Jump to content



Митко Димитров: Ако Оцко реши да действа против правилата, няма да е в негов интерес


Препоръчани коментари

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Би трябвало да сме гледали всички как си изпълнява обещанията "звездата" на Господари на ефира ;)

 

Така че въпросния скан ше го видим, ама друг път ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Принципите на работа се договарят и приемат двустранно. Не желая да ги коментирам, поради взаимно приетите изисквания за конфиденциалност. Тя явно е забравила годините, когато „Пайнер” плащаше всичко, докато, по нейна инициатива, не променихме правилата.

 

 

Ахаааа, нещо познато?? Нещо за което намеквам от много време? :whistling: Виждате ли къде е гнилата ябълка.. :whistling: Много бързо се забравя, как идваш от село с 2 лева в джоба, правят те звезда, плащат ти всичко години наред, оставаш на най-висок процент, правиш си каквото искаш, самата ти искаш нещата да се променят и да бъдеш съпродуцент а после ревеш срещу ръката която те е хранила..? :whistling:

 

Не е ли жалко да ревеш, че трябва и ти да плащаш, а в същото време ти да си от първите които искат да се наложи тая практика във фирмата?

Дали сме забравили и друг случай в който Кама беше молила "Престъпно е" да се върти, "повече от на другите по Планета", докато тя се оплакваше, че някой хора били толерирани...Лицемерие или? :whistling:

 

Дали добре или не да си в Пайнер, аз няма да коментирам, мисля, че всеки го вижда..

-Какво се случва с напусналите след Пайнер до сега?

-Какво се случва при конкурентите на Пайнер?

 

Тези два въпроса и нещата са ясни..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би трябвало да сме гледали всички как си изпълнява обещанията "звездата" на Господари на ефира ;)

 

Така че въпросния скан ше го видим, ама друг път ....

 

Аз затова на Славчо от поне 7-8 години му нямам вяра и на 1 дума. Той си е патологичен лъжец. Показа ни го в ефир дори. Но той не е критерий за нищо и никога не е бил. Дребна душица, която се радва на огризки от чужда маса. Иначе, ако трябва да коментираме това, което правихме на предните страници в тази тема можем да споменем само, че пенсионера за пореден път изрева срещу кой ли не в чалгата, но странно как пропусна любимата си фраза, че всички си правели PR с него. Сигурно е щото никой не го е коментирал този път и нема нерви, че не го е направил.

 

Абе щом ще върти циганите на Крум Крумов по Планета ни е ясен колко е пропаднал, след като се направи на голям мъж, че не можело Кама да се върти повече пъти по телевизията му дори срещу допълнително заплащане от нея. Виж как за година време пенсионера се самозабива сам, без никой да го е карал да го прави. Вече и на врабчетата е ясно, че просто рекетираше Кама да си промени договора. Същото в момента прави и с Глория. Всичко останало е вятър и мъгла от приказките му....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва с напусналите от Димитровградския кокошарник ли? Ами скъсват се от участия явно, щом Андреа има пълен график, и то не уреден от "монополиста" и кеширан година предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако0 ти приложа до края на месеца списание Мистерия+ и Кой от 2003година, в които Камелия говори за напускане, ще се мирясаш ли, ще се извиниш ли, че твърдиш нещо, с което видно не си запознат, колкото мен. Имам достатъчно богат архив от списания в Шумен. Като се прибера с най-голямо удоволствие ще те линчувам публично с истината - и така докато станеш човек.

 

ДесиСлава както казах никъд не споменава името на Камелия. То се подразбира.

 

И кои правила не спазва Пайнера точно? Бъди конкретен. Щом никпоя не го е осъдила досега, значи си ги спазва изкл. добре

 

Факт е , че Камелия 2003 година щеше не да напусне, а да бъде изгонена буквално от Пайнер мюзик. Даже беше водила преговори с Атлантик мюзик тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е , че Камелия 2003 година щеше не да напусне, а да бъде изгонена буквално от Пайнер мюзик. Даже беше водила преговори с Атлантик мюзик тогава.

 

 

:lol: :lol: :lol: Тая ще излезе по жалко от колкото мислехме... На нея, Емануела и Кали никога и за нищо не трябва да се вярва. Това са един тип жени-интригантки, на които винаги, някой е виновен!

