Jump to content



Online: Галена & Преслава - Живей


Препоръчани коментари

Айде Преслава ти виновна, това е песен изцяло инициирана от Галена.

А Галена как да пусне версията, която новаторката Преслава не харесва?

 

Ти нямаш ли я :3fdb8960598fa63e:

Единствено Оцко може да я има тази версия.

След като преди години изтече почти целия албум на Галена, тя има гадния навик след като вземе песента да я слуша няколко пъти и да чупи диска :1000 (29):

А тази конкретно не е пращана и в Пайнер

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Името на Галена преди това на Преслава??? Абсурд пълен.

и през цялата песен Преслава подвиква ГАЛЕНА, а Галс, не я отразява! Скандал!!! :1000 (29):

 

Да си я пусне сама като е толкова важна. :roll1:

ако я беше пуснала сама, аматьорката още дълго щеше да стърже дъното

Link to comment
Сподели в други сайтове

и през цялата песен Преслава подвиква ГАЛЕНА, а Галс, не я отразява! Скандал!!! :1000 (29):

И на мен това ми направи впечатление. :1000 (29): Трябваше и на Преслава името да бъде споменато в песента, така не е честно.

 

Подредбата на имената си е по азбучен ред. При предишния дует писаха Петя първа, но оттогава досега Галена натрупа фенове и хитове, така че няма защо да не е първа в заглавието този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен това ми направи впечатление. :1000 (29): Трябваше и на Преслава името да бъде споменато в песента, така не е честно.

 

Подредбата на имената си е по азбучен ред. При предишния дует писаха Петя първа, но оттогава досега Галена натрупа фенове и хитове, така че няма защо да не е първа в заглавието този път.

Сори, но Преслава е най - голямата звезда за последните 15 години на поп - фолка. Смешно е. Галена е лидер в момента, но никога няма да има кариерата и успехите на първата. Просто стана лидер в най - съкатото време на чалгата. Anyway, дуета не струва, Преслава да се стегне. На нея и трябва една песен и отново на концертите ще е номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, но Преслава е най - голямата звезда за последните 15 години на поп - фолка. Смешно е. Галена е лидер в момента, но никога няма да има кариерата и успехите на първата. Просто стана лидер в най - съкатото време на чалгата. Anyway, дуета не струва, Преслава да се стегне. На нея и трябва една песен и отново на концертите ще е номер 1.

Не отричам лидерството на Преслава, просто след успехите, които Галена насъбра в последно време, името й не стои чак толкова неадекватно като първо на плочката, както би стояло преди години, когато наистина беше много зад Петя. Според мен не е от голямо значение редът на изписване на имената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се дрънкате за глупости сега :1000 (29):

Сигурен съм, че го изписват така заради дуетния албум на Галена, където концепцията трябва да е "Галена и ......", иначе сигурно щяха да ги напишат обратно, Преслава във всички дуети с жени я пишат първа - и с Анелия, и с Елена, и с Ваня, и при първия дует с Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо място е, вероятно защото излиза в албума на Галена, скоро не е излизал албум на голямо име, така че фокусът да бъде върху нея.

 

И аз така мисля....

Жалко, че са отказали дъбстеп версията...Пете пак е направила глупост! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се дрънкате за глупости сега :1000 (29):

Сигурен съм, че го изписват така заради дуетния албум на Галена, където концепцията трябва да е "Галена и ......", иначе сигурно щяха да ги напишат обратно, Преслава във всички дуети с жени я пишат първа - и с Анелия, и с Елена, и с Ваня, и при първия дует с Галена.

И аз така мисля. Според мен изключение в имената ще има само с Глория и Ивана. Какво мислиш за песента ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля....

Жалко, че са отказали дъбстеп версията...Пете пак е направила глупост! :gun_bandana:

те са оставили съвсем малко от него към средата на песента, макар и приглушен се усеща.

Представям си, ако й бяха предложили нещо като "Точно никога" :roll1:

Ама тя отказа и "Дай ми", която всъщност беше планирана като вторият им дует, защото й била прекалено модерна, та какво отава за подобна на "Точно никога" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре би звучало и с повече дъп-степ...Щом е имало опция ... По творчеството на Преслава си личи, че не умее въобще на рискува, но малкото пъти когато го е правила (основно с Драганински - Лъжа е, Нашето любов е, Моето слабо място и др.) е печелила. Явно обаче знае колко се ос*а с Аматьорка и е заложила на сигурното денс с леко ориенталско звучене. Все пак - добра песен. И първия дует е хубав. Добре,че Галена го е включила.

А албума излезе ли,че никой не го качва, а нямам някои от песните с хубаво качество... (help)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ме кефи, не знам какво хейтите летните песни, за мен са супер готини. Тази не прави изключение и в дискотеката звучи брутално. Нямам търпение за морето другата седмица! Ще й снимат ли видеоклип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега стана интересно кой ще спечели дует на годината: ''В твоите очи'' или ''Живей''.

 

"Блокиран" или "Питбул"!!!

 

 

 

Това още не мога да повярвам, че е песен. Идва ми като летния дует на Анелия и Андреа преди няколко години, пълна простотия беше като това.

МУзиката от песента на Джена, ритъмът и преиграното изпълнение тип "Блокиран" и направили някаква бозица. Толкова ли са недоволни и двете от актуалните си дуети тази година? То вярно, че с изпълнителки от Б група, но са им много по - добри от това нещо... Текстът не искам даже да го коментирам, изпълнението ме погнусява. Определено са били мега надрусани като са правили записите, личи си яко!!! Жалки са ми и двете, утайката на обществото...

 

 

Надявам се да не види клип!!! :helpsmilie: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

3D графиките, които са се опитали да скалъпят много напомнят на ...

 

 

 

Галена започна да взаимства идеи и в слайдшоутата си.

 

Нямат нищо общо.Едното е графика с идея, другото е пулс на бийт :mf_surrender:

Песента е интересна, жалко че е с Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е интересна, но не ми допада неподходяща за такива големи имена

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Блокиран" или "Питбул"!!!

 

 

 

Това още не мога да повярвам, че е песен. Идва ми като летния дует на Анелия и Андреа преди няколко години, пълна простотия беше като това.

МУзиката от песента на Джена, ритъмът и преиграното изпълнение тип "Блокиран" и направили някаква бозица. Толкова ли са недоволни и двете от актуалните си дуети тази година? То вярно, че с изпълнителки от Б група, но са им много по - добри от това нещо... Текстът не искам даже да го коментирам, изпълнението ме погнусява. Определено са били мега надрусани като са правили записите, личи си яко!!! Жалки са ми и двете, утайката на обществото...

 

 

Надявам се да не види клип!!! :helpsmilie: :feminist_en:

 

Не мога да повярвам, че може да се стигне чак до такъв коментар под просто една песен... 1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че може да се стигне чак до такъв коментар под просто една песен... 1000%20(10).gif

Че какво му има на коментара?!

Нима само Минчо плюе по зле скалъпения набързо дует?! Или по двете певици, уж водещи имена, идоли, не знам си какво?!

Песента не струва и двете много добре го знаят. Дъбстеби, мъбстеби, туй-то... С наркомания и лъскави рокли вниманието на публиката се привлича, но не може да се задържи. Да гледат и да се учат от оная жълтозъбата проскубана руса шаврантия от Чипровци, дето пее върху плейбеци на провалени песни и стари хитове, но която помита като торнадо всяка кръчма и нощен клуб в продължение на десетилетие. Пък... може и да им се получи някой ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е по-зле и от Нокаут :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...