Jump to content



Online: Магда ft. Борис Дали - Хищници


Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това ми звучи като демо.

+1 Припевът ми звучи постно, а и в отсвирът след него можеха да сложат повтаряне на "бягай", за да е по-интересно. Самото изпълнение на Магда не ме подразни, за мен проблемът е в аранжимента на песента. Решението да включат реплики от "Нямам душа" е готино. Хареса ми как звучи Магда в комбинация с Борис Дали. Клипът е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е, що не ви кефи. Пуснете я на колоните силно или на слушалки и ще видите, че е суперска! И да, във втория клип има промяна малко в аранжимента и в изпяването, оправили са го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм малко със смесени чувства към тая песен. Харесвам почти всички песни на Магда, не е лоша и тази, но няма как да не призная лошото изпяване. Въпреки това ще си я въртя, но бързо ще ми омръзне.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пее кофти, а просто до там са й възможностите, гласът й не е дълбок, не е мощен, песента не е за нея.

Иначе не е лошо парчето, въпреки куция аранжимент и това, че звучи като демо. Трябваше да я пипнат повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова измъчено пеене, толкова нелепо, че тази трябва да спре незабавно да се занимава с музика. Никога не съм я хересвал и основната причина е, че не може да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...