Jump to content



Деси Слава ТОП 20 (1996-2016)


Препоръчани коментари

Да, много странно... Но те никога не са действали рационално... голема тъпунгери са.

 

dailymotion е добра алтернатива

Обмислям вариантите, дали да е dailymotion или фейсбук...

До утре сутринта ще го видите! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деси Слава ТОП 20 на най-големите хитове - РЕЗУЛТАТИ, МИНИ ФИЛМ!

Деси Слава ТОП 20 е ФЕН проект за определяне най-големите хитове на Деси Слава, реализиран чрез интернет гласуване в скритата фен страница на звездата във фейсбук; фен страницата Ангелският глас на България с коментар под публикацията или ЛС до страницата; музикален форум Рамания; чрез коментар под рекламния видеоклип в youtube.com, по ЛС на личната ми страница във фейсбук Giorgio Calla.

Повече от 200 човека взеха участие в определянето на най-големите хитове на звездата на българската музика.

Номерирането на песните в интернет гласуването бе от голямо значение, тъй като използвах евровизийския принцип на точкуване: 20-то място - 3 точки...; 3-то място - 20 точки; 2-ро място - 22 точки и 1 място - 24 точки.

Повече от 50 песни взеха участие в надпреваратa за Деси Слава ТОП 20, а най-големите хитове отличихте Вие! Много песни, като "Не искам без теб", "Една нощ", "Жадни за любов", "Знам, че боли", "Горещи страсти", "Забрави за мен", "Синя птица", "Не си ми спешен", "Само една", "Моето зайче" и други, бяха на крачка да заемат своето място в ТОП 20 на най-големите хитове.

Невероятен ТОП 5!

 

 

Натиснете ,,Високо качество,, в настройките на клипа и приятно гледане: РЕЗУЛТАТИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава ТОП 20 на най-големите хитове - РЕЗУЛТАТИ, МИНИ ФИЛМ!

Деси Слава ТОП 20 е ФЕН проект за определяне най-големите хитове на Деси Слава, реализиран чрез интернет гласуване в скритата фен страница на звездата във фейсбук; фен страницата Ангелският глас на България с коментар под публикацията или ЛС до страницата; музикален форум Рамания; чрез коментар под рекламния видеоклип в youtube.com, по ЛС на личната ми страница във фейсбук Giorgio Calla.

Повече от 200 човека взеха участие в определянето на най-големите хитове на звездата на българската музика.

Номерирането на песните в интернет гласуването бе от голямо значение, тъй като използвах евровизийския принцип на точкуване: 20-то място - 3 точки...; 3-то място - 20 точки; 2-ро място - 22 точки и 1 място - 24 точки.

Повече от 50 песни взеха участие в надпреваратa за Деси Слава ТОП 20, а най-големите хитове отличихте Вие! Много песни, като "Не искам без теб", "Една нощ", "Жадни за любов", "Знам, че боли", "Горещи страсти", "Забрави за мен", "Синя птица", "Не си ми спешен", "Само една", "Моето зайче" и други, бяха на крачка да заемат своето място в ТОП 20 на най-големите хитове.

Невероятен ТОП 5!

Натиснете ,,Високо качество,, в настройките на клипа и приятно гледане: РЕЗУЛТАТИ

Много добър клип, браво за старанието. Феновете на Деса сте много задружни и идейни, и за рождения й клип бяхте направили хубава изненада.

Но малко си се поизхвърлил с някои постижения, поукрасени ми идват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен резултатите са абсурдни. Първо - повечето балади са изключително надценени - тази "Заклевам те" никога не съм я чувал дори и няма никакво място в топ 20. Бих казал същото и за "Следи от сълзи", че и "Не издържам" - последната е известна, да, но далеч от емблемите ѝ. За сметка на това "Не вярвам" и "Мистерия", че "Жадувам" са твърде ниско, имайки предвид хитовостта им. Абсурдно е "Мила моя, мили мой" да е едва девета, а далеч по-малко хитовите "Лъжа" и "Завинаги" да са над нея. Също не знам как да коментирам, че "Бели нощи" е номер 1 - далеч е от хитовостта да следващите 3 места, които заслужено трябваше да са топ 3. Като цяло браво за старанието и идеята, но резултатите за мен не са отражение на реалността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен резултатите са абсурдни. Първо - повечето балади са изключително надценени - тази "Заклевам те" никога не съм я чувал дори и няма никакво място в топ 20. Бих казал същото и за "Следи от сълзи", че и "Не издържам" - последната е известна, да, но далеч от емблемите ѝ. За сметка на това "Не вярвам" и "Мистерия", че "Жадувам" са твърде ниско, имайки предвид хитовостта им. Абсурдно е "Мила моя, мили мой" да е едва девета, а далеч по-малко хитовите "Лъжа" и "Завинаги" да са над нея. Също не знам как да коментирам, че "Бели нощи" е номер 1 - далеч е от хитовостта да следващите 3 места, които заслужено трябваше да са топ 3. Като цяло браво за старанието и идеята, но резултатите за мен не са отражение на реалността.