 

Но едно не е честно спрямо другите изпълнители..Защо Кама е взимала 75%, а въпреки това беше галеницата на Пайнер!! Не смятам, че е честно заради наглостта на някаква, други да бъдат ощетени..Определено е играла сечено и на Пайнер и на колежките си. От както знам името Камелия, винаги е била скаран с някой..Беше й проблем Глория, после Гергана, Пайнер, после Деси Слава, Ивана, след това Преслава, Галена, Андреа...Нов Фолк, ТВ 7...Тая жена си върви с проблеми и интриги навсякъде..И малоумен да си, ще видиш, че Камелия където е била, там е имала проблеми! Все си мисля, че Пайнер много спечелиха като изхвърлиха Кама и не се съгласиха да промени договора си миналата година, дори не пожелаха да я въртят срещу пари, представям си с какво желание са се отървали от нея! Излючително зла енергия..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol: Тая ще излезе по жалко от колкото мислехме... На нея, Емануела и Кали никога и за нищо не трябва да се вярва. Това са един тип жени-интригантки, на които винаги, някой е виновен!

 

Но едно не е честно спрямо другите изпълнители..Защо Кама е взимала 75%, а въпреки това беше галеницата на Пайнер!! Не смятам, че е честно заради наглостта на някаква, други да бъдат ощетени..Определено е играла сечено и на Пайнер и на колежките си. От както знам името Камелия, винаги е била скаран с някой..Беше й проблем Глория, после Гергана, Пайнер, после Деси Слава, Ивана, след това Преслава, Галена, Андреа...Нов Фолк, ТВ 7...Тая жена си върви с проблеми и интриги навсякъде..И малоумен да си, ще видиш, че Камелия където е била, там е имала проблеми! Все си мисля, че Пайнер много спечелиха като изхвърлиха Кама и не се съгласиха да промени договора си миналата година, дори не пожелаха да я въртят срещу пари, представям си с какво желание са се отървали от нея! Излючително зла енергия..;)

 

Напротив, Камелия никаква галеница на Пайнер не е била през последните години, просто клубовете я искаха, защото за там е перфектна. А и сега продължават да я искат. А договорните отношения с подробности си ги знаят само те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е , че Камелия 2003 година щеше не да напусне, а да бъде изгонена буквално от Пайнер мюзик. Даже беше водила преговори с Атлантик мюзик тогава.

 

"Атлантик мюзик" е компания на Деса, Кама и Стефан Статев. Тя така и не тръгна да прави нещо, остана си просто с регистрацията. И го знаеш от мен.....

 

Та може ли да не ми се отваряте с неща, които ги знаете от мен? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия НЕ говори за напускане от 2003 година, това го дрънка Деса, щото подписа анекс към добрия си договор до 2001-ва, за да взима награди. Кама не си е променяла договора и затова и бе ОК със 75% за нея. На Деса обаче не и изнасяше и търсеше някой, с койято да напусне, за да се оправдае с него, както в момента иска да обвини Зарко за всичко в Брадъра. Долна лицемерка е била винаги. Кама заговори за напускане 2010-та, когато се скараха с Митака за "Проект 13".

 

Митко Пайнера говори за правила? Точно той, който не ги спазва? И ми се говори днес, че видите ли в тази фирма било ОК? Абе я на чист въздух да подишате...

 

 

"Атлантик мюзик" е компания на Деса, Кама и Стефан Статев. Тя така и не тръгна да прави нещо, остана си просто с регистрацията. И го знаеш от мен.....

 

Та може ли да не ми се отваряте с неща, които ги знаете от мен? :1000 (29):

 

Браво! Сам се издаде! Хванат в лъжа! Няма как да не е говорила за напускане, а тайно да е планувала регистрация на друга музикална компания! По-добре млъкни, че наистина стана за смях, виж всички ти се смеят и те заливат с факти, докато се чудиш какво да им напишеш! ;) Примири се, че Кама потъна след Пайнер и толкова, хората не са слепи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито съм хванат в накаква лъжа, нито в каквото и да е. Писал съм това преди може би 8 години още във форума на Планета. Знам го от Ивайло Гюров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито съм хванат в накаква лъжа, нито в каквото и да е. Писал съм това преди може би 8 години още във форума на Планета. Знам го от Ивайло Гюров.

