Jump to content



Смятате ли че Камелия направи хит с "Неповторим?"


Смятате ли че Камелия направи хит с "Неповторим?"  

149 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Много ви е весело нещо, ама смехът един такъв изнасилен. :whistling: Да не останат изненадани "приятно" някои хора тук? :scratch:

 

 

В последните 5 години неуспехите й бяха предвидени отдалеч. Трудно ще ни изненада.

 

В крайна сметка, Кама какво ще пее 2-3 часа? Тя има 10 песни, които са хитове. На останалите ще приспи публиката. То това е валидно за всички без Гло, щото хората дето ходят на нейните концерти не очакват тупалки, а приятни песнички.

 

Кама е шоу звезда... тя без да подвиква и подава е кръгла нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Значи казваш, че Камчия не е правила самостоятелен концерт, щото Митьо я е спирал? :1000 (29): :1000 (29):

 

Ма то ако имаше такъв интерес към чипровската, отдавна щяха да я пратят в НДК или Армеец. Още през 2002 година.

 

Историята помни концерти на Глория, Ивана, Анелия...Азис... Даже Стораро, Емилия, Янева и Кали мисля, че имаха нещо читаво, нищо че в малки помещения.

Какви концерти са имали Емилия , Стораро и Кали ? Или промоциите в клубове ги броим за концерти ? Тогава всяка една от Приказките трябва да има . Единствените които са направили концерти , като хората са Глория, Азис и Ивана . Анелия също можем да добавим . На Янева за кой концерт говориш , тоя в Син сити или в София лайв ? Понякога си нелеп в опита си да се дразниш ;)

И да , Камелия ще има концерт скоро , и други неща ще има около нея ... Яко се е надъхала , а фактите са налице -последната и песен е по-успешна от предните 2-3 , вече е с половин милион в ютуб , което за месец и 3-4 дена е много добре . Предвид канала в който са само 3 клипчета и 100 абоната -това си е успех за Камелия ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви концерти са имали Емилия , Стораро и Кали ? Или промоциите в клубове ги броим за концерти ? Тогава всяка една от Приказките трябва да има . Единствените които са направили концерти , като хората са Глория, Азис и Ивана . Анелия също можем да добавим . На Янева за кой концерт говориш , тоя в Син сити или в София лайв ? Понякога си нелеп в опита си да се дразниш ;)

И да , Камелия ще има концерт скоро , и други неща ще има около нея ... Яко се е надъхала , а фактите са налице -последната и песен е по-успешна от предните 2-3 , вече е с половин милион в ютуб , което за месец и 3-4 дена е много добре . Предвид канала в който са само 3 клипчета и 100 абоната -това си е успех за Камелия ....

 

Затова казах, че има някои, които нещо са се опитали да направят. Живо пеене. Нещо... Кама и толкоз не е... Ако гледаме публика - ама реална публика са само Азис, Гло и Ивана. Само те са имали над 2-3 хиляди на концерт. И Слави, който е друга категория.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова казах, че има някои, които нещо са се опитали да направят. Живо пеене. Нещо... Кама и толкоз не е... Ако гледаме публика - ама реална публика са само Азис, Гло и Ивана. Само те са имали над 2-3 хиляди на концерт. И Слави, който е друга категория.

Какво живо пеене на Цура , Ема и Кали бяха промоции и пяха на плейбек . Единствено втората промоция на Цура беше на живо . Сега живото пеене ли гледаме или дали са имали концерт ? Не може да се разберем нещо ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се загледах в коментарите и повечето са , че е песента е прогрес за Камелия , харесва се от повечето . Никой не твърди че е тотален хит , за име като Камелия е достатъчно проекта -песен + клип да е добър . Ясно е , че много трудно ще влезе в дискотеките с ротация като на Галена и Джена , но все пак се пуска . По класации е добре , гледанията и вървят добре и в двата сайта . Демек отчитаме я , като успешна песен . Коментарите на потребителите също са показателни -по-големия % са доволни .

Иначе и аз мисля да докладвам при всеки 1 спам трибуквеното фенче на Фикиту . Не може във всяка тема да обсъжда Камелия или още по-зле -Фокса . Това си е чист фанатик !

П.п Как така не живееш за форума , а си първи във всяка една тема -особено в тея за Камелия . .Това е толкова достоверно , колкото апела ти към форума да не обръща внимание на фокса , както и мита за трите ти висши ....Човек с 3 висши , да не ми излиза от папката за чалга ... айдеее тия у вас ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе и аз мисля да докладвам при всеки 1 спам трибуквеното фенче на Фикиту . Не може във всяка тема да обсъжда Камелия или още по-зле -Фокса . Това си е чист фанатик !

 

Та то вече се вижда, че като се изчерпат темите около Камелия, анонимният трол започва да си търси врагове в мое лице. И тук го търпят модераторите, ей така без да го предупредят дори. То ако не е Иван, друг модератор няма да мине в тоя раздел. Айде, свикнахме само да се разкарват с болднатите никове. Ама така този нахалник си помисли, че може да съсипва всяка тема, с демоните в тиквата си проста. Да го турят у ред, за някой друг ден и да започва да се държи, като нормален потребител. Па ние спряхме да пишем за чалга тук и само се разправяме на лична основа, заради обсебен индивид като тоя анониния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първа песен извън Пайнер е доста хитова и като популярност, и по чартовете се движи доста добре! За дискотеките вече съм я чул на няколко различни, в различни градове, което също не е зле. На участието и миналата седмица в Котън се прие свръх добре от мега претъпканото заведение - резервациите бяха започнали още 2-3 седмици по рано и добре, че имах вътрешен човек да гепам сепаре в последния момент!

