Jump to content


Откраднат живот


Препоръчани коментари

4bc13b6fbdeaaab2.JPG


„Откраднат живот” е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика, които създават актуалната рамка на сюжета и провокират интереса и емоциите на зрителите.

Млади, талантливи и красиви актьори си партнират с утвърдени имена в сериала. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, наситени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата, която ще държи в напрежение зрителите от различни възрастови групи от първия до последния епизод.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница"

 

Отдаденост? :mf_surrender:

Аз още като почна да тече рекламата се сетих за "Отдаденост". Беше много добър сериал.

 

На мен засега ми е интересно. Като съпоставя с досегашните български сериали, този е страхотен. За пръв път български сериал да ми хареса от първия епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Първите 2 серии на сезон 3 ми се струват много по-силни и реални от тези на сезон 2, там го бяха разбозили тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
От 14.06.2019 г. от 19:00, mrezata каза:

Някой знае ли, дали ще има следващ сезон? 

Мисля, че ще има. Последният сезон не е завършил обобщаващо.... Според мен ще се доразвиват нещата.... Любимият ми БГ СЕРИАЛ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го гледам когато мога. Интересен е и са събрали доста добри актьори. Повечето от тях играят страхотно и почти не се усеща театралничене, а стоят доста естествено. Дано продължи и да го доразвият още по-добре! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много го разводниха и изядоха огромен хейт в последния сезон. Предполагам ще направят последен опит да съживят идеята.

Макар че като гледам Столичани в повече - 10 години бози и продължават да ги гледат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...