Jump to content



Online: Анелия - Гот ми е


Препоръчани коментари

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента започва със същия семпъл като "Феномен", но е приятна иначе, наистина на моменти напомня на старите песни. Клипът е почти 1:1 със "Стара каравана" - цветовете, настроението, финалните кадри...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Главното, което ми харесва в този проект е това, което и вие сте забелязали- че наистина напомня на старите песни. Някак си музиката и гласът на Анелия са се комбинирали много хубаво. Текста не ми е голям фаворит, а клипът определено напомня на Караваната, но пък си е свеж и готин.

Очертават се над 200 000+ гледания за първото денонощие- струва ми се, че Анелия разби със супер хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

207 000+ гледания за 24 часа :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежо и готино, най-много ми харесва, че тук напомня за старото си аз, както и самия видеоклип. Последните й проекти крещяха "искам да съм номер 1", но не се получи, тук обаче отново си е тя и ще се получи. Браво! Ех, най-сетне 'Калифорния" да срещне кокнкуренция. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

След няколко дни и немалко слушания ми харесва доста повече вече. Изпълнението ми се струваше вяло, но точно тази "измъченост" в пеенето на Анелия ме кефи сега. Много по-добра от "Генерал", която така и не харесах. Радвам се, че кака Ани се върна в играта безусловно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май от всички песни, които излязоха последните дни тази най-много ми хареса. Има нещо наистина, което напомня на старите песни, може би в изпяването.

 

Иначе клипът е приятен, но твърде много напомня на "Стара каравана"

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 301 106 за седмица! :cheers:

 

1 518 314

 

217 k за денонощие ... може би моят чип е сбъркан ... :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна мн да ме кефи песента, особено припевът. Дразня се на изпълнението, но това си е тотален хит. Браво на Анелия след Генерал продължава с нюха си за хитове.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...