Jump to content



Online: Ивана - Всичко е наред


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За съжаление многото чакане за тази песен не си заслужаваше. Не й лежи на Ивана, аранжимента също е зле. Гръцката също е с леко тъжен текст, но не звучи толкова депресиращо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, но Ивана днес впечатли хората с "Ало, мамо".

+1 И аз съм на това мнение,честно казано 'Ало мамо' ми харесва много повече.Не че песента е лоша де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допада доста песничката. В неин стил си е изцяло. Текстът като идея се припокрива с "Не ме боли", но въпреки това е добър. Може би наистина трябваше припевът да е малко по-ударен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допада доста песничката. В неин стил си е изцяло. Текстът като идея се припокрива с "Не ме боли", но въпреки това е добър. Може би наистина трябваше припевът да е малко по-ударен.
По - скоро се припокрива с "Има ли нещо ново"!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Амарилис изкара няколко хита пред последните 2-3 години и Ванча взе най-евтиния от тях, дело на Христофорос Герменис - композиция, копираща стила на Пантелидис (от който беше предходен хит на Амарилис - Diatages, но там говорим за по-скъпи авторски права). Фал с аранжимента. Текста въобще не седи добре, едно изнасилено дори влиза в куплетите, все едно не се наместват сричките - през цялото време е като говорене между тоновете. За видеото какво да кажем - пак познатия грим, стил, лежане по земята, воали. Кадрите в самото начало и последната част с мятането и косата са нещо по-така, но не стига ... Циците й малки изглеждат - да не е подменяла силикона с по-малък?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса, Ивана си подбира кавърите и това е точната песен за нея. Можеше малко повече сила в изпяването, но явно е искала да звучи по-тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса, Ивана си подбира кавърите и това е точната песен за нея. Можеше малко повече сила в изпяването, но явно е искала да звучи по-тъжно.

 

Много и отива песента. Не си представям някоя друга да я беше пуснала. И все повече ми харесва, но другата и според мен ще се открои повече и ще стане по-популярна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, меланхолична и истинска. Ивана и с двете си песни сложи половината имена на фирмата в малкия си джоб, особено кифлите без талант. Нямам търпение този поп фолк да стане модерен отново и ерата на поп помиите и еднодневките да отмине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...