Jump to content



Online: Галена и Деси Слава - В твоите очи


Препоръчани коментари

Допада ми. Не ми предизвика ефект "уау", но е хубава песен за слушане, това е важното.

 

Клипът е приятен за гледане. Не ми допада, че показват пеещи кадри на едната, когато всъщност пее другата. Даже ме дразни това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Щом Фоксчето беснее, значи добре са си свършили работата :D

 

Песента ми харесва много, видеото не е нещо невиждано, но пък картината е много приятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отличен проект! Видеоклип на най-високо ниво, песен с уникален текст, смисъл и изпяване (особено от Деси ме побиха тръпки). Много ме изкефи идеята всяка една да е на мястото на другата, цветовете, визиите, пейзажа... За мен това е най-хубавото нещо, излизало тази година!

 

1000%20(33).gif1000%20(33).gif1000%20(33).gif

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав проект, оправдава всички очаквания, които имах!

Не съм очаквал и някакво чудо и невиждано, защото Деси Слава никога не е залагала и търсила такива проекти.

Песента е страхотна и много приятна. Наистина куплетите са една идея по-силни и интересно аранжирани от припева. Като цяло вокала и на двете ми идва нисък, някак си тихо се чуват :mf_surrender: :mf_surrender: Но може би с ремикс или wav запис няма да е така.

Интересна и добре поднесена тематика.

Изключително ми харесва семплото и черно-бяло видео. За мен винаги е било риск да се пускат черно-бели видеа и не винаги са уместни, но тук мисля,че точно този :филтър: носи настроението и леката меланхолия в песента. Би било интересно да пуснат малко цветни кадри "Зад кадър" или снимки, но може би няма да го направят за да не се обърква цялата концепция и настроение, което клипа носи.

Хубав проект. Иска и добра ПР стратегия. Да го наложат тук и там. Може би с едно изпълнение НА ЖИВО при Слави би било по - добре, да се вкара малко повече сила във вокалите. Не знам защо ми идват тихи. Но пак казвам - отлични, страхотни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е жестока много ми харесва,видеото също е добро не е нещо мега фамозно.

Мисля, че песента ще се превърне в едина от хитовете на лятото /годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам само да кажа, че за 24 часа имаме 160 000 гледания в тубата и 17 споделяния на песента от МОИ приятели у фейсЪ...

Сладки сънища ти ми пожела, пикай кръв сегаааа ла ла ла ла.... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Клипът е приятен за гледане. Не ми допада, че показват пеещи кадри на едната, когато всъщност пее другата. Даже ме дразни това.

 

Това е стара пайнерска традиция още от Ще те накажем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добресе прие песента - рекордни гледания за 32 часа - 200 000, ужасно много споделяния от всякакъв тип хора, адски много коментари, от които 95% положителни. Хора, които са спрели да слушат фолк, са впечатлени и носталгично настроени къмс стария поп фолк. Деска и Галя си спазиха обещанието - песен, която щесе отличи от останалите на пазара. Клипа е като един мини филм - такъв кеф да ти достави да го гледаш. Направо принизха нивото на всички други с тозо проект. Усещам хита на годината.

И двете имат много позитиви от дуета. Галена ще се възприеме по сериозно от една друга фенска маса, а ДесиСлава се завръща в топ 3, където и е мястото. Личи си, че Галена плаща. Повече нейни сцени (дори когато Деса пее реално), на Деска сцените са една идея по-кофти, по непрофесионално е заснета в някои кадри.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:wacko:

 

В желанието си да дразните Фокса почвате да ставате нелепи с изказвания... Десислава била в топ 3, трябвало да е певица на годината..

На Галена всеки проект предизвиква фурор, нека Десислава успее със самостоятелен проект да го направи това и после с гръмките изказвания, ако обичате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите награди са вече 2, така че не е проблем и Галя, и Деса да бъдат короновани. Деси Слава би била много подходяща за Идол или Певица, предпочитам я пред Джена и Анелия, които станаха твърде комерсиални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в момента Преслава спи, Джена нищо особено...и останаха Галена, Деси Слава и ФИКИ, който е мъж...съвсем реално е , ако Деси Слава пусне още 2 силни проекта да бъде кандидат, заедно с Галена, която не ми е фаворитка, но не мога да отричам успех, както прави Фокса..аз се смятам за обективен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем реално е и да не разпределяте наградите в средата на годината, но вие сте, образно казано .. нереални.

