Jump to content



Online: Галена - Стара каравана


Препоръчани коментари

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всичко ми харесва много - хем изглежда и звучи непретенциозно и лятно, хем клипът е силен, а пък песента хитова. Браво на Галена, нареди много силни неща тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован от песента, не само, че е скучна, но и супер шаблонна с тоя ритъм "хей, хей", модерен преди 3 години. Най-фрапиращото обаче е, че музиката е 1:1 с "Habibi" версията от концерта, цяла година си я слушам тая песничка, много ми харесва, но сега очаквах нещо ново, а то претоплена манджа... Много зле! За първи път от есента на 2011 Галена ме разочарова.

Сигурен съм, че ще гърми по морето песента и аз ще я слушам сигурно, все пак това са впечатленията ми от първото слушане, но просто от Галена очаквам само различни и нови неща, а с тази песен тя просто направи компромис и изневери на себе си. :/

 

Клипът е добър, разбира се, визията й е убийстврна, клип на годината просто!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован от песента, не само, че е скучна, но и супер шаблонна с тоя ритъм "хей, хей", модерен преди 3 години. Най-фрапиращото обаче е, че музиката е 1:1 с "Habibi" версията от концерта, цяла година си я слушам тая песничка, много ми харесва, но сега очаквах нещо ново, а то претоплена манджа... Много зле! За първи път от есента на 2011 Галена ме разочарова.

Сигурен съм, че ще гърми по морето песента и аз ще я слушам сигурно, все пак това са впечатленията ми от първото слушане, но просто от Галена очаквам само различни и нови неща, а с тази песен тя просто направи компромис и изневери на себе си. :/

 

Клипът е добър, разбира се, визията й е убийстврна, клип на годината просто!

 

Може още тогава да я имала и да е взета частта от нея, за да се направи концерт версията. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам я тази жена! Перфектна е! :Vishenka_05:

Галена е това което е защото винаги е различна и върви срещу очакванията, така и трябва, иначе не е интересно.

 

Подозирам, че на тези които не им харесва е защото са очаквали "Хавана Тропикана 2", ако се абстрахирате от това и я чуете отново, ще видите, че ако не по-добра, то поне е на едно ниво с Хаваната

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само си пожелавам Галена никога да не губи дори частичка от хъса си за работа и професионализма да изпипва всичко, до което се докосне. Вече направи толкова прекрасни неща и съм сигурен, че предстоят още много.... А що се отнася до този проект - ще има какво да слушаме и гледаме и това лято!

Мерси! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва текста, много свежарски и подходящ за сезона.

 

Музиката е претоплена "кости форца" от 2011-2012, направо не знам как "Хавана"-та беше толкова различна. Акордеони, пръхтене ... Йонита не е мръднал на йота.

 

Клипа е малко слабичък като за нея, последната част на тъмно ми харесва.

Малко повечко ми дойдоха препратките към "Айде на Какао, всички ще са в бяло", но то малко трудно да се измисли друг клип за плаж.

 

Визията й е много яка, определено ми хареса.

 

 

Като цяло добър проект, за лятна песен не се иска много повече.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не се е изложила Галена, даже напротив. Песента се запомня още с първото слушане, според мен ще се слуша много. Както казаха и по-напред музиката не е нещо ново, но пък текста компенсира доста, много свеж и близък до хората.

Видеото е супер добро, както винаги.

Според мен Галена е без конкуренция до сега за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има способността от непретенциозни и лигави уж песни да прави хитове. И с Хаваната беше така. Ахо-ихи текст и чекнежи, ама винаги има нещо свежо.

Песничката е приятна. В клипа има хубави ракурси. Много е приятно, лятно, не изглежда евтино, пошло и чалгаджийско. Има нещо разчупено в цялата работа, зарибява ме мен лично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежа е песента, но голяма скука като цяло 4 минути. Дълга ми идва, подобни неща на Кости повече от 2 минути не мога да ги слушам, че са с адски банални мотиви! Текстът като цяло е готин, айляк такъв кефи ме. Клипчето не е лошо, става за такъв ти песен. Като цяло се усеща сериозен опит за плагиатство от проекта "Хайде на морето". Галка е популярна с това, че обича да краде от Запада, така се излага като и от колегите си чопва! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таман се чудих какво ще изкара Галка като еквивален на Хаваната това лято.

Страхотен клип. Изгледах го няколко пъти откакто излезе. Еми не мога да си изкривя душата. Много красив клип, приятни задимени летни цветове. Залезът във втората половина на клипа е невероятен, както и фойерверките накрая.

 

Браво, Галка Малка, пиша ти ШЕС. Песента е с идеалния самър саунд, приятна, леко провлачена, не прекалено мазна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път тоталния хит на лятото, а може би и на годината, е при Галена. Супер неангажиращо, купонджийско, хитово парче. Клипът е убийствен, както обикновено. Няма спиране, тая Галя, ей!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина само защото е на Галена и всички се прехласвате. Ако беше на друга щеше да е проблем, че пуска същата песен два пъти. "Не трябваше да очаквате "Хавана тропикана 2", за това сте разочаровани"... А какво трябваше да очакваме? "Хабиби 2" ли?

 

Тая песен е на ниво ендодневките на Мария. Похвално е, че Галена винаги прави по една типично лятна песен за купон, тази има свежи елементи, но като цяло не й отива. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе и мен не може да ме зариби ... Не трябваше да залага на Оцко ...

Иначе защото е Галена ще се завърти и ще се наложи. Ясно,че не може лесно да се направи Тропикана 2, но тази е много типична в стила на Кости...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе и мен не може да ме зариби ... Не трябваше да залага на Оцко ...

Иначе защото е Галена ще се завърти и ще се наложи. Ясно,че не може лесно да се направи Тропикана 2, но тази е много типична в стила на Кости...

На Кости е песента.

И на мен така и не ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кости е песента.

И на мен така и не ми хареса.

Oh чудех се дали да пиша -" трябваше да заложи на Оцко" или "не трябваше да залага на Кости" и накрая - грешка .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...