Jump to content


Online: Гергана Димова & Дебора – Мерцедес


Препоръчани коментари

Пише, че автора е албански, следователно са откраднали тази песен ...

 

 

 

И да, клипът вече е премахнат ..

 

image.jpg

 

Какво значи откраднали? Купили са си я. Стига вече с това откраднали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи откраднали? Купили са си я. Стига вече с това откраднали.

 

От Диапазон написаха, че песента е дело на албански композитори, а авторите са румънци :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва - ужасен аранжимент, текстът също не ми харесва изобщо. Дебора има яки песни, но смъкна нивото, с Димова са направили дует явно, за да не харчат пари поотделно. Ара да я закриват. :mf_surrender:

Тази "Like a star" е готина, но не се сетих, че е тя като гледах сега на Димова и Дебора. Просто много постен аранжимент :mf_surrender: И какво сега, не са си я платили и няма да я има в Youtube?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джорджано ли е снимал клипа?

Отврат! Нито песента песен, а пък за клипа да не говорим ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се оправят с авторското право, защото песента е супер яка! Ясно ми е, че навярно няма да е хит, но много ме кефи аранжимента, песента е точно лятна и готина, закачлива. И двете имат приятни песни, а в последния кадър Дебора прилича много на Емануела!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми музиката, но си личи откъде са крали. Хубав аранжимент. Не ми харесва изпяването, особено Дебориното. Не знам Гергана как се е навила да пее с нея.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много е добра ! Това с малко налагане , понеже не са топ имена ... го виждам хит . Харесва ми !

Между другото много си пасват гласовете им , а и визуално - и двечките са страшни . Иначе трябваше малко повече да барнат клипа .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този проект е ясно доказателство защо чалгата не върви - не, че няма гласове, не, че няма харизматични хора - напротив! Двете момичета изглеждат добре (Дебора повече) и пеят добре (Гергана повече). Песента между другото са я записали страхотно. Но... не може така нагло да се краде и да очакват да постигнат нещо. Смешно е и много, много гнусно. Добре, че не са се бръкнали много за текст и видео, че щеше да е доста жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...