Jump to content



MasterChef


Препоръчани коментари

  • Отговори 90
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...

Иван и този доктора с очилата - ОТВРАТИТЕЛНИ!!! Искам да се ОМИТАТ час по-скоро... противни и нелицеприятни същества!

 

Много смотано, че всички в снощния епизод се обърнаха срещу Божана, но така е с лидерите. Тя като един истински представител на зодия Лъв ги размаза всичките, за пореден път. ПОБЕДИТЕЛ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът вчера беше жесток. Божана малко ме дразнеше, но вчера ме впечатли. Истински боец.Талантлива, креативна, надъхана и дръзка. Но едва ли ще спечели. Има черти в характера, заради които според мен журито няма да я изкара до финал. Не е отборен играч, което е от водещо значение за един Шеф готвач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът вчера беше жесток. Божана малко ме дразнеше, но вчера ме впечатли. Истински боец.Талантлива, креативна, надъхана и дръзка. Но едва ли ще спечели. Има черти в характера, заради които според мен журито няма да я изкара до финал. Не е отборен играч, което е от водещо значение за един Шеф готвач.

 

Повечето участници този сезон са много подмолни и долни.. в миналия не беше така. Тук искат победа с цената на всичко, акатакуват като ненормални силните и се опитват с някакви жалки психически атаки да ги разконцентрират. Определено се открояват Божана, Ася, Теодора и Цветомир. Според мен те ще са на сигурен финал.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да върнат Карина, жалко.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да върнат Карина, жалко.

И аз така, тая дето я върнаха е глуповата и има селско поведение, чак по-добра от Карина да е, едва ли. Най-вероятно ще си тръгне много скоро, слабичка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така, тая дето я върнаха е глуповата и има селско поведение, чак по-добра от Карина да е, едва ли. Най-вероятно ще си тръгне много скоро, слабичка е.

И миналия сезон върнаха един и стигна до финал. Това с връщането е глупаво.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тая дето предложи ПЯСЪК.. шефовете останаха потресени :roll1: Дори не им трябваше минута, за да обсъдят...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше виновна тя, а онзи шантавият. Най-антипатични са ми Иван и тази малката, дето учила право.

 

О, да.. това ѝ беше огромна грешка, горката. На мен най-анти също ми е Иван, както и Димитър и Куку. Ужасни!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Димитър е малко бот, но готви добре според мен. Иначе Куку си е образ голям.

На финала искам Божана, Димитър и мамето. Божана е страшна хубавица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Димитър е малко бот, но готви добре според мен. Иначе Куку си е образ голям.

На финала искам Божана, Димитър и мамето. Божана е страшна хубавица.

 

Да и аз ги виждам на финал + Цветомир. Много са силни.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

УЖАС! Смахнатият и дразнещ Куку със значка.... на Кралицата Божана и беше на КОСЪМ...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за Божана. Истинска машина е , а и мозък има. Самочувствието не и е твърде голямо, въпреки обвиненията в такова. А и да е било, оправдано е и не веднъж го доказа.

Цецо за мен е твърде прехвален и там от участниците и от феновете съответно. В повечето игри за мен не се справя.

 

От Варна момчето охрана се оказа изненада за мен и образът мму в очите ми претърпя метаморфоза на 180 градуса. Много потенциален и кадърен кадър.

 

Тойката ми се запълва от бабето, познато като Мамето. Рядкост е при възрастните кулинари да са толкова осъвременени и подлежащи на пречупване. Топ е отвсякъде. Може би с най реалните заслуги за победител...след Божана :Р

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куку и Пешо са моите предпочитания сред мъжете. Освен като кулинарни способности изпъкват и с др качества. Цветомир за мен е на ниво Константин. Само Тонката е по зле и от двамата. Дядо Ви Иван много се изхвърля. Двамата с Димитър са нужното зло във всеки сезон. НетърпимИ и арогантни, а и двамата с мн пропуски и никаква самокритика

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...