Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да бяха разделили Балада, вместо да стават такива скандали с Кокаина....

Мен ми е интересен случаят с Галена.

Никой друг не е взимал 5 награди.... Какво недоволства?

 

Там проблемът е друг, но ми интересно оправданието какво ще е . :1000 (29): :1000 (30):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха, при Оцко малко не го виждам, ама да видим. Коцето не е идол, Галин е модерният, няма за какво да се сърди. И за Певец няма право да претендира, просто защото не пее. Иначе трябваше да му дадат балада, ама предполагам, че сам я е отказал като няма нищо от големите за него.

 

Мислиш, че Кокаинчо не може да се продуцира сам? :whistling: Дайте по-сериозно, защото снощи е имало голямо пазаруване, в последния момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там проблемът е друг, но ми интересно оправданието какво ще е . :1000 (29): :1000 (30):

 

Кажи какъв е проблемът. Дали и там не е сменена наградата за Певица в последния момент?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересен случаят с Галена.

Никой друг не е взимал 5 награди.... Какво недоволства?

 

Е поне да и дадоха албум,клип и идол а не да и замазват очите с измислени награди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има още по-голяма, защото Константин май казва бай, бай, а участията на Пайнер в клубовете му струват към 1 000 000 годишно проход за Пайнер. :g2:

 

Той едва ли ще спре да ги кани, все пак ако има конфликт, той е с фирмата, не с колегите си или поне не с всичките. А и има изпълнители, които привличат много интерес, едва ли в това ще се намеси лично отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена даже е с малко повече участия от официално обявените, хонорарът им е сходен. Хитовете разбира се, че са супер важни, как няма да е важно кой изпълнител е бил най-слушаният?!?! И именно за цялостно представяне през цялата година, Преслава до септември какво направи?

 

Казах това е награда за ЦЯЛОСТНО представяне...Галена взе своята за ИДОЛ, клип и какво още там. Преслава е най-коментираната, търсена, масово одобрявана певица и през 2015 г. Галена винаги е била спорна, та тя не може да изпее на живо една песен, каква певица на годината? Дори нямаше хит като хаваната...айде стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш, че Кокаинчо не може да се продуцира сам? :whistling: Дайте по-сериозно, защото снощи е имало голямо пазаруване, в последния момент.

 

Точно така.

 

Галин сега съвсем ще си мечтае за участие в Plazza Dance Center. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха разделили Балада, вместо да стават такива скандали с Кокаина....

Мен ми е интересен случаят с Галена.

Никой друг не е взимал 5 награди.... Какво недоволства?

Най-много заслужаваше "Певица на годината"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той едва ли ще спре да ги кани, все пак ако има конфликт, той е с фирмата, не с колегите си или поне не с всичките. А и има изпълнители, които привличат много интерес, едва ли в това ще се намеси лично отношение.

 

И какво общо имат колегите, с мениджърската дейност на Пайнер? Какви са те в цялата схема освен стока за изкарване на пари от фирмата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш, че Кокаинчо не може да се продуцира сам? :whistling: Дайте по-сериозно, защото снощи е имало голямо пазаруване, в последния момент.

 

 

Сам ще се оправя той, да, не го мисля него. Ти друго предварително инфо ли имаше за наградите? За мен купени са 2 награди - Мара и Цура. Преслава, колкото и да не заслужава според мен, за шефа си е номер 1 по приходи, а и нямаше някоя, която да изпъкне през 2015, така че там по навик й я дават. Всичко друго раздадено е резонно и очаквано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така.

 

Галин сега съвсем ще си мечтае за участие в Plazza Dance Center. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Той и без това не го канише, май само веднъж.

 

Само Кали е пяла с музиканти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И без това от доста време се знае, че Константин, Джена, а може би и Райна отиват скоро при Оцко. Нищо ново под слънцето! :)

Снахичката не я виждам аут от Пайнера скоро :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...