 

Много интересно на какво се базират наблюденията ти за хитовост на песни от 2000 година, имайки предвид, че тогава си ходил прав под масата. Първите места са си ок, съгласен съм само за "Мила моя, мили мой", че трябваше да е по-напред,

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен резултатите са абсурдни. Първо - повечето балади са изключително надценени - тази "Заклевам те" никога не съм я чувал дори и няма никакво място в топ 20. Бих казал същото и за "Следи от сълзи", че и "Не издържам" - последната е известна, да, но далеч от емблемите ѝ. За сметка на това "Не вярвам" и "Мистерия", че "Жадувам" са твърде ниско, имайки предвид хитовостта им. Абсурдно е "Мила моя, мили мой" да е едва девета, а далеч по-малко хитовите "Лъжа" и "Завинаги" да са над нея. Също не знам как да коментирам, че "Бели нощи" е номер 1 - далеч е от хитовостта да следващите 3 места, които заслужено трябваше да са топ 3. Като цяло браво за старанието и идеята, но резултатите за мен не са отражение на реалността.

Щом са набули ''В друг живот'' е ясна работата..

Уж трябваше без пристрастия а точно така са гласували!

 

пс Май липсва ''Замълчи''!

Думи нямам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен резултатите са абсурдни. Първо - повечето балади са изключително надценени - тази "Заклевам те" никога не съм я чувал дори и няма никакво място в топ 20. Бих казал същото и за "Следи от сълзи", че и "Не издържам" - последната е известна, да, но далеч от емблемите ѝ. За сметка на това "Не вярвам" и "Мистерия", че "Жадувам" са твърде ниско, имайки предвид хитовостта им. Абсурдно е "Мила моя, мили мой" да е едва девета, а далеч по-малко хитовите "Лъжа" и "Завинаги" да са над нея. Също не знам как да коментирам, че "Бели нощи" е номер 1 - далеч е от хитовостта да следващите 3 места, които заслужено трябваше да са топ 3. Като цяло браво за старанието и идеята, но резултатите за мен не са отражение на реалността.

"Заклевам те" я помня като хит, макар че бях малък тогава - доста я въртяха, макар и без клип, даже я пя на Златния мустанг 1999 и някаква награда взе.

"Следи от сълзи" е като "Завинаги" - бяха си хитове, но или тя не ги е наложила - то не е имало и как, или хората просто са ги забравили, най-малките пък няма как да ги знаят. Това не променя факта, че къртеше с тях - даже на едни награди на НФ пя "Следи от сълзи" и си личи.

То винаги има субективизъм и неточности, повечето са си гласували за любимите песни и затова така. :)

Деса си има доста хитове, след като не могат всички да влязат в топ 20.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много повече харесвам първия албум на Деса. Вторият е половината с бози, просто 2000 вече се изстреля с Мъжете, Бели нощи и Мила моя, мили мой, макар последните две да ги няма в албума, което е супер тъпо, между другото. Но Ези-тура излезе февруари, а тя на Тракия фолк през юни се яви с Бели нощи в конкурсната програма и трябваше да не е издавана преди това песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много повече харесвам първия албум на Деса. Вторият е половината с бози, просто 2000 вече се изстреля с Мъжете, Бели нощи и Мила моя, мили мой, макар последните две да ги няма в албума, което е супер тъпо, между другото. Но Ези-тура излезе февруари, а тя на Тракия фолк през юни се яви с Бели нощи в конкурсната програма и трябваше да не е издавана преди това песента.

 

Мисля, че е въпрос на вкус. Мен пък "Ези-тура" много повече ми харесва от "Нямам проблеми".

 

А Тракия фолк сигурен ли си, че беше през юни? Не беше ли по-късно към края на лятото/ранна есен? Питам, защотот аз си купих албума Тракия Фолк само заради Бели нощи и това стана някъде есента. И помня, че самата песен беше мега хит есента и зимата, към края на 2000 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е въпрос на вкуса. Мен пък "Ези-тура" много повече ми харесва от "Нямам проблеми".

 

А Тракия фолк сигурен ли си, че беше през юни? Не беше ли по-късно към края на лятото/ранна есен? Питам, защотот аз си купих албума Тракия Фолк само заради Бели нощи и това стана някъде есента. И помня, че самата песен беше мега хит есента и зимата, към края на 2000 година.

Кое ти харесва от втория албум? "Ела", "Не идвай", "Обичам те", "Невъзможна среща", "Палаво момиче"? :D Я има 5 хита в тоя албум, я не. Иначе и аз го харесвам и го имам. Просто тук супер яко плюят първия албум, а не знам защо. Голяма работа, че вторият е златен.

