Jump to content



Big Brother 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 246
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сестрата на Ирена Йонка ме разби! Супер скандална е!

 

"Жена ти играе на пилона! Не закачай сестра ми!"

 

Както си мълчеше изведнъж се развихри максимално, трябваше нея да вкарат, щеше да ги разбие.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ирена заслужавала похвала за тва, че си е отгледала детето, а не го била изхвърлила в кофа за боклук както правят другите :gun_bandana: И претендира, че били нормални граждани на България и иска да ги интегрират.. Нямам думи за тая нагла пасмина! Гниди мръсни всичките на сапун!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага да вкарват сестрата на Ирена в къщата! :D Скандална е! :D

Иначе се радвам, че изгониха Цветелин и Братухчев, браво!

Мисля, че влизането в къщата на приятеля на Анита няма да е в нейна полза, но ще видим, дано греша.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Йонка смаза днес!

Толкова тиха и изведнъж изригна!

 

Йонка беше кулминацията на вечерта, а с теб отначало я обявихме за индиферентна - потрес!

Чак качиха отделно видео само с нейния скандал :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йонка разруши всичко, което сестра й си изгради като визия на готина и свястна представителка на българските цигани - циганинът си е циганин, ако ще и президент да стане. Доста тъпо разсъждават и двете междудругото, особено с "вие българите", а уж не се делят. Затапваха я на няколко пъти, но тя захапва още по-силно и се оплиташе още повече.
Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че скандалната Йонка си е типичната циганка, която само захапва останалите и няма грам срам в себе си! Но не мисля същото за Ирена - очевидно е, че през живота си се е сблъскала с доста подценения относно етническата си група, затова се е получило и това при всяка ситуация тя сама да казва, че е циганка. Не мисля, че има някаква стратегия относно спечелването на наградата, не мисля, че толкова ѝ е нужна. Но все пак съм на мнение - Йонка трябваше да е в къщата!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богданов и днес ще иска да напусне.

Много нагласено ми идва това с влизането на приятеля на Ани, но пък се радвам, че ще може да скрие самочувствието на Богданов.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно съм доволен, че точно тия двамата плазмодии напуснаха къщето.Радвам се, че Ирена остана ..определено й симпатизирам.Не виждам защо я нападат след като до момента не е показала каквото и да била агресия ако не тръгнеш към нея с такава.Абсолютно в реда на нещата си действа момичето.Сестра й рулз :1000 (29):

Частта с Анита още от телефонното обаждане ми се струва изключително нагласена.Малко си противоречат версиите на унижения мъж, който не може да си вдигне главата в града и този, който влезе снощи, за да изняснят отношенията си :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвия не е била на партито.

и Катя каза, че няма да присъства на партито.

Ако партито е било на двора, а останалите са били събрани в всекидневната по-вероятно ми е Силвия да се е изнервила нещо и да е излязла да раздаде "справедливост" и няколко стола на противниковият лагер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и псевдо милионера ще го отнесе, много беше смел вътре дето го пазят нинЖи, ма като излезе дали няма да се завре в миша дупка :)

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_800724447

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Одеве Братухчев спомена в "На кафе", че Богданов от 12 годишен е живял по спортни интернати. Това според мен, до някъде обяснява нуждата му да търси и авторитети и да копира поведение, но пак повтарям до някъде!

И точно тук е трябвало да се намеси Цецо, ако на истина е искал да блесне като негов ментор и закрилник, да му обясни как стоят нещата, а не да го ползва като пинчер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...