-силния и мощен период. Лично за мен Новолуние в Скорпион е най-чакания, защото обхваща доста теми от почти всяко естество и най-вече за любов :)

Пишете! Хубаво е да пишете на тема по повече от 1 желание. По 1-2 просто по различен начин написано. И така сякаш вече сте го получили. Пишете си ги, прочитате си ги и забравила съм май да напиша отдолу след "това или нещо по-добро и т.н." пишете датата и Благо-даря! Даже е хубаво след всяко прочитане да си казвате наум Благодаря. Друго, друго.. До края на периода този път учудващо луната си е ок, няма моменти в които да е в "без курс".

Намерих и за ритуалчето с пари. Смятам да го правя, нищо не губя от което, а във форума на мамите има жени които от мн години се занимават с тези неща и казват, че уж действало. Една жена неочаквано получила от някакви земи нещо си, друга бонус към заплата. Сега така ли е не знам, но смятам да пробвам с мн малка сума пари.. Другия месец с повече.

 

В деня и часа на Новолунието, необходимо е да се вземат произволни купюри и да се поставят на места, където нямат достъп неупълномощени лица (любопитни деца/съпрузи/свекърви) или на открито. След 3 дни в часа на поставянето им, е необходимо да приберете събралите силата на растящата Луна купюри и бързо да отидете да ги похарчите (за покупки, заплащане на услуги, връщане на кредити - въобще вкарайте вашите купюри в руслото на паричния поток). След завършването на ритуала, спокойно чакайте кога посетите от Вас зърна ще дадат урожай. Обикновено се появява под формата на неочаквани пари (премия, откриване на дълго забравени запаси, връщане на отписани заеми и т.н.) Ето няколко правила:

Задължителни: 1. Парите не трябва да бъдат забравяни, с това ще им покажем своето безразличие, а те не обичат това.

2. Парите не трябва да се "притесняват", по време на тридневния им растеж.

3. Парите трябва да бъдат похарчени в пълен размер. По-добре добавете още малко от вас.

Незадължителни: Практиката показва, че резултатът не се променя, ако промените часа. Например, ако вместо 2 вечерта, ги поставите на определените места след събуждането си

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тези които ще пишат желания днес напомням :) Днес от 19:38 започва новолунието. Първите 8 часа са най-силния и мощен период. Лично за мен Новолуние в Скорпион е най-чакания, защото обхваща доста теми от почти всяко естество и най-вече за любов :)

Пишете! Хубаво е да пишете на тема по повече от 1 желание. По 1-2 просто по различен начин написано. И така сякаш вече сте го получили. Пишете си ги, прочитате си ги и забравила съм май да напиша отдолу след "това или нещо по-добро и т.н." пишете датата и Благо-даря! Даже е хубаво след всяко прочитане да си казвате наум Благодаря. Друго, друго.. До края на периода този път учудващо луната си е ок, няма моменти в които да е в "без курс".

Намерих и за ритуалчето с пари. Смятам да го правя, нищо не губя от което, а във форума на мамите има жени които от мн години се занимават с тези неща и казват, че уж действало. Една жена неочаквано получила от някакви земи нещо си, друга бонус към заплата. Сега така ли е не знам, но смятам да пробвам с мн малка сума пари.. Другия месец с повече.

 

В деня и часа на Новолунието, необходимо е да се вземат произволни купюри и да се поставят на места, където нямат достъп неупълномощени лица (любопитни деца/съпрузи/свекърви) или на открито. След 3 дни в часа на поставянето им, е необходимо да приберете събралите силата на растящата Луна купюри и бързо да отидете да ги похарчите (за покупки, заплащане на услуги, връщане на кредити - въобще вкарайте вашите купюри в руслото на паричния поток). След завършването на ритуала, спокойно чакайте кога посетите от Вас зърна ще дадат урожай. Обикновено се появява под формата на неочаквани пари (премия, откриване на дълго забравени запаси, връщане на отписани заеми и т.н.) Ето няколко правила:

Задължителни: 1. Парите не трябва да бъдат забравяни, с това ще им покажем своето безразличие, а те не обичат това.

2. Парите не трябва да се "притесняват", по време на тридневния им растеж.

3. Парите трябва да бъдат похарчени в пълен размер. По-добре добавете още малко от вас.

Незадължителни: Практиката показва, че резултатът не се променя, ако промените часа. Например, ако вместо 2 вечерта, ги поставите на определените места след събуждането си

Значи. В 19:39 (бг време) пиша няколко желания на листчета и ги прочитам. После кво ги правя?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи. В 19:39 (бг време) пиша няколко желания на листчета и ги прочитам. После кво ги правя?

 

Да, не повече от 10 де. И отдолу пишеш "Това, или нещо по-добро, получавам в най-благоприятния за мен момент, без вреда за никого". И това е. Правиш го каквото си искаш. Прибираш го някъде, оставяш го някъде. Хубаво е да го оставиш някъде и просто да забравиш за него, да не е да се вкопчиш да мислиш "ся кога ще станат" и т.н. Аз имам 2 списъка (трябва да ги изгоря де), единия ми е в портмонето уж да е все с мен.. Другия ми е под покривчицата на раклата над раклата пак да е уж близо до мен. Първия път беше преди 5 години някъде като писах, беше на шега.. написах ги и ги бутнах сред едни учебници и тетрадки и просто бях забравила за неговото съществуване. И преди 2год някъде като разчиствах си го намерих и видях, че и трите са ми се сбъднали, а ми се виждаше тогава невъзможно.. Особено за едното дето беше свързано със здраве и то на друг човек. Идеята на всичко е да правите това, което чувствате!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи, какво трябва да се направи с този лист, след като са се сбъднали желанията? Как по-точно се благодари и трябва ли да го изгоря?
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи, какво трябва да се направи с този лист, след като са се сбъднали желанията? Как по-точно се благодари и трябва ли да го изгоря?

 

Точно в горния пост над теб съм написала :D Правиш го, слагаш го каквото и където си поискаш. Въпроса е как да кажа, да "пуснеш" желанията, да не се вкопчиш в тях. Аз като съм чела, някой си го носят в себе си в чантата в някое джобче.. други го слагат близо до леглото си, други го слагат в някоя книга и забравят, че е там. Аз имам 2 от два различни месеца де. Единия ми е в портмонето, макар да казват не било на хубаво в портмонето заради някаква енергия от парите, нямам идея.. И другия ми е под каренцето на раклата.

Горят се след като се сбъднат. Както вие го почувствате, това правете. Няма тук точно строги правила, защото идея на всичко е друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в горния пост над теб съм написала :D Правиш го, слагаш го каквото и където си поискаш. Въпроса е как да кажа, да "пуснеш" желанията, да не се вкопчиш в тях. Аз като съм чела, някой си го носят в себе си в чантата в някое джобче.. други го слагат близо до леглото си, други го слагат в някоя книга и забравят, че е там. Аз имам 2 от два различни месеца де. Единия ми е в портмонето, макар да казват не било на хубаво в портмонето заради някаква енергия от парите, нямам идея.. И другия ми е под каренцето на раклата.

Горят се след като се сбъднат. Както вие го почувствате, това правете. Няма тук точно строги правила, защото идея на всичко е друга.

 

Извинявай, не се зачетох нагоре. Благодаря, значи скоро ще го изгоря.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...