 

Иначе относно ротацията, предпочитана и е старата Дискография дори и когато не е ретро чалга, което малко или много и играе на контра за развитие на новите проекти като цяло! Незнам как може вече над 10 години тези нейни 5 песни да са пускани толкова сериозно, втръснали са ми честно...

 

За сега с една песен извън Пайнер преби последните си няколко там затова си мисля, че е взела правилното решение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първа песен извън Пайнер е доста хитова и като популярност, и по чартовете се движи доста добре! За дискотеките вече съм я чул на няколко различни, в различни градове, което също не е зле. На участието и миналата седмица в Котън се прие свръх добре от мега претъпканото заведение - резервациите бяха започнали още 2-3 седмици по рано и добре, че имах вътрешен човек да гепам сепаре в последния момент!

 

Иначе относно ротацията, предпочитана и е старата Дискография дори и когато не е ретро чалга, което малко или много и играе на контра за развитие на новите проекти като цяло! Незнам как може вече над 10 години тези нейни 5 песни да са пускани толкова сериозно, втръснали са ми честно...

 

Половин милион без да е в някакъв канал налаган и седмица след официалната премиера има половинка гледания, повече от "Престъопно е". Това малко го правят към днешна дата!

 

За сега с една песен извън Пайнер преби последните си няколко там затова си мисля, че е взела правилното решение!

 

 

Честно казано гласовете ви ме почудват доста - или не сте били по заведенията, или не можете да излезете от болните си светове да казвате, че не е хит?! По скоро като ви знам какви сте мишоци и задръстеняци 90% тука и двете да са верни! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Естествено, песничката е сравнително популярна. Как да не е направила хит! Самият факт, че го пее по участия и е част от репертоара й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не

макар че я слушам всеки ден, песента не регистрира никакъв масов интерес. Причина за мен е познатото звучене, изкопирано дори от други песни. Плюс това подобни идеи и настроение са идвали от други нейни клипове. Проект направен на високо ниво, изпипан, но не достатъчно високо за име като Камелия. Все пак - слушам си я най-редовно, мен ми допада, но като цялостна картинка - зеро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, песничката е сравнително популярна. Как да не е направила хит! Самият факт, че го пее по участия и е част от репертоара й.

 

Щото е в комерсиален ритъм. Ама какъв е резултатът като я пее? Не виждам 3-те фена да качват клипове от участия, където пее "Неповторим". Даже Аливонов се изпокри след като не си спази обещанието да снима видео и да докаже, че е хит.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото е в комерсиален ритъм. Ама какъв е резултатът като я пее? Не виждам 3-те фена да качват клипове от участия, където пее "Неповторим". Даже Аливонов се изпокри след като не си спази обещанието да снима видео и да докаже, че е хит.

Никой не е длъжен да ти качва клипове . И аз не виждам клипове на не го прави по участия , ама я изкарвате тотален хит .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали може да се определи като хит, но хората се кефят на песента, на участието тук като я изпя, не я знаеха много, но се кефеха, и на втория път вече бяха понаучили и текста. Ей-сега много се изненадах, гледам един приятел си я е споделил и има 22 лайка от снощи досега, пък като разгледах, големи западни хитове, които е споделял, също събират по- горе-долу толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно.Песента не се знае въобще.Иначе е яка.Но за нас тук.Навън никой не я е чувал.Просто Кама е изпята песен и хавана тропикана да изпее никой не го вълнува .

Хаха горе потребителя доста измислена история е разказал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песничка, добър клип, но мина и замина. От време на време си я пускам все пак.

И Камелия ако иска да се бие в гърдите с гледния да си прави премиерата следващия път в тубата, а не да си прави ч*кии с бокса. Половин милион за 3+ месеца в средата на 2015 е смешно особено ако ще претендирате, че се води хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера със сигурност има качества и усет, особено преди, щом е постигнал такъв успех, но просто на Камелия мисля, че са по-силни от неговите. Казал, че "Златна рибка" албумът не струвал, пък той става най-продаваното му CD, защо била направила "Ти си" чернобял, като имали такава модерна техника, пък това остава емблематичен клип дори не само за нейната кариера, за максисингъла "Къде си ти", че никой нямало да го купи, а реално първият тираж свършва супер бързо. И той вместо да се вслушва в предложенията ѝ, особено като вижда, че попфолкът не е на нивото от преди, той се инати и сега се атакуват чрез изявления.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недоказано във времето. Престъпно е секна за месец и увяхна.

 

Е, да, никой не може да го докаже, но все пак сигурно и ти знаеш, че е така. "Неповторим" има повече хора, които я харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо спорим не мога да разбера! Нали факта е, че "Неповторим" е много супер и иновативна песничка. Дори самият факт, че колежките й Цветелина Янева и Галена я окрадоха (взеха момчето от клипа) показва, че Камелия ги учи и те продължават да се вдъхновяват от нея. С други думи, че отново е две крачки пред останалите. Знае кое, кой и как да снима. Вие сте се хванали за детайли като гледанията, които не са фактор и могат лесно да се фалшифицират. Вие тук дори няма да разберете, че са се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...