Jump to content



Online: Ивана - Благодаря ти, Господи


Препоръчани коментари

Честно казано въобще не ми седи тежко и е доста изкуствена. Тази история за Бог и стъпките за първи път я чух от Митко във "Фермата", та въобще не ми въздейства изпято от Ивана, а сякаш стана модерен тоя разказ и дай сега да го възпеем ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Зрителите на “Планета” и “Планета HD ще могат да видят и още една версия на песента “Благодаря ти, Господи” и в празничната програма “Една нощ в Приказките”, която ще бъде излъчена на 24 декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нещо комбинацията от музиката и речитативът, начинът, по който ги изговаря нещата, ритъмът.. след втората минута и половина вече ме докараха до бурен смях, не мога да обясня защо точно, но е така. Не ми е достатъчно убедително, иначе браво наистина за старанието, но като я сравня с нейната песен "Отче мой", която е неописуемо докосваща, и кво да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-малко ми хареса тази песен. Много изкуствено ми идва, като някой говори/пее за обичта си към бог. Абсурдно е.

И на мен не ми харесва. Дори изпълнението на Ивана не е на ниво. Не зная защо е решила да пее само този тип песни, но е много трудно слушаема. На изпълнител с нейният глас не му тичат песни от този тип. Как не се сети да направи нещо ала "Стара История" или "Ти и той". Последните й песни са потрес. Веднага правя паралел с песните на Глория и Камелия, които макар леко тромави са приятни, на Ивана поне за мен са неслушаеми. Единствената й песен от тази година, която е добра и със силно послание е "Ало, мамо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам, че повечето тука сте малоумни. :mf_surrender:

Песента е невероятна, изпята по възможно най-въздействащия начин.Голяма Ивана!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...