Jump to content



Online: Джена - Всичко знаеш


Препоръчани коментари

Между другото не знам какво им става като са влюбени, но правят глупости в професионален план - ето с Джена сега, Преслава като беше с Бирмата беше изпаднала в дупка и се направи руса. Трагедия! :mf_surrender: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много, много слабо.Само видеото е хубаво.

Толкова ''суха'' музика, такъв блудкав текст и за капак ''невероятната'' й орнаментика - безценно :mf_surrender:

 

p.s.Това е Джена ..не бъди като нея :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа ми харесва, но до там.Чудя се въобще дали да я тегля, защото не бях чувал толкова скучна песен от Джена.Явно наистина, на някой любовта не им влияе добре на работата.

..ииии само да допълня, за тези, които дават пример с ""хита"" "Ти къде беше" - и до ден днешен не я понасям тая песен и смятам, че стана известна само заради смешките във фейсбук, но пък за сметка на това "Всичко знаеш" е още по-зле и от нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен просто е решила да се прави на много музикална пред Канарите, нали тия мазнотии минават за музика и просто се подмазва, иска да е добра снаха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82

 

Всичко знаеш - кога съм бясна,

кога празнувам.

Всичко знаеш - пред тебе няма да се преструвам. х2

 

Теб те лъгаха, поне колкото мен до сега,

и в очите ти казаха: "Няма истинска жена"!

И с мен беше така, всеки следващ ме съсипа,

но с теб не е така - настръхвам щом те видя.

 

Припев:

Всичко знаеш - кога съм бясна,

кога празнувам.

Всичко знаеш - пред тебе няма да се преструвам. х2

 

Душата ми те иска и твоята ме иска,

и да не упрекват и да не намекват.

Красива се събуждам и само в теб се гушкам,

мисля, че е време всички да го знаят.

 

Всичко знаеш - кога съм бясна,

кога празнувам.

Всичко знаеш - пред тебе няма да се преструвам. х4

 

Мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втора песен на Джена за последната година, която всички хранят, а на мен ми харесва. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа това ще е голям хит ! Браво много е добра песента , ударна е . Много добре се е справила , това е най-добрия и клип . Разби ги Дженчето !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива, но текстът е зле. По принцип нейните песни винаги са ме кефели заради готините фрази, особено по-драматичните. Предната песен и сега тази обаче много смъкнаха нивото. Припевът е абсолютна боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и най-долнопробния боклук да пусне, няма как да излезе от топа, повярвай ми.

 

Там болката е, че Фатмака с когото и да направи дует, никога няма и да припари близо до топа! :whistling:

 

Какво е станало с тази песен ? Аз никъде не съм я чувал .... Щом си доволен от такива хитове нека все така да те радва с песни като тази, лятната й и сърцето и. Добре, че има стари хитове, че е на ниво Жулиета от година.

 

ЧЕ кой си ти, по дяволите, и показваш ли си носа от мишата дупка, че да знаеш къде и по колко са я пускали?! Аман от такива смешковци...

 

 

Песента е готина - готина музика, модерен аранжимент, приятен текст, нотка чалга и супер лирично изпълнение! Липсва обаче новаторското наистина, по скоро се връща към "Да се влюбя, не допускам", която за мен лично е страхотна песен! Нейната сила са имено такива парчета - мазнички с нежно изпълнение! На ниво "Ти къде беше" ще е като хитовост според мен, но нищо чудно и да има по - голям успех! Малко забоксуват Пайнерките нещо, първо Преса и Фики се издъниха с дуета си; Галена супер слабо с "Една жена"; ега и Джена с нищо нечувано...

 

 

Клипът обаче на много добро ниво този път, нещо, което при нея в последно време става сила! Доста добра операторска работа, картината е страхотна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втора песен на Джена за последната година, която всички хранят, а на мен ми харесва. :1000 (29):

 

Джена винаги са я хейтвали тук, завистливците! После обаче реват като я слушат по дискотеките през половин час! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозноо? Твой е текста? Текстописците да завиждат.

 

Зайката искаше текста и й го дадох.Може ти да си го написал де.

 

Не се прави на интересен, знаеш, че говоря за това, че аз съм го написал в сайта за текстове. Но явно не съм разбрал, какво си имал точно в предвид, sorry.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втора песен на Джена за последната година, която всички хранят, а на мен ми харесва. :1000 (29):

 

И аз така!

 

Супер е парчето, в стил Теди Александрова, но носещо и почерка на Джена. Добре разнообразява тази година.

Според мен ще стане хит, подценявате я като Ти къде беше.

Текстът ми идва тъп, всичко останало е яко. Мазнотията сякаш я свири Борил и си копира сам един кючек. :D Почти едно към едно е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що така? На мен пък ми хареса. Хубав ритъм и музика, малко мазните отсвири не са ми по вкуса, но не болка за умиране. Лек, приятен, запеваем текст. Джена ми е много хубава тук. Такава модерна ми е много приятно да я виждам... От клипа бях приятно изненадан! Мисля, че вечер много ще се избухва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този на барабаните не е ли новият й , че не го хващам хубаво?

 

Наско Стоев е. То си личи, че песента е за него.

А и двамата във фейса си са си споделили песента и Наско писал, че обича Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско Стоев е. То си личи, че песента е за него.

А и двамата във фейса си са си споделили песента и Наско писал, че обича Джена.

Ами личи си и по текст и по видео. Кадрите с двойките са доста романтични и истински.

Много хубав клип, много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...