Jump to content



MasterChef


Препоръчани коментари

Най-накрая Иван си тръгна.

Божана ми направи много лошо впечатление как се ядоса, че Димитър първи се спаси и отиде на полуфинал, а тя втора. Чак пък в такива крайности да изпада.

Роси е голям пич. :1000 (19): Май съм за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Айде чао най-сетне на Иван!

 

Айде, Божи - покажи им как се прави!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божана не я виждам победител. Въпреки, че ми е любимка и я смятам за най -добра.

Все си мисля, че Димитър - противняка ще стане Мастъра...

 

Оставаше това злобно същество да спечели... може налрая да ни скандализират и Росица да победи :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че днес е финалът, даже изтървах първите 20 минути.

Почти съм убеден, че Божана ще спечели. 6-то чувство. :1000 (19):

 

Димитър злобничи дори на финала... ебаси човека, не заслужава наистина!

 

Айде БОЖИ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димитър злобничи дори на финала... ебаси човека, не заслужава наистина!

 

Айде БОЖИ!

Така е, доста злобее като за мъж пред жена. :1000 (29):

Не разбрах много как го направи този таратор, ама приличаше на 3 топки снежанка, както ги сервираха едно време по ресторантите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, доста злобее като за мъж пред жена. :1000 (29):

Не разбрах много как го направи този таратор, ама приличаше на 3 топки снежанка, както ги сервираха едно време по ресторантите. :1000 (29):

 

А да не говорим за гнусно изглеждащите му шотове :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да не говорим за гнусно изглеждащите му шотове :D

Все едно си сипал вода в неизмита чаша от айрян - гнус! Божана го смазва до момента, личи си и от коментарите на журито. И евала, че не му се връзва на тъпите провокации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно си сипал вода в неизмита чаша от айрян - гнус! Божана го смазва до момента, личи си и от коментарите на журито. И евала, че не му се връзва на тъпите провокации.

 

О, да, той го е страх от нея много.. снощи прекали с провокациите, атакуваше я 30 мин нон стоп, докато готви.. ужасен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Кралицата на този сезон! Напълно заслужена победа! Браво, Божи! :ba:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...