Jump to content



MasterChef


Препоръчани коментари


<object width="640" height="390"><param name="movie" value="
name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="390"></embed></object>

2110377251.jpg

2110282119.jpg


Тримата големи в кулинарията – Виктор Ангелов, Андре Токев и Петър Михалчев дадоха твърда заявка за предстоящия втори сезон на любимото кулинарно шоу MasterChef, който ще стартира на 01 март по bTV. Зрителите ще станат свидетели на изкуството да създаваш най-добрия вкус, който „пълни очите” и взривява сетивата в понеделник, вторник и сряда от 21:30 часа.

В първите впечатляващи кадри строгото, но справедливо жури формулира различните стратегии, които очакват от гладиаторите на кулинарната арена – да влагат цялото си сърце, да овладеят съвършенството и да освободят въображението си.

Петър, Виктор и Андре обещаха на зрителите на bTV цветни забавления, множество емоции и изненади в подарения ден във високосната 2016 година.

Те разкриха и един от новите елементи в регламента на шоуто – т.нар. „внезапна смърт” – освен при елиминациите, журито ще има право да освобождава участници във всеки етап на състезанието, ако те изменят на професионалното поведение в кухнята. Като пример за недопустими случаи кулинарните експерти посочиха липсата на уважение към продуктите, нехигиенични практики като дълъг маникюр и носене на бижута.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Когато започна първи сезон бях доста предубеден и към участници и към жури. В последствие обаче ме впечатлиха и задържаха вниманието ми.

От този сезон очаквам още повече. Рекламата е много добре направена и очаквам шоуто да е по-раздвижено.

Чакам с нетърпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Браво на Севдето! Много се радвам. От самото начало правеше супер интересни и сложни неща. Много харесвам такива хора - креативни, талантливи, емоционални.

Аман хвалипръцковци като Евгени и Калоян.

Честито, правилният човек спечели! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни коментари във Фейсбук... Много от хората сипят негативи за победата на Севда, заради това, че била ревла и това показвало слабохарактерност....

Аз до сега не съм чул някой да каже напрмер за Тити, че нямал характер...

Други пък ми коментират, как Севда щяла да се справи в истинска кухня... ама не си дават сметка, че онова, което те си представят за истинска кухня не е кварталната кръчма или капанчето за цаца по морето.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни коментари във Фейсбук... Много от хората сипят негативи за победата на Севда, заради това, че била ревла и това показвало слабохарактерност....

Аз до сега не съм чул някой да каже напрмер за Тити, че нямал характер...

Други пък ми коментират, как Севда щяла да се справи в истинска кухня... ама не си дават сметка, че онова, което те си представят за истинска кухня не е кварталната кръчма или капанчето за цаца по морето.... :mf_surrender:

Хората масово не разбират. Аз лично за първи път имам усещането, че правилен човек печели формат тук у нас. Досега все са печелили или някакви жертви, или лигльовци и шутове, или някакви самонадеяни. Севда си готви със страст, не е от "мачкащите", а това, че е чувствителна, супер много ме кефи - на такива хора трябва да се дава шанс, не на темерути. Да не говорим колко компонентни и сложни рецепти, при това авторски, показа. И че чак накрая опита месо, а и преди това го готвеше перфектно, без да пробва. Ами заслужена победа пък, а народът нека си злобее. Българска му работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, тя го заслужаваше и не го казвам мазно, както го каза Евгени накрая :angry: - беше много изкуствен.

Севда изглежда и много добър човек, а това, че е емоционална никога не го е използвала като патрон, защото разчиташе само на готвенето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, тя го заслужаваше и не го казвам мазно, както го каза Евгени накрая :angry: - беше много изкуствен.

Севда изглежда и много добър човек, а това, че е емоционална никога не го е използвала като патрон, защото разчиташе само на готвенето.

Абсолютно. Евгени е много мазен, подъл и нафукан - те затова се подкрепяха с другия темерут Калоян.

Севда на финала само с десерта си го зашемети и прати в нищото. Той с това брауни... пф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Севда, финала беше оспорван, но победителя е само един!

Показа свръх умения и без да опитва от ястията, за което и свалям шапка

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Наистина много интересен и този сезон се очертава. Още не мога да определя точно кои са ми фаворити, но ми се отличават най-много Кралицата Божана, Ася и Цветомир.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...