Jump to content



MasterChef


Препоръчани коментари

Светлана с цел си избра Тонката,знеше,че ще направи нещо откачено и няма да допадне не журито.Тя не искала да и се дава втори шанс,но са я задължили. Виктор обърна чинията й,но не го излъчиха.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 90
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ужасен е Куку, Веселина е потрес, наистина.. излишно връщане.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но Веселина докога ще я спасяват? Антон беше 10 пъти по-добър и колоритен от нея.. ебаси никаквицата. Айде марш вече.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне Куку си ползва значката и вече всичко си е чисто..

 

Имам чувството, че Божана с всеки епизод става все по-силна.. истинска фурия е това момиче!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да - Росица е майсторка в плейтването, тя направо рисува в чинията - кралица. Но откъм кулинарни умения, няма по-голям експирементатор от Божана при момичетата (дори и момчетата).

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Цецо беше мноого по-силен от Виктория... не може на база само на 1 ястие да гонят, идва ми нечестно това.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктория или Иван ще са следващите. А Роси много ми се издигна, в началото не я харесвах.

За Божана малко започвам да се колебая дали е готова за победител.

Страшно предаване, харесва ми повече от всички риалита, правени някога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е уредено.

 

Няма как да е уредено. Хората дават всичко от себе си и готвят в реално време, същото е и за оценяването.

 

Просто ми е малко тъпо, че не се гледат примерно предишните представяния, а само това, което предложат на Елиминациите.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...