Ами юни беше, но нещо не намирам доказателство, просто не ми е под ръка. В един и същи месец даже са Тракия фолк с 10 години Пайнер в Пловдив. После има и два концерта в НДК - есента и зимата. Нещо страшно беше 2000-та. Любима година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое ти харесва от втория албум? "Ела", "Не идвай", "Обичам те", "Невъзможна среща", "Палаво момиче"? :D Я има 5 хита в тоя албум, я не. Иначе и аз го харесвам и го имам. Просто тук супер яко плюят първия албум, а не знам защо. Голяма работа, че вторият е златен.

Ами юни беше, но нещо не намирам доказателство, просто не ми е под ръка. В един и същи месец даже са Тракия фолк с 10 години Пайнер в Пловдив. После има и два концерта в НДК - есента и зимата. Нещо страшно беше 2000-та. Любима година.

 

Кефят ме "You're the love", Мъжете, Ези-тура, Дяволска магия, Ела, Не идвай, Невъзможна среща, До тук, Върни радостта ми, Обичам те, Без криле, Горещи страсти. Ми то аз целия албум изброих. :D Само Палаво момиче ми идва слаба. А първия албум ми звучи леко ретро, но и от него имам любими. Иначе да, 2000 рулз отвсякъде!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумите на Деси Слава (може би без "Гореща следа" са класика в жанра и са едни от най-добрите заедно с тези на Глория и някой на Преслава.

 

"Любовта е само чувство" и "Сладки сънища" са учебник за това как са прави добър поп-фолк албум..А "Ези Тура" за времето си беше страшно хитов, да не говорим за Мистерия..Изобщо Деса слаб албум няма. Една от малкото на които могат да слушам албуми от-до!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър подбор.

Имам само 2 забележки:

- "Завинаги" е кавър и не е била номинирана за Песен на 2001

- 2000 год Деси Слава е Певица на годината само на наградите на Хит Коктейл, на Нов фолк стават Софи Маринова (жури) и Глория (публика), Деси Слава е с награда за Най-хитова певица тогава...то не че не е същото :D Нещо като Музикален идол на сегашните награди хаха

 

Има много споменавания за Певица на 2002 във видеото, някои хора ще получат отново криза :3fdb8960598fa63e:

 

Браво, че сама без компания направи един от огромните си хитове - "Някой ден", заслужено влиза в Топ 5 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър клип, браво за старанието. Феновете на Деса сте много задружни и идейни, и за рождения й клип бяхте направили хубава изненада.

Но малко си се поизхвърлил с някои постижения, поукрасени ми идват.

Благодаря! :1000 (30):

Относно изхвърлянето, не бих казал, но всеки има право на мнение. Всичко, което съм написал е 100% сигурно от нещата, които съм чел и/или си спомням от първите си фенски години. Тиражът на ,,Ези-тура,, официално не е 250 000, но приказките говорят, че е такъв с пиратските копия, а всички знаем колко актуални бяха те на времето и то само за половин цена, цифрата е тази. Естествено, тази ми информация не е потвърдена и може да се тълкуваа като изхвърляне, така е. Камелия тогава имаше същия тираж на ,,Златна рибка,, само дето официално в БМЦ бе най-продаваната за годината, след нея Деси Слава и Глория.

Всички други информации са 100% потвърдени, както успехите на ,,Мъжете...,, и ,,Бели нощи,, във всички класации. Особено за ,,Мъжете...,,!!!! По това време, детския ми мозък бе фен на Кати пИпИрудата, и не можеше да проумее коя е тази Деси Слава, дето 6 списания (3 месеца) не слизаше от първото място. Вече след ,,Бели нощи,, се преориентирах към новия лидер...

 

Що се отнася до позицийте на песните... Аз нямам никаква вина тук, така сте гласували, такъв е ТОПът. И аз не съм доволен Мила моя, мили мой и Птица скитница да са след Завинаги и Лъжа, но няма какво да направя, макар и като цяло точките им да бяха супер близки +/- 80-120. очаквах Птица скитница да е в 5-цата, но не ме огря.

За В друг живот изненадата ми бе още по-голяма. Това може да го проверите и от гласувалите тук, в Рамания, макар и аз да я сложих в моя ТОП към 20-та позиция някъде. Десовите не сме я бутали, така се получи. Това е песен, която все пак ще остане във времето.

Недоволството към Заклевам те няма да го коментирам, всеки с мнението си. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър подбор.

