Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Простете моето невежество! :P

Обаче как се разчита това? Кое място ни дават? ;д

4-то за сега.

 

Следя ги откакто ни е излезе песента.

Преди седмица редувахме 9 и 10-то място.

Вчера стъпихме на 6-то, а преди час/две ударихме четвърто място.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

4-то за сега.

 

Следя ги откакто ни е излезе песента.

Преди седмица редувахме 9 и 10-то място.

Вчера стъпихме на 6-то, а преди час/две ударихме четвърто място.

Значи има време още малко да качим! :)) Дано. Русия ли я водят първа, така като гледам. Песента им не е лоша ама ми звучи прекалено типична вече за Евровизия. Вместо да разнообразят ако спечели този ще тъпчат стилово на едно място. Трябва развитие

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че тази година на Евровизия ще има изненада. И тя ще е България. Очаквам да сме в ТОП 3. Ако БНТ беше отделила повече финанси и по голяма реклама без проблем можехме да спечелим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хвърлих едно ухо на тазгодишните песни, за да видя за какво иде реч и въобще не съм впечатлен. Чудя това ли е глобалната мода и как може да се харесват такива блудкави и безлични песни. Може пък и в мен да е проблемът, че съм настроен по към балканските ритми. :D "Soldiers of love" ми направи някакво впечатление, но едва ли има някакви шансове.

Иначе от Евровизия си имам мегалюбими песни в лицето на "My number one" (победителят от 2005 :ba: ) и "Always" на Arash. От последните години едни от любимците ми са "Aphrodisiac" и "Mandinga". Защо не участват с такива песни, защоооо? :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

^ Защото са супер пошли и елементарни чалгии и ги пеят само бездарници. Радвам се, че мина модата на чалгата в Евровизия, всяка година пробутваха Гърция и Турция в топ 10 с тези простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло повечето са разочаровани от представянето му, не само защото идеята си е яко чопната от Монс, ами и че просто е леко безсмислено и претруфено. Има клипче на цялата репетиция

(предполагам скоро ще го изтрият) и макар че и аз, колкото и да не понасям песента, останах впечатлен, към края на песента ми дойде too much всичко - няма концепция, само някакви идеи, направени една след друга. Даже при Монс, че и при Грета тази година, има някаква история, която се разказва с екраните, и interaction-а с тях е само в някои части на песента. Като цяло след днес всички са на мнение, че Русия няма да победи тази година. Аз лично не очаквах чак такава радикална промяна в настроенията (може би просто защото още отначало не разбирам как може тази песен да се харесва), ама ето на - даже и тези, които бяха на мнение, че Русия със сигурност побеждава, вече не мислят така.

 

Иначе големият победител от днешните репетиции, е Армения. Всички са изключително впечатлени от Ивета. Изглежда ще има холограми на сцената, и също всички смятат, че заснемането и хореографията са на изключително високо ниво. За вокалите беше ясно, че ще са брутално яки, ама тя пък наистина е бетон на живо. Мисля, че и на мен вече ми е №1 и със сигурност ще гласувам за нея на 14-ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и шоу да напрваи руснакът, колкото и педали да гласуват за него - ПЕСНЬОВКАТА МУ СИ ОСТАВА ТЪП СТАРОМОДЕН БЪЛВОЧ И НИКОГА НЕ БИХ СЛУШАЛ ТАКЪВ ЛОКУМ ПО МОЕ СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Панамера, слушай си Яница, не коментирай руский клас!

 

Песента му е много мелодична и хубава, представянето е различно и не е крадено нищо от Монс, Сергей винаги е зрелищен на сцената. Иначе аз от самото начало мисля, че няма да спечели. Иначе за Ивета от Армения - сетиха се те, аз от самото начало харесах нея и песента, истинска дива и сигурен топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница няма нищо общо с темата на разговора. Нито е представителна извадка за музиката, която слушам. Песента на Сергей е старомодна и лигава. Слушали сме я хиляди пъти и прилича на някое забравено демо на немска шлагенрна песньовка от края на 80те. Сценичното представяне пък е супер неоригинално и единственото, което бута песента нагоре е славата и външния вид на Сергей. Тази песен е описва перфектно причината защо толкова много хора не харесват самия конкурс Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да намери клипче от първата им репетиция? Преди качваха някъде. Сега поли е качила само снимка. Не мога да изразя мнение от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз намерих нещо. Май ще е интересно представянето.

 

 

 

И тук след 1:30

 

 

 

Белите неща от дрехата светят, май доста са се постарали тая година и съм сигурен, че ще сме в топ 5. Честно казано даже като победител ми изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ми...не ми харесва нито костюмът й, нито хореографията... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Повече шоу трябваше... Например сега ми хрумва, когато казва "They will never bring us down" на "down" с някакви въжета да я вдигнат нагоре. Някакви визуални ефекти, а-у. То само с глас и хореография не се печели Евровизия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече шоу трябваше... Например сега ми хрумва, когато казва "They will never bring us down" на "down" с някакви въжета да я вдигнат нагоре. Някакви визуални ефекти, а-у. То само с глас и хореография не се печели Евровизия...

 

Ми накрая с мултимедията и балета може да е ок, но от видяното до тук не съм очарован...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз поначало щях да ви казвам да нямате някакви огромни очаквания. Тука чета топ 3 и какво ли не. Нека първо да се класираме на финал (което мисля, че този път ще стане) и после да видим. Аз лично предричам около 15-то място, което пак ще е супер.

 

А след като Франция и Русия разочароваха с репетиции, май догодина ще ходим в Украйна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам някакво бясно усещане, че ще минем на финал и там ще имаме доста добро класиране.

 

Малко бях скептичен и аз към представянето ни, но мисля, че на телевизор Поли ще изглежда впечатляващо.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли работи с много силен екип и цялото въздействие ще е в заснемането. Сигурен съм, че са се постарали много и ще сме ефектни и отличаващи се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам идея защо, но мисля, че дори ще спечелим.Увереността на Поли, това, че участва за 2ри път... не знам. Колкото до репетицията, не изглежда впечатляващо, но предполагам, чрез заснемането ще го направят да е wow.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С този раздърпан костюм? И като светнат луминисцентните лампи става такава евтиния... Прилича на регулировчик!

И този танц нещо не ми допада с това чекнене. По-добре е разбира се от онова мятане, което правеше по време на представянето на песента де, но пак не ми стои добре.

Пеенето ми хареса вече. Няма да има проблем според мен на концерта.

Пожелавам успех и ще се радвам на едно доволно представяне. Поли винаги ми е била симпатична,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...