Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Знаете ли, кое е смешно в случая??

Деса може да пее, но има спешна нужда от Камелия да я научи как да блести на сцена. Щото блясъка и държанието хич го няма.

 

И след като ,Деса е нещо повече странно как на "Евровизия"беше на 2-ро място

Странно и на "Пей с мен" -не спечели

Даже и "Черешката" не спечели

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Знаете ли, кое е смешно в случая??

Деса може да пее, но има спешна нужда от Камелия да я научи как да блести на сцена. Щото блясъка и държанието хич го няма.

 

И след като ,Деса е нещо повече странно как на "Евровизия"беше на 2-ро място

Странно и на "Пей с мен" -не спечели

Даже и "Черешката" не спечели

 

 

А Кама какво е спечелвала?

Освен МИс Планета и Мис ЧИпровци? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Кама какво е спечелвала?

Освен МИс Планета и Мис ЧИпровци? :whistling:

 

Всичко, което може да се спечели в чалгата по няколко пъти, освен само 1 нещо, защото Митко Пайнера така бе решил от злоба, а и защото шибаше Фатмето. Освен това, мантрите за пеенето и английският на Деса ерозират пред всички в "Като 2 капки простота". Вече и децата знаят, че това също е една голяма лъжа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко, което може да се спечели в чалгата по няколко пъти, освен само 1 нещо, защото Митко Пайнера така бе решил от злоба, а и защото шибаше Фатмето. Освен това, мантрите за пеенето и английският на Деса ерозират пред всички в "Като 2 капки простота". Вече и децата знаят, че това също е една голяма лъжа.

 

Да, видяхме и английския на Кама в Гласът ... :dontknow: Нека дружно се присмеем.

 

Кама нищо няма - цял живот й пробутват втора ръка надградки... Мис Планета... Видеоклип на годината (за който е дала солидно количество пари), даже има Певица на 2002ра, но веднага след като Деса напусна хаха... жалка история.

 

Разбира се, чипровската има и гигахит ... копие на Хабиби... която ме мързи да видя има ли 700к вече, но едва ли. Песента прави по 50к на седмица. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, видяхме и английския на Кама в Гласът ... :dontknow: Нека дружно се присмеем.

 

Кама нищо няма - цял живот й пробутват втора ръка надградки... Мис Планета... Видеоклип на годината (за който е дала солидно количество пари), даже има Певица на 2002ра, но веднага след като Деса напусна хаха... жалка история.

 

Разбира се, чипровската има и гигахит ... копие на Хабиби... която ме мързи да видя има ли 700к вече, но едва ли. Песента прави по 50к на седмица. :dontknow:

 

Камелия никога не е имала претенции, че владее добре и пее добре на английски, за разлика от Деса, за която и тази мантра рухна. Меле, дерзай, Кама си спечили 3 пъти "Песен на годината" и 3 пъти "Албум на годината и десетилетието", защото в тях е имало хитове, които са такива и днес. Не можете да изтриете нищо от бляскавата и кариера и аз ще съм тук дотогава, докато и най-дървените глави им влезе това нещо в тиквите. Смешен си Меле, напълно смешен с включването си тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е дори троловете да погледнат нещата обективно. Днес, в края на март 2017 година, Камелия е най-популярната чалгарка, в национален мащаб. :1000 (19):

Пий си лекарствата.Това, че ти се иска 10 години не значи че е така.За Деса 2016 е като 2002.А за Кама продължава забвението.

 

Хитове се искат Фоксе хитове...Кама няма 1!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пий си лекарствата.Това, че ти се иска 10 години не значи че е така.За Деса 2017 е като 2002.А за Кама продължава забвението.

 

Хитове се искат Фоксе хитове...Кама няма 1!

 

Няма да пия никакви лекарства и няма да ми се говори до края, на "Гласът на България", че има по-актуална и популярна чалгарка от Кама.

 

Поне за 2 месеца ще си затворите устенцата бълващи какво ли не в последните години. Рейтингът е факт - 1 500 000 души я гледат всяка седмица....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Кама пее перфектно сръбски.

 

 

Време е дори троловете да погледнат нещата обективно. Днес, в края на март 2017 година, Камелия е най-популярната чалгарка, в национален мащаб. :1000 (19):

 

Рядко имам желание да пиша каквото и да е, особено в тази тема, но тези редове искрено ме накараха да се посмея.

Благодаря :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо е чудничка.. не знае текстовете на култови сръбски песни, а пеенето е нещо средно между разгонена улична котка на пълнолуние и папагал, който я имитира... "на-на-на-най-на-най-на..." Много е далеч от перфектното. Най-много си личи като до нея има професионални певици. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко имам желание да пиша каквото и да е, особено в тази тема, но тези редове искрено ме накараха да се посмея.

Благодаря :1000 (29):

 

Знам, че е много мъчно на "десовата" агитка, но така стоят нещата през март 2017 година. И каквото и да говорите, това е самата истина. Дерзайте! :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

по скоро каквото и ти да говориш истината е следната:

Кама няма хитове дори и през 2017, а и последното десетилетие

Кама няма никаква изгода от това предаване

Кама не може да пее нито на български, нито на сръбски-тя просто не може да пее

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама си има предостатъчно хитове. На базата на тях има график с участия, който е съпоставим с най-бутаните звезди в Пайнер, с разликата, че не снася 50% и повече на Митака. Кама е най-доходоностната чалгарка в последните 2 години, като е поне 2 пъти по-доходна от Деса в личен план. Кама е атракция, която не залязва. Затова я търсят, затова я харесват, затова я уважават. И като се тегли чертата.... абе злобейте, този път има за какво! Кама сгази Деса и те това е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да Кама взема чисто 2500 лв и няма грам реклама никъде.Има участия колкото да не умре от глад и пее досадилите хитове от 2002.Кама има около 3 хита,незнам къде ги видя безброй.

Деса взема 5000 лв и снася някъв % ,но е в ТОП а и с добра реклама.

та кой е на далавера?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да Кама взема чисто 2500 лв и няма грам реклама никъде.Има участия колкото да не умре от глад и пее досадилите хитове от 2002.Кама има около 3 хита,незнам къде ги видя безброй.

Деса взема 5000 лв и снася някъв % ,но е в ТОП а и с добра реклама.

та кой е на далавера?

 

Промоцията на Кама е 4000, с ДДС 4800 + път = 5000. За банкети 6000, с ДДС + път стават към 7500. Заври си на Деса с`тинките на топло....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да Кама взема чисто 2500 лв и няма грам реклама никъде.Има участия колкото да не умре от глад и пее досадилите хитове от 2002.Кама има около 3 хита,незнам къде ги видя безброй.

Деса взема 5000 лв и снася някъв % ,но е в ТОП а и с добра реклама.

та кой е на далавера?

Вече на жълтите стотинки, които събира от пода Фатмата на Планета Пайнерските клубове ли викате "5000". Леле, това прозвуча изключително злобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...