Jump to content


Online: Taylor Swift - Wildest Dreams


Препоръчани коментари

Нещо не ме впечатли клипа. :dontgetit: Красиви кадри, но като цяло ми идва слабо след 4 брутални клипа. И момчето този път получава "НЕ" от мен. :1000 (29):

 

Иначе песента зарибява със всяко следващо слушане. Със всяка нейна песен ми е така. А припева много ми напомня на Will you still love me when I'm no longer young and beautiful - аз по принцип харесвам песни с такава мелодия, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛНО!!!

 

Песен, клип - всичко е супер, отново! Браво на Тейлър за пореден път :)

На 1:25 е 1:1 с кадър от Blank Space :1000 (29):

 

Иначе чета, че много Лана фенове я сравняват с нейни песни - факт е, но аз се радвам и на двете!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам. Най-добрият ѝ проект досега.

Сцените със самолета, роклята и последната 1 минута са просто жестоки! Браво!

Графики някой ще направи ли? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е страшно хитра Тейлър. Само преди седмица-две всички медии гръмнаха с убийството на онзи лъв... и сега Тейлър пуска видео с африкански животни и всичките приходи ще са с такава цел. Знае как да предизвика интерес със всяко нещо, което изкара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е в стил Лана, това е ясно. А Макс Мартин даже и да си чопва, винаги ще го направи така, че да няма голяма или очевидна прилика. И все пак изпълнението на Тейлър е това, което го отличава от песните на Лана. Просто Тейлър си има перфектна дикция и поп постановка, което прави песента по-лесно достъпна от тези на Лана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лана феновете направиха Тейлър на 2 стотинки!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лана феновете направиха Тейлър на 2 стотинки!

 

А феновете на Тейлър са в пъти повече от тези на депресарката, така че не мисля, че трябва да се засяга много. :1000 (29): Вдъхновението го виждам просто като желание да се излъчи същата емоция от песента, носи си и Тейлър характеристиките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...