Jump to content



Online: Зоя Мутишева - Твоите сини очи


Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не те избират в Гласът на България ( Понеже са българи там и слушат само ЧУЖДА музика ) - отиваш при Оцко и показваш че мноого са се объркали ! Браво !

 

В Гласът на България беше пълно с цигани в последните сезони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е била според мен за княгиня Яни,точно в неин стил е.Би сразила конкуренцията,ако я беше изпяла тя,но сигурно оци като си е тръгнал от пайнер си е взел песента и Яни е плакала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за кой е била песента, но определено от всички издадени песни от компанията на Оцко, тази предизвика най-голям бум.В момента оглавява топ 40 във вбокс, като измести Алисия, Галена, ДесиСлава и Галин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като песента се коментираше тук много онази вечер, днес реших да я сваля и да й дам шанс - е, отново не ме впечатлява. Ужасно много подобен глас и пеене като Даяна, все едно нея слушам; много обработен гласец и ужасни беквокали на припева, няма толкова дразнещи втори гласове на края на фразите.

Явно името й е познато от риалитито и затова има гледания във вбокс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък тази песен я преоткрих. В началото хич не ме впечатли, но след като я засякох няколко пъти по Оцко ТВ и се заслушах много ми хареса ритъма. Текстът не е нищо кой знае какво, но поне не се пее за някакви простотии както в повечето напоследък... Мацката в клипът са я докарали така, че хич да няма едно с едно с реалността(където е мега зле), но поне изглежда нещо различно от старите ни писнали муцуни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...