Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Какво по дяволите търсят дует Ритон в първия ред?! Цирка е пълен! :1000 (27):

Подкрепят Пресиета. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава обаче е прекрасна, никога не е била по-красива. Пълна промяна има при нея откъм визия, направо съм с отворена уста. На фона й всички останали изглеждат като абитуриентки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли си мисля, че Преслава доста се старае да изглежда като Галена. На моменти ми е 1:1 с нея та чак ги бъркам. Откакто Галена почна в последните 2-3 години да си прави едни операции и лицето и да се издължи ми прави впечетление, че и Преслава почна да добива същата физиономия. А сега на наградите все едно гледам Галена не си спомням коя година беше с една сива рокля мисля беше. Прическата същата, роклята подобна..

Иначе за наградите според мен баладата си беше за Коцето, а албум определено за Глория.. изпипан, различен, харесван и слушан. И видеоклип за Галена. Мое мнение.

А Преслава не знам какви претенции има за певица за 2015-та.. като даже не си пее песните защото много хитови де :) Все пак взема награда за певица на 2015, а не на отминали стари години. Тъпотия общо взето

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава обаче е прекрасна, никога не е била по-красива. Пълна промяна има при нея откъм визия, направо съм с отворена уста. На фона й всички останали изглеждат като абитуриентки.

Епа, то всички хубави певици ги няма вече...Коя да изпъкне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на Мара е скандална наградата. За Преслава скандалното е не конкретната статуетка, която взе, а че беше ясно още, когато се обявиха категориите, че е абонирана да вземе една от "големите награди". При недублиран Идол трите награди трябваше да бъдат разпределени между Галя, Фикрет и Галин.

На принципа "За всекиго по нещо" Песен стана тази повърня. Но не може да се каже, че е незаслужена тази награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет, виждам, че знаете някои от наградите по - добре от мен. Аз закъснях, влезнах когато Джулия пееше. Разкошна е. Сега ще споделя общите си впечатления. Бях със две момчета от форума, просто стояхме заедно и си коментирахме.

 

1. Емилия ги размаза във вокално отношение. Дори си обърка текста и го изпя това в стил Лили Иванова. Залата просто гръмна.

 

2. Много се викаше на "Стара каравана", "Чалга пеперудки" и "Парата".

 

Всички бяхме с покани, моите бяха от ДесиСлава. Галин, понеже е знаел, че ще завършва е раздал близо 100, имаше огромна агитка на него и на Фики. Бяхме около 500 човечета със изпълнителите, гостите и агитките. Накрая дойде и агитката на Преслава, с малко закъснение и започна да я скандира. Преди това на номинациите, ще видите ако има любителски клипчета, "На тебе не отказвам" беше най - слабо отразяваната песен след тези на Глория и Ивана. Фики, Галин, Галена, Джена, Емилия, Теда я разбиха набедената за хит песен. И понеже не е хит, Преслава не я изпя, тя си знае, че е балон. Много слаба Преслава, освен когато взе певица. За мен, можеше да остави наградата на Емилия, не й трябваше. Галена не мисля, че я заслужава, но можеше да вземе верно клип и песен. Тези наградите артистизъм и идол са чекия, имат стойност на употрябявана дамска превръзка.

 

Глория както ви бях казал не взе нищо, казах ви го още преди три седмици, но не вярвахте. Тя май напуска Пайнер вече и е време, тук се видя, че няма интерес към чалгата извън заведенията. Анелия беше в средата по прием и пя на плейбек "Генерал". Галин си изпя баладата, нищо не ми е останало в главата и завърши с Деси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-учтиво и възпитано обясних на Мария в страницата й във ФБ, че всъщност статуетката не й принадлежи... и тя взе че ми изтри коментара та чак ме блокира след това... сигурно съм я засегнал сериозно.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Устата е доста изненадан като се оказва, че Галена я няма и казва дано да е основателна причината. Финтирала ги е в последния момент, евала!

 

 

Галин май е на живо тоя път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Права е Галена, и добре е направила да не отиде, но нека не омаловажаваме факта, че взе доста награди като цяло и то - всички заслужени!

Да, аз също смятам,че Преслава НЕ е имала достатъчно силна година и присъствие, за да е Певица на годината. Визирайки предни нейни успешни години, дори самата тя трябва да има гордост и да спре да ламти за награди. Така както Ивана спря. Галена заслужава и е Певицата Номер 1 на чалга жанра към днешна дата.

 

По отношение на албум - казаха, че ще покажат бройки на продадени албуми ... Мара изкара няколко силни кавъра - знае ли човек, може да е имало интерес.

 

Радвам се, за Галин - заслужаваше голяма награда. Знаем,че и Фики е нахален с връзките на баща си, но на Галински му ходи да е Идол - наред с хитовете си, той прокара и ново свежо присъствие и поведение в чалгата, свеж, непринуден, искрен, не парадиращ с нищо. Евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин си изпя баладата, нищо не ми е останало в главата и завърши с Деси.

Радвам се, че Деси и Галин даже са закривали. Чакам с интерес да чуя баладата на Гальо, крайно време беше. А Деса кога ли ще пуска нейната... не се знае... :helpsmilie:

Между другото, защо никой не отбелязва, че този път концертът като по чудо е бил с нормално времетраене? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Glamdring, благодаря. Кефя се, че Емилия успява да запази себе си и да покаже класата си насред тая джунгла без да й пука. Истинска певица с истински награди. Никога няма да спра да я уважавам за това. Голяма! Много искам да чуя изпълнението й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия :mf_surrender: :mf_surrender:

 

... всъщност най-добре АМА ИЗОБЩО да не говориш, ама това е отделна тема!

 

П.С. Почти съм убеден, че това "Браво!" идва от устата на Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет, виждам, че знаете някои от наградите по - добре от мен. Аз закъснях, влезнах когато Джулия пееше. Разкошна е. Сега ще споделя общите си впечатления. Бях със две момчета от форума, просто стояхме заедно и си коментирахме.

 

1. Емилия ги размаза във вокално отношение. Дори си обърка текста и го изпя това в стил Лили Иванова. Залата просто гръмна.

 

2. Много се викаше на "Стара каравана", "Чалга пеперудки" и "Парата".

 

Всички бяхме с покани, моите бяха от ДесиСлава. Галин, понеже е знаел, че ще завършва е раздал близо 100, имаше огромна агитка на него и на Фики. Бяхме около 500 човечета със изпълнителите, гостите и агитките. Накрая дойде и агитката на Преслава, с малко закъснение и започна да я скандира. Преди това на номинациите, ще видите ако има любителски клипчета, "На тебе не отказвам" беше най - слабо отразяваната песен след тези на Глория и Ивана. Фики, Галин, Галена, Джена, Емилия, Теда я разбиха набедената за хит песен. И понеже не е хит, Преслава не я изпя, тя си знае, че е балон. Много слаба Преслава, освен когато взе певица. За мен, можеше да остави наградата на Емилия, не й трябваше. Галена не мисля, че я заслужава, но можеше да вземе верно клип и песен. Тези наградите артистизъм и идол са чекия, имат стойност на употрябявана дамска превръзка.

 

Глория както ви бях казал не взе нищо, казах ви го още преди три седмици, но не вярвахте. Тя май напуска Пайнер вече и е време, тук се видя, че няма интерес към чалгата извън заведенията. Анелия беше в средата по прием и пя на плейбек "Генерал". Галин си изпя баладата, нищо не ми е останало в главата и завърши с Деси.

Имам въпрос: На последния припев на "Моето слабо място", Преслава подаде ли на публиката? :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...