Jump to content



Форумска среща!


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Струва ми се невъзможно, най-много 4-5 човека да отидат, ако има такава. Първо, че трябва да е в София, а едва ли някой от друг град ще пътува до София специално за това, второ тези от София няма да искат да се покажат повечето. Преди години ставаха много хубави форумски срещи, но в днешно време и в този състав, не ми се вярва.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не си я представям. Да си крещим на живо, същото което чоплим във форума, Кама или Деса, Жалка или Преса, ИМПЕРАТРИЦАТА ИЛИ ФИТНЕСТЕРМКНАТОРКАТАОТСЪЕДИНЕНИЕ, не звучи особено интересно ;)

 

Освен ако мястото на събитието не е в Бургас, Инканто ли беше в центъра, не в мола, и то когато зайка е на смяна със сичките Никита, Рикита, бакшиши и там квито още герои имаше тая любовна епопея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя милост и Sylar бихме се навили в СФ!!

Представете си Слави, Фокси и Лукас на едно място!

Носете камери.

Освен камери трябва да приготвим и гориво за Пирогов и да викнем бТВ да отразят събитието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си я представям тая среща.... :roll1:

Да отидем в някое кафе и да спорим коя имала повече гледания, коя песен била по-голям хит :1000 (29):

Искам в Хепи!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм да, едно време се събирахме по 30-40 човека, а на една среща даже бяха над 70, беше лудница, нямаше къде да се съберем :)

Бяхме правили и една среща в Пловдив, също беше забавно :cheers:

Съмнявам се сега обаче да може да се получи, ако все пак се организира нещо, ще го посетя задължително :next_guitar:

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникални са срещите! Някои от най-добрите ми приятели са от форумска среща... И аз бих бил навит, ако времето и мястото са ми удобни. Защо не направим анкета за град?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и ЛАКИБЕБЕ чакаме да направят пругата към вас и с първия влак сме там. А пругата се гради от 1997 година и още не е готова :mf_surrender:

 

 

 

Айде и аз съм навита :3fdb8960598fa63e:

Ако искате може на морето през август. Там съм от 1-ви :77: :77: 1000%20(31).gif :thumbup1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходил съм на форумски срещи, беше много забавно, бих се навил и сега.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ако ще има такава среща трябва да е някъде в средата на България. За да може потребители от всеки край на страната да могат да отидат, така в Бургас или някъде другаде по морето едва ли всеки ще се навие. :D Пловдив, Габрово, Стара Загора, Казанлък, Хисаря общо взето са едни от най-централните градове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя милост и Sylar бихме се навили в СФ!!

Представете си Слави, Фокси и Лукас на едно място!

Носете камери.

Това би било епично! Интересно ми е след като се обиждат (и най-вероятно бият) на живо, ще получат ли после банове във форума. :1000 (23):

Link to comment
Сподели в други сайтове

До сега не е имало случай да се обиждат и бият форумците по срещите.

 

Иначе на мен ми е все едно къде ще е срещата, мога да взема и 3-4 форуМЕЦА по път, ако не е в София.

А ми се струва, че може да се събере софииска група за 2-3 коли и да се захвърлим на някъде, едно време имахме срещи по Рибарица, Пловдив, Варна...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде желаете да бъде?

Гала вечеря в Хотел Маринела?

София ?

Да, с теб ще изпеем "С теб или с никой" в дует, а форума ще ни е публика.

Пу, аз да съм Преси - от сега тренирам с усмивката до уши и въздушната целувка в края на клипа :3fdb8960598fa63e:

 

п.с. Феновете на Галин и Галена ще ни освиркат, а ние ще им хвърляме пица :3fdb8960598fa63e:

 

п.с.2 И всеки да носи табелка с потребителското си име както на гарата в Бургас лелките те пресрещат с табелки за квартири - ще скандализираме :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...