Имам само 2 забележки:

- "Завинаги" е кавър и не е била номинирана за Песен на 2001

Упс! :3fdb8960598fa63e:

Завинаги кавър? Сигурен си? :1000 (1):

 

Да, Деси Слава не е Певица на годината за 2000 на церемонията, получава ,,Най-хитова певица,, и всички знаем защо - защото излезе по майчинство. Сега, в каталога на Пайнер - Изпълнители, е написана като Певица на годината ,,Нов Фолк,, 2000.

Явно извинение, дето на юбилейнните си награди Пайнер написа, че Певица на 2002 била Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има неточности в инфото и малко фенски пристрастия, в което няма лошо - все пак клипа е фенски!!!

 

Можеше и по добра да е подредбата. Грехота е Забрави за мен да не влиза!

 

 

Браво на Жорката за организацията и старанието.

 

Не съм доволен от вота на гласуващите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Упс! :3fdb8960598fa63e:

Завинаги кавър? Сигурен си? :1000 (1):

 

Да, Деси Слава не е Певица на годината за 2000 на церемонията, получава ,,Най-хитова певица,, и всички знаем защо - защото излезе по майчинство. Сега, в каталога на Пайнер - Изпълнители, е написана като Певица на годината ,,Нов Фолк,, 2000.

Явно извинение, дето на юбилейнните си награди Пайнер написа, че Певица на 2002 била Камелия.

Гръцки кавър е. Тя и Следи от сълзи + народната, другите са авторски. Сигурно "Страсти" е била номинирана за Песен. Тя е авторска и беше голям хит тогава.

Едно време НФ припомняха номинациите си през годините, за 2001 се сещам за "Къде си ти", "Бяла роза", "Ако те има" на Еми Стамболова, "Илюзия" на Глория беше включена и явно една на Деса.

 

2000 обаче кърти, 3 песни в категория и трите нейни.

 

Грехота е Забрави за мен да не влиза!

Една от най-харесваните й песни е. Дори есента на 2004 беше 4 седмици №1 в 50-те най, а тогава конкуренцията беше огромна. Песента дори нямаше клип.

Последните години Романтика я наградиха и за Балада на десетилетието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръцки кавър е. Тя и Следи от сълзи + народната, другите са авторски. Сигурно "Страсти" е била номинирана за Песен. Тя е авторска и беше голям хит тогава.

Едно време НФ припомняха номинациите си през годините, за 2001 се сещам за "Къде си ти", "Бяла роза", "Ако те има" на Еми Стамболова, "Илюзия" на Глория беше включена и явно една на Деса.

 

2000 обаче кърти, 3 песни в категория и трите нейни.

Еми, значи тирбушона ми се е объркал! :feminist_en: Ама нали се сещаш, че за една номинация, няма как цяло видео да поправям... Този, който го дразни, да си затвори очите.

Да, и най-интересното бе, че след като прочете номинираните песни, Влади Априлов попита ,,Кой ли ще спечели?,,. Смях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер се е получило! Всички песни от ТОП 5 присъстват и в моя ТОП 5, то поначало си е малко трудничко други да влязат там, все пак точно тези са най-големите емблеми, плюс още 2-3, може би. Изненадан съм от присъствието на "В друг живот" и "В твоите очи", които до последно се чудих дали да включа, защото са твърде нови. Но явно масата хора ги оценява и усеща, че са с потенциала да останат във времето- браво!

 

Благодаря! :1000 (30):

По това време, детския ми мозък бе фен на Кати пИпИрудата, и не можеше да проумее коя е тази Деси Слава, дето 6 списания (3 месеца) не слизаше от първото място. Вече след ,,Бели нощи,, се преориентирах към новия лидер...

Явно доста Десови сме били фенове на други по време на изригването на Деска. :3fdb8960598fa63e: Аз тогава бях на Камелия, а една приятелка постоянно говореше за Десислава и покрай нея и аз постоянно си тананиках хита, който лично според мен е най-големият й- "Мъжете всичко искат". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега да пожелаем на Деската да изкара една яка бърза тупалка за лятото след успешната балада. Много искам пак да е на върха и да се бори подобаващо за Певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега да пожелаем на Деската да изкара една яка бърза тупалка за лятото след успешната балада. Много искам пак да е на върха и да се бори подобаващо за Певица.

Започваме на чистоооооооо всеки път, налиииииии :3fdb8960598fa63e:

 

След силен проект като "В друг живот" нямам очаквания да е дала пари отново за скъп клип, а за скъпа песен по начало не й се дават, те затова повечето са по нейна музика :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

а една приятелка постоянно говореше за Десислава и покрай нея и аз постоянно си тананиках хита, който лично според мен е най-големият й- "Мъжете всичко искат". :1000 (29):

Мда, 2000-та определно бе избухването на Деси Слава, такива хитове, първите места във всички класации бяха нейни, номинацийте за Песен на годината, двете награди за Певица, вторият най-продаван албум... Не вярвам това вече да се повтори, но й го пожелавам, а ще остане в историята на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...