Jump to content


Online: Рени ft. Силвър & Криси - Един И Двадесет / 1.20


Препоръчани коментари




Музика и аранжимент : Силвестър Матеев-Силвър, с участието на Криси
Текст : Мариета Ангелова
Director : Hristo PORIAZOFF (Prosto Play)
Director of photography : Borislav STOYANOV
Video edit : Hristo PORIAZOFF
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтървахме коня и се шмугнахме в пиано бар, където звучи чалга.

 

Абсурдни са й песните, клиповете и опитите, сигурно влиза в критическата. :mf_surrender:

Този режисьор е толкова слаб, дано поне да не му брои много пари за тези "клипчета".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не е зле. Не звучи и не изглежда толкова евтино, колкото предния и проект. Вероятно няма да стане някакъв хит, но парчето е по добро от половината пайнерски бози, които наизлязоха

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми... има зарибявка, но мисля, че от Рени на този етап се очакват по-класни неща.

Линията "Мъжете също плачат", "Бях на ръба", "Губиш ти", "Пусни това парче" си е по като за нея, някак по-изчистено и смислено.

Пожелавам на Рени да си възстанови позициите, ще й е трудно и не знам дали точно с песни като тая новата ще грабне младите.

Браво, че прави опити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допада ми повече от предната. В клипът Рени малко излишно се прави на млада секси купонджийка, но пък от друга страна точно амбицията й да е отново сред актуалните ме кефи напоследък... :1000 (29): Но както съм казвал и преди- не знам дали публиката би й обърнала внимание след толкова много години извън ТОП-а. Силвър, от друга страна, може да подпомогне евентуалния успех на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рена само да реши, ще издуха младите на външен вид, защото е супер красива и харизматична жена, има баси яката усмивка - само да отслабне й е бонбон, а е 40+.

Може обаче да прави бързи песни и без да е лековата, но явно не намира смисъл. Та нима някой оцени проекти като "Мъжете също плачат"?

И аман от тоя Силвър... Такива като Рени да опират до него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рена само да реши, ще издуха младите на външен вид, защото е супер красива и харизматична жена, има баси яката усмивка - само да отслабне й е бонбон, а е 40+.

Може обаче да прави бързи песни и без да е лековата, но явно не намира смисъл. Та нима някой оцени проекти като "Мъжете също плачат"?

И аман от тоя Силвър... Такива като Рени да опират до него...

+1

Рени беше много хубава първите години на кариерата си, червените къдрици я отличаваха, това русо може би малко я сля с масата и я направи да изглежда по-едра, отколкото е. Но все още има потенциал във външния й вид, като за жена на средна възраст.

Аз пък се надявам, че съвсем не е зарязала песните като "Мъжете също плачат". Оценен, недооценен... остава си един от най-стойностните проекти в поп-фолка за годината, в която излезе. А днес има все по-малко такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина си е песента и е нещо ново за Рени, въпреки, че си е точно комерсиалното и модерно парче. Дано има успех с песните, които ще изкарва по-нататък.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн. добра песен, музиката и звученето са перфектни, напомня ми малко на "Луда за любов". Клипът не е зле, с малко изключения. Рени няма лоша след завръщането си, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле много са сплескали клипа, дразня се ма подобни неща. По-грозно е отколкото ако всичко си е нормално и изглежда по-пълничка... Така изглежда пълна и смачкана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле много са сплескали клипа, дразня се ма подобни неща. По-грозно е отколкото ако всичко си е нормално и изглежда по-пълничка... Така изглежда пълна и смачкана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени изглежда я тресе критическата сериозно! За певица със стаж като нейния е просто недопустимо да пее такива песни! Разбирам я, че иска да е актуална и да изкарва пари, но да стъпкаш класата, която си градила години наред за няколко участия е безумие! Когато времето ти в топа отмине е много важно да съумееш да се държиш на положение като Глория, Тони Дачева, Нелина... с проекти като този Рени ще загуби почитателите си, а няма да спечели нови!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...