Ами в момента Преслава спи, Джена нищо особено...и останаха Галена, Деси Слава и ФИКИ, който е мъж...съвсем реално е , ако Деси Слава пусне още 2 силни проекта да бъде кандидат, заедно с Галена, която не ми е фаворитка, но не мога да отричам успех, както прави Фокса..аз се смятам за обективен..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото в целия проект, което е стойностно е изпълнението на Деса - другото е културен шок за мен! Обикновена приятна музика със супер комерсиален и постен аранжимент, Галена пее като долна мастия в публичен дом! Цялата песен минава наведнъж супер равна - без кулминация, без нищо! Хит няма да е със сигурност, популярна песен заради имената - ясно! Клипа е доста зле, ако са се опитвали да повторят "Секси" - много вяло! И двете заедно не могат половината сексапил и артистичност на Камелия да олицитворят. Като цяло проекта е безидеен за мен, никаква връзка на песен с клип! "Не го прави" е в пъти по - добра, за клипа да не говорим! И ако съм малко по - критичен това е защото се ляха думи пак, очаквания големи и накрая нещо НИЩО! Тя Галена ги разправяше като цяло, иначе Дес още в едно интервю каза "Хубава е песента..." с една такава емоция все едно искаше да каже: "Галя пак разбози нещата в неин стил!" :mf_surrender:

 

 

 

А феновете на Галя сте задминали по психични и мозъчни болести дори тези на Преслава вече!Кви хиактове на годината, на попфолка, награди ви гонят? Да Дуета ще вземе за Певец и Певица на годината, ненормалници! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък видеото пасва перфектно на песента, уникална идея има и е реализирана много добре. Музиката е толкова приятна и свежа на фона на това, което излезе досега от началото на годината. А самата песен вече се превръща в хит, не я мислете.

 

Нооо вие така и "Кой" оплюхте, а то какво стана... После и "Моето слабо място" иии пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък видеото пасва перфектно на песента, уникална идея има и е реализирана много добре. Музиката е толкова приятна и свежа на фона на това, което излезе досега от началото на годината. А самата песен вече се превръща в хит, не я мислете.

 

Нооо вие така и "Кой" оплюхте, а то какво стана... После и "Моето слабо място" иии пак...

 

 

"Кой" и до ден днеше си е за плюене тая боза комерсиална, но поне има някаква ударност и кулминаци! Песента на Преса беше новаторска миналата година, чак на мен ми се нареди сред най - слушаните. Тук в този дует нито има иновативност, нито ударност, нито кулминация - едно умерено темпо 4 минути... :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че Галена плаща. Повече нейни сцени (дори когато Деса пее реално), на Деска сцените са една идея по-кофти, по непрофесионално е заснета в някои кадри.

То като цяло самата Деси Слава няма толкова добра игра пред камера, докато Галена добре е усвоила позирането и знае кое и как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя колко кадри има и коя как позира, ама нежните и лирични вокали на Деса правят целия аранжимент. Галена тук там се пробва с някакво "лей-лей-ней-ней" ... Като цяло отлична колаборация - песента става за слушане, което е най-важното! Но нека Деса не се бави и да е една идея по-продуктивна, или поне скоро да се включи в някой feat.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изумявам се как може да откривате прилики със "Секси", камо ли изкопирано.. Море + черно-бял клип не е гениална идея, хрумнала на Камелия, която, между другото, нямаше никакви претенции "Секси" да е нещо значимо във видеографията й. Тук има толкова различни сцени, толкова интересно композиране на кадрите, заигравки със светлини и сенки.. Тя и Лана се разхожда по плажа в черно-бяло, но ако се търси под вола теле - винаги ще се намери.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Изумявам се как може да откривате прилики със "Секси", камо ли изкопирано.. Море + черно-бял клип не е гениална идея, хрумнала на Камелия, която, между другото, нямаше никакви претенции "Секси" да е нещо значимо във видеографията й. Тук има толкова различни сцени, толкова интересно композиране на кадрите, заигравки със светлини и сенки.. Тя и Лана се разхожда по плажа в черно-бяло, но ако се търси под вола теле - винаги ще се намери.

 

Абсолютно. "Секси" е снимано с фотоапарата на Каймаканова и е нещо като "зад кадър" на фотосесията й. Камелия има клипове с голямо К, но "Секси" не е такъв.

Такива видеа бол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изумявам се как може да откривате прилики със "Секси", камо ли изкопирано.. Море + черно-бял клип не е гениална идея, хрумнала на Камелия, която, между другото, нямаше никакви претенции "Секси" да е нещо значимо във видеографията й. Тук има толкова различни сцени, толкова интересно композиране на кадрите, заигравки със светлини и сенки.. Тя и Лана се разхожда по плажа в черно-бяло, но ако се търси под вола теле - винаги ще се намери.

Only one и този са нива над Секси

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...