 

Не се измъквай пак от въпроса!!! Попитах нормално ли е да казваш, че Кама не мислела за напускане и всичко било наред, при положение, че правила планове за собствена компания с Деса!!!! И какво излиза не е имала топки да направи като Деси Слава и напусне, защото Пайнер беше в най-силния си и влиятелен период! Кама просто се е изплашила за това чака още 15 години като мишка там!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не е мислела да напусне, а да продуцира други изпълнители със Статев и Деса. Всъщност, парите за компанията са на Кама, а Деса щеше да и е служител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Атлантик мюзик" е компания на Деса, Кама и Стефан Статев. Тя така и не тръгна да прави нещо, остана си просто с регистрацията. И го знаеш от мен.....

 

Та може ли да не ми се отваряте с неща, които ги знаете от мен? :1000 (29):

 

Не не го знам от теб :) Нека да съм доста преди тебе във форумите и със съвсем други потребители сме го обсъждали преди доста години(10-11). :) А и преди се интересувах повече и получавах инфо съответно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не не го знам от теб :) Нека да съм доста преди тебе във форумите и със съвсем други потребители сме го обсъждали преди доста години(10-11). :) А и преди се интересувах повече и получавах инфо съответно..

 

Абе обсъждали сте трънки. Като влезнах през 2005 година ме гледахте като телета у железница и вече 10 години само подскачате покрай мен....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе обсъждали сте трънки. Като влезнах през 2005 година ме гледахте като телета у железница и вече 10 години само подскачате покрай мен....

 

Хахах абе фокси, къде си влезнал бе, преди форума на Планета имаше друг чалга форум :) Плюс това ти в Планета първите години пишеше по съвсем друг начин, в сравнение със сега. :) Спирам, че се отклоняваме от темата. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Тука пише Атлантик мюзик? Имаше и доста други певици. Мисля, че Спасителките бяха отначало в Атлантик мюзик, а може и в Агенция Фрида. :1000 (29):

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие ок ли сте ? Деса и Кама нямаха нищо общо с тая фирма , едната от бившите Пантери я основа , с оше няколко човека напуснали от екипа на Пайнер - Нанков беше един от тях . А тогава звездата им беше Никол ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Атлантик мюзик и Color мюзик са музикалните лейбъли на Стефан Статев и Доби, нещо като Про Мюзик на Токича. На Атлантик мюзик звездата беше Ивайла (Джорджия). Тука не мога да повярвам, е е само на 15.

 

 

 

Виолоета, която беше в Диапазон и имат дете с Китаеца, също стартира при Стефан Статев.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Атлантик мюзик и Color мюзик са музикалните лейбъли на Стефан Статев и Доби, нещо като Про Мюзик на Токича. На Атлантик мюзик звездата беше Ивайла (Джорджия). Тука не мога да повярвам, е е само на 15.

 

 

 

Виолоета, която беше в Диапазон и имат дете с Китаеца, също стартира при Стефан Статев.

 

 

 

Говорим за 2003 година. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колко смешно и дори комично звучи това интервю на пенсионерът от Димитровград, само 2 месеца и нещо, след появата му. :1000 (29): Раздаваше го тежък, мощен, едва ли не диригент на чалгата, а сега се заврял в заличка за 500 души, която дори не може да напълни на цени, на каквито Мирослав Илич и Шабан продадоха цяла "Армеец арена" за седмица. Какво нещо е живота, преди месец-два се пишеш туз пика, а днес се оказва, че си двойка спатия. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-тъпото е че България е държава на мутри и всичко се решава така. Който има повече пари и "войска" от мутри надвива другия. Защо Оцко да не направи негова компания и да не се развива? Какъв му е проблема на дъртия пенсионер? Той ако вярва в себе си като продуцент и в изпълнителите си няма да го е страх, че някой ще го измести. Дано се свърши вече с тая фирма и всеки изпълнител се развива сам, както е нормално в целия свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-тъпото е че България е държава на мутри и всичко се решава така. Който има повече пари и "войска" от мутри надвива другия. Защо Оцко да не направи негова компания и да не се развива? Какъв му е проблема на дъртия пенсионер? Той ако вярва в себе си като продуцент и в изпълнителите си няма да го е страх, че някой ще го измести. Дано се свърши вече с тая фирма и всеки изпълнител се развива сам, както е нормално в целия свят.

Нито една голяма световна звезда не работи сама без лейбъл. Няма никакъв шанс да те завъртят по радиата ако си без екип. Останеш ли без продуцент, забравяш за славата! А договорите са много по-заробващи, просто пазара им е огромен за разлика от нашия. Ако си мислите, че от турнето на Кейти Пери, което е изкарало 100 милиона (примерно) тя ще вземе повече от 10-15 от тях се лъжете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...