Jump to content



Семплите в поп фолка


Препоръчани коментари

Я намерете и вокалните мотиви на Токича, Лобошки, не само на Оцко ? Или пък крадените цигански песни на основата, на които са направени най-хитовите кючеци в последните години, 'сътворени' от Гугутката и Ганев ?

 

Е и?? Това променя ли ситуацията при Оцко? Просто брутално се осра с пакистанската история, показа се и като лъжец. Като ги намерим, това няма да го оневини, все едно да вземеш 5лв от приятел, без да го питаш, и като те пита защо, да кажеш "Еми то и други хора в света крадат.".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти за кой се взе, че да ме цитираш?

 

Не виждам нищо общо между Да сме квит и дадената мелодия по-горе. :mf_surrender:

А ти си..?? :dontgetit:

 

Скоро ще отмине и неговата вълна.В чалгата винаги е било така, така и ще бъде.Имаше пик на Токича, на Драганински, на Кости, на Оцко..

Близко е времето когато ще се появи някой нов композитор, който да наложи нова вълна и вероятно тогава няма да можем да слушаме песните на Оцко, защото сигурно купува семплите за 5 месеца :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти си..?? :dontgetit:

 

Скоро ще отмине и неговата вълна.В чалгата винаги е било така, така и ще бъде.Имаше пик на Токича, на Драганински, на Кости, на Оцко..

Близко е времето когато ще се появи някой нов композитор, който да наложи нова вълна и вероятно тогава няма да можем да слушаме песните на Оцко, защото сигурно купува семплите за 5 месеца :1000 (34):

+1 Така е, и според мен ще отмине и на Оцко времето. Даже ще е много скоро, надявам се поне. Досега никога песните не са били толкова еднакви - като пуснат някоя песен да не можеш да разпознаеш коя е...

Оцко е талантлив, не ме разбирайте погрешно, може да прави и много добри неща, когато поиска, но с това че се опитва да угоди на всички изпълнители и да им вземе парите се стигна до практиката всяка негова песен да е бийт с някакви вокали, които накрая разбираме че са крадени. Трябваше отдавна да ограничи изпълнителите, с които да работи, ако искаше да прави само качествени неща. Едно време се влагаше много повече душа в песните, а и публиката оценяваше всякакъв тип песни, сега вече нищо не е същото, емоцията се загуби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

На мен ми харесва идеята. Обаче, ако се търсят ръчно, е доста трудоемко. Бих се радвал ако някой успее да намери на Ганев (или Пашв), ако изобщо ползват такива :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва идеята. Обаче, ако се търсят ръчно, е доста трудоемко. Бих се радвал ако някой успее да намери на Ганев (или Пашв), ако изобщо ползват такива :D

Ганев

http://www76.zippyshare.com/v/1iGcPma2/file.html

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Между другото, когато давате примери за семпли от песни, давайте оригиналните линкове и съответно времето, когато се появяват. Така ако някой иска лесно би си ги закупил или ако е от песен, ще знае коя е песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ганев е използвал същите перкусии на #TheBoss, които имаше и в Аматьорка. Въпреки, че от линка който беше даден тук за Аматьорка аз не видях кой знае колко